Livescore

LIVESCORE

Livescore is beschikbaar voor volgende wedstrijden:

Wedstrijden ETHIAS VOLLEY LEAGUE
Nr.DagDatumUurThuisBezoekersSporthal

1805  Zat 12/10/2013 20:30 VDK Gent HerenVC Euphony Asse-LennikSporthal Wolfput Oostakker

1807  Zat 12/10/2013 20:30 Noliko MaaseikPrefaxis Menen

1808  Zon 13/10/2013 15:00 VBC WaremmeKnack RoeselareHall Omnisports E. Leburton, Waremme

1773  Zat 19/10/2013 20:30 VC Argex Duvel PuursNoliko MaaseikSporthal Vrijhals, Puurs

1774  Zat 19/10/2013 20:30 Knack RoeselareAXIS Shanks Guibertin ASporthal Schiervelde, Roeselare

1775  Zat 19/10/2013 20:30 VC Euphony Asse-LennikVBC WaremmeSportcomplex Molenbos, Zellik

1776  Zat 19/10/2013 20:30 Prefaxis MenenVDK Gent HerenCC De Steiger, Vauban, Menen

1777  Zat 26/10/2013 20:30 VDK Gent HerenVC Argex Duvel PuursSporthal Wolfput Oostakker

1778  Zon 27/10/2013 15:00 Noliko MaaseikPRECURA Antwerpen

1779  Zon 27/10/2013 15:00 VBC WaremmePrefaxis MenenHall Omnisports E. Leburton, Waremme

1780  Zon 27/10/2013 18:00 AXIS Shanks Guibertin AVC Euphony Asse-LennikCentre Sportif J. Moisse, Mont-St-Guibert

1781  Zat 02/11/2013 20:30 PRECURA AntwerpenVDK Gent HerenSporthal Arena, Deurne

1782  Zat 02/11/2013 20:30 VC Argex Duvel PuursVBC WaremmeSporthal Vrijhals, Puurs

1784  Zat 02/11/2013 20:30 VC Euphony Asse-LennikKnack RoeselareSportcomplex Molenbos, Zellik

1783  Zon 03/11/2013 18:00 Prefaxis MenenAXIS Shanks Guibertin ACC De Steiger, Vauban, Menen

1806  Wo 06/11/2013 20:30 PRECURA AntwerpenVC Argex Duvel PuursSporthal Arena, Deurne

1785  Zat 09/11/2013 20:30 VDK Gent HerenNoliko MaaseikSporthal Wolfput Oostakker

1786  Zon 10/11/2013 15:00 Knack RoeselarePrefaxis MenenSporthal Schiervelde, Roeselare

1787  Zon 10/11/2013 15:00 VBC WaremmePRECURA AntwerpenHall Omnisports E. Leburton, Waremme

1788  Zon 10/11/2013 18:00 AXIS Shanks Guibertin AVC Argex Duvel PuursCentre Sportif J. Moisse, Mont-St-Guibert

1789  Zat 16/11/2013 20:30 VC Argex Duvel PuursKnack RoeselareSporthal Vrijhals, Puurs

1790  Zat 16/11/2013 20:30 PRECURA AntwerpenAXIS Shanks Guibertin ASporthal Arena, Deurne

1791  Zat 16/11/2013 20:30 Noliko MaaseikVBC Waremme

1792  Zat 16/11/2013 20:30 Prefaxis MenenVC Euphony Asse-LennikCC De Steiger, Vauban, Menen

1793  Wo 20/11/2013 20:30 VC Euphony Asse-LennikVC Argex Duvel PuursSportcomplex Molenbos, Zellik

1794  Wo 20/11/2013 20:30 Knack RoeselarePRECURA AntwerpenSporthal Schiervelde, Roeselare

1800  Wo 20/11/2013 20:30 AXIS Shanks Guibertin ANoliko MaaseikCentre Sportif J. Moisse, Mont-St-Guibert

1801  Zat 07/12/2013 20:30 Prefaxis MenenPRECURA AntwerpenCC De Steiger, Vauban, Menen

1802  Zat 07/12/2013 20:30 VC Euphony Asse-LennikNoliko MaaseikSportcomplex Molenbos, Zellik

1803  Zat 07/12/2013 20:30 Knack RoeselareVDK Gent HerenSporthal Schiervelde, Roeselare

1804  Zon 08/12/2013 18:00 AXIS Shanks Guibertin AVBC WaremmeCentre Sportif J. Moisse, Mont-St-Guibert

1795  Zat 14/12/2013 20:30 VC Argex Duvel PuursPrefaxis MenenSporthal Vrijhals, Puurs

1796  Zat 14/12/2013 20:30 PRECURA AntwerpenVC Euphony Asse-LennikSporthal Arena, Deurne

1798  Zat 14/12/2013 20:30 Noliko MaaseikKnack Roeselare

1840  Zon 15/12/2013 18:00 AXIS Shanks Guibertin AVDK Gent HerenCentre Sportif J. Moisse, Mont-St-Guibert

1799  Zon 22/12/2013 15:00 VBC WaremmeVDK Gent HerenHall Omnisports E. Leburton, Waremme

1809  Zat 11/01/2014 20:30 VDK Gent HerenPrefaxis MenenSporthal Wolfput Oostakker

1810  Zat 11/01/2014 20:30 Noliko MaaseikVC Argex Duvel Puurs

1811  Zon 12/01/2014 15:00 VBC WaremmeVC Euphony Asse-LennikHall Omnisports E. Leburton, Waremme

1812  Zon 12/01/2014 18:00 AXIS Shanks Guibertin AKnack RoeselareCentre Sportif J. Moisse, Mont-St-Guibert

1813  Zat 18/01/2014 20:30 PRECURA AntwerpenNoliko MaaseikSporthal Arena, Deurne

1814  Zat 18/01/2014 20:30 Prefaxis MenenVBC WaremmeCC De Steiger, Vauban, Menen

1815  Zat 18/01/2014 20:30 VC Euphony Asse-LennikAXIS Shanks Guibertin ASportcomplex Molenbos, Zellik

1816  Zat 18/01/2014 20:30 VC Argex Duvel PuursVDK Gent HerenSporthal Vrijhals, Puurs

1817  Zat 25/01/2014 20:30 VDK Gent HerenPRECURA AntwerpenSporthal Wolfput Oostakker

1818  Zat 25/01/2014 20:30 Knack RoeselareVC Euphony Asse-LennikSporthal Schiervelde, Roeselare

1819  Zon 26/01/2014 15:00 VBC WaremmeVC Argex Duvel PuursHall Omnisports E. Leburton, Waremme

1820  Zon 26/01/2014 18:00 AXIS Shanks Guibertin APrefaxis MenenCentre Sportif J. Moisse, Mont-St-Guibert

1822  Wo 29/01/2014 20:30 Noliko MaaseikVDK Gent Heren

1823  Wo 29/01/2014 20:30 VC Argex Duvel PuursAXIS Shanks Guibertin ASporthal Vrijhals, Puurs

1824  Wo 29/01/2014 20:30 PRECURA AntwerpenVBC WaremmeSporthal Arena, Deurne

1826  Wo 29/01/2014 20:30 Prefaxis MenenKnack RoeselareCC De Steiger, Vauban, Menen

1821  Zat 01/02/2014 20:30 VC Euphony Asse-LennikPrefaxis MenenSportcomplex Molenbos, Zellik

1825  Zat 01/02/2014 20:30 Knack RoeselareVC Argex Duvel PuursSporthal Schiervelde, Roeselare

1827  Zon 02/02/2014 15:00 VBC WaremmeNoliko MaaseikHall Omnisports E. Leburton, Waremme

1828  Zon 02/02/2014 18:00 AXIS Shanks Guibertin APRECURA AntwerpenCentre Sportif J. Moisse, Mont-St-Guibert

1829  Zat 15/02/2014 20:30 Noliko MaaseikAXIS Shanks Guibertin A

1830  Zat 15/02/2014 20:30 VDK Gent HerenVBC WaremmeSporthal Wolfput Oostakker

1831  Zat 15/02/2014 20:30 VC Argex Duvel PuursVC Euphony Asse-LennikSporthal Vrijhals, Puurs

1832  Zon 16/02/2014 15:00 PRECURA AntwerpenKnack RoeselareSporthal Arena, Deurne

1841  Wo 19/02/2014 20:30 Knack RoeselareVBC WaremmeSporthal Schiervelde, Roeselare

1842  Wo 19/02/2014 20:30 Prefaxis MenenNoliko MaaseikCC De Steiger, Vauban, Menen

1843  Wo 19/02/2014 20:30 VC Argex Duvel PuursPRECURA AntwerpenSporthal Vrijhals, Puurs

1844  Wo 19/02/2014 20:30 VC Euphony Asse-LennikVDK Gent HerenSportcomplex Molenbos, Zellik

1836  Zat 22/02/2014 20:30 PRECURA AntwerpenPrefaxis MenenSporthal Arena, Deurne

1838  Zat 22/02/2014 20:30 Noliko MaaseikVC Euphony Asse-Lennik

1834  Zon 23/02/2014 15:00 VDK Gent HerenKnack RoeselareSporthal Wolfput Oostakker

1839  Zon 23/02/2014 18:00 VBC WaremmeAXIS Shanks Guibertin AHall Omnisports E. Leburton, Waremme

1797  Zat 01/03/2014 20:30 VDK Gent HerenAXIS Shanks Guibertin ASporthal Wolfput Oostakker

1833  Zat 01/03/2014 20:30 Knack RoeselareNoliko MaaseikSporthal Schiervelde, Roeselare

1835  Zat 01/03/2014 20:30 VC Euphony Asse-LennikPRECURA AntwerpenSportcomplex Molenbos, Zellik

1837  Zat 01/03/2014 20:30 Prefaxis MenenVC Argex Duvel PuursCC De Steiger, Vauban, Menen
 
Wedstrijden Liga A Dames Play Off 1
Nr.DagDatumUurThuisBezoekersSporthal

1845  Do 20/02/2014 20:30 VDK Gent Dames AAsterix KieldrechtSporthal Bourgoyen, Mariakerke

1846  Zat 22/02/2014 20:30 Dauphines CharleroiVC Oudegem ASalle Ballens ASBL, Monceau

1847  Zat 01/03/2014 20:30 Asterix KieldrechtDauphines CharleroiSporthal Kriekeputte, Kieldrecht

1848  Zon 02/03/2014 18:00 VC Oudegem AVDK Gent Dames ASporthal Oudegem

1849  Zat 08/03/2014 20:30 Dauphines CharleroiVDK Gent Dames ASalle Ballens ASBL, Monceau

1850  Zon 09/03/2014 18:00 VC Oudegem AAsterix KieldrechtSporthal Oudegem

1851  Zat 15/03/2014 20:30 VDK Gent Dames ADauphines CharleroiSporthal Bourgoyen, Mariakerke

1852  Zat 15/03/2014 20:30 Asterix KieldrechtVC Oudegem ASporthal Kriekeputte, Kieldrecht

1854  Zat 22/03/2014 20:30 Dauphines CharleroiAsterix KieldrechtSalle Ballens ASBL, Monceau

1853  Wo 26/03/2014 20:30 VDK Gent Dames AVC Oudegem ASporthal Bourgoyen, Mariakerke

1855  Zat 29/03/2014 20:30 Asterix KieldrechtVDK Gent Dames ASporthal Kriekeputte, Kieldrecht

1856  Zat 29/03/2014 20:30 VC Oudegem ADauphines CharleroiSporthal Oudegem
 
Wedstrijden PLAY OFF 1 - ETHIAS VOLLEY LEAGUE
Nr.DagDatumUurThuisBezoekersSporthal

1887  Zat 08/03/2014 20:30 Knack RoeselareVC Argex Duvel PuursSporthal Schiervelde, Roeselare

1888  Zat 08/03/2014 20:30 Prefaxis MenenNoliko MaaseikCC De Steiger, Vauban, Menen

1889  Zat 08/03/2014 20:30 VC Euphony Asse-LennikPRECURA AntwerpenSportcomplex Molenbos, Zellik

1892  Wo 12/03/2014 20:30 VC Euphony Asse-LennikKnack RoeselareSportcomplex Molenbos, Zellik

1893  Wo 12/03/2014 20:30 Noliko MaaseikVC Argex Duvel Puurs

1894  Wo 12/03/2014 20:30 PRECURA AntwerpenPrefaxis MenenSporthal Arena, Deurne

1890  Zat 15/03/2014 20:30 VC Argex Duvel PuursPrefaxis MenenSporthal Vrijhals, Puurs

1891  Zat 15/03/2014 20:30 Noliko MaaseikVC Euphony Asse-Lennik

1895  Zat 15/03/2014 20:30 Knack RoeselarePRECURA AntwerpenSporthal Schiervelde, Roeselare

1896  Wo 19/03/2014 20:30 VC Argex Duvel PuursVC Euphony Asse-LennikSporthal Vrijhals, Puurs

1898  Wo 19/03/2014 20:30 Prefaxis MenenKnack RoeselareCC De Steiger, Vauban, Menen

1901  Wo 19/03/2014 20:30 PRECURA AntwerpenNoliko MaaseikSporthal Arena, Deurne

1897  Zat 22/03/2014 20:30 VC Euphony Asse-LennikPrefaxis MenenSportcomplex Molenbos, Zellik

1899  Zat 22/03/2014 20:30 PRECURA AntwerpenVC Argex Duvel PuursSporthal Arena, Deurne

1900  Zat 22/03/2014 20:30 Noliko MaaseikKnack Roeselare

1904  Do 27/03/2014 20:30 Prefaxis MenenVC Euphony Asse-LennikCC De Steiger, Vauban, Menen

1902  Zat 29/03/2014 20:30 VC Argex Duvel PuursPRECURA AntwerpenSporthal Vrijhals, Puurs

1903  Zat 29/03/2014 20:30 Knack RoeselareNoliko MaaseikSporthal Schiervelde, Roeselare

1905  Wo 02/04/2014 20:30 Knack RoeselarePrefaxis MenenSporthal Schiervelde, Roeselare

1907  Wo 02/04/2014 20:30 Noliko MaaseikPRECURA Antwerpen

1908  Wo 02/04/2014 20:30 VC Euphony Asse-LennikVC Argex Duvel PuursSportcomplex Molenbos, Zellik

1906  Zat 05/04/2014 20:30 PRECURA AntwerpenKnack RoeselareSporthal Arena, Deurne

1909  Zat 05/04/2014 20:30 VC Euphony Asse-LennikNoliko MaaseikSportcomplex Molenbos, Zellik

1910  Zat 05/04/2014 20:30 Prefaxis MenenVC Argex Duvel PuursCC De Steiger, Vauban, Menen

1912  Wo 09/04/2014 20:30 Prefaxis MenenPRECURA AntwerpenCC De Steiger, Vauban, Menen

1913  Wo 09/04/2014 20:30 Knack RoeselareVC Euphony Asse-LennikSporthal Schiervelde, Roeselare

1914  Wo 09/04/2014 20:30 VC Argex Duvel PuursNoliko MaaseikSporthal De Kollebloem,Puurs

1911  Zat 12/04/2014 20:30 PRECURA AntwerpenVC Euphony Asse-LennikSporthal Arena, Deurne

1915  Zat 12/04/2014 20:30 VC Argex Duvel PuursKnack RoeselareSporthal De Kollebloem,Puurs

1916  Zat 12/04/2014 20:30 Noliko MaaseikPrefaxis Menen
 
Wedstrijden PLAY OFF 2 - ETHIAS VOLLEY LEAGUE
Nr.DagDatumUurThuisBezoekersSporthal

1918  Wo 12/03/2014 20:30 VDK Gent HerenVBC WaremmeSporthal Wolfput Oostakker

1917  Zat 15/03/2014 17:00 AXIS Shanks Guibertin AVDK Gent HerenCentre Sportif J. Moisse, Mont-St-Guibert

1919  Zon 16/03/2014 14:30 VBC WaremmeAXIS Shanks Guibertin AHall Omnisports E. Leburton, Waremme

1921  Wo 19/03/2014 20:30 AXIS Shanks Guibertin AVBC WaremmeCentre Sportif J. Moisse, Mont-St-Guibert

1920  Zat 22/03/2014 20:30 VDK Gent HerenAXIS Shanks Guibertin ASporthal Wolfput Oostakker

1922  Do 27/03/2014 20:30 VBC WaremmeVDK Gent HerenHall Omnisports E. Leburton, Waremme

1923  Zat 29/03/2014 21:00 AXIS Shanks Guibertin AVDK Gent HerenCentre Sportif J. Moisse, Mont-St-Guibert

1924  Wo 02/04/2014 20:30 VDK Gent HerenVBC WaremmeSporthal Wolfput Oostakker

1925  Zon 06/04/2014 15:00 VBC WaremmeAXIS Shanks Guibertin AHall Omnisports E. Leburton, Waremme

1926  Wo 09/04/2014 20:30 AXIS Shanks Guibertin AVBC WaremmeCentre Sportif J. Moisse, Mont-St-Guibert

1927  Zat 12/04/2014 20:30 VDK Gent HerenAXIS Shanks Guibertin ASporthal Wolfput Oostakker

1928  Do 17/04/2014 20:30 VBC WaremmeVDK Gent HerenHall Omnisports E. Leburton, Waremme
 
Wedstrijden Liga A Dames Play Off 2
Nr.DagDatumUurThuisBezoekersSporthal

1857  Zat 15/02/2014 17:30 VC Oxyjeunes Sodraep FarciennesGea Happel Amigos Zoersel AHall des Sports, Farciennes

1858  Zat 15/02/2014 20:30 Hermes Volley Oostende ADatovoc TongerenMr. V. Arena, Oostende

1859  Zon 16/02/2014 18:00 M. Siks Blaasveld VCRicha MichelbekeSporthal Ter Molen, Tisselt

1860  Di 18/02/2014 20:30 VC Oxyjeunes Sodraep FarciennesHermes Volley Oostende AHall des Sports, Farciennes

1861  Di 18/02/2014 20:30 Gea Happel Amigos Zoersel AM. Siks Blaasveld VCGea Happel Arena, St-Antonius Zoersel

1864  Wo 19/02/2014 20:30 Richa MichelbekeDatovoc TongerenSporthal AVERBO, Brakel

1862  Zat 22/02/2014 20:30 Datovoc TongerenM. Siks Blaasveld VCSporthal Pibo, Tongeren

1863  Zon 23/02/2014 18:00 Hermes Volley Oostende AGea Happel Amigos Zoersel AMr. V. Arena, Oostende

1865  Zon 23/02/2014 17:30 Richa MichelbekeVC Oxyjeunes Sodraep FarciennesSporthal AVERBO, Brakel

1866  Zat 01/03/2014 20:30 M. Siks Blaasveld VCHermes Volley Oostende ASporthal Ter Molen, Tisselt

1867  Zon 02/03/2014 16:00 Gea Happel Amigos Zoersel ARicha MichelbekeGea Happel Arena, St-Antonius Zoersel

1868  Zon 02/03/2014 18:00 Datovoc TongerenVC Oxyjeunes Sodraep FarciennesSporthal Pibo, Tongeren

1869  Vr 07/03/2014 20:30 VC Oxyjeunes Sodraep FarciennesM. Siks Blaasveld VCHall des Sports, Farciennes

1870  Zat 08/03/2014 20:30 Gea Happel Amigos Zoersel ADatovoc TongerenGea Happel Arena, St-Antonius Zoersel

1871  Zon 09/03/2014 17:30 Richa MichelbekeHermes Volley Oostende ASporthal AVERBO, Brakel

1872  Zat 15/03/2014 20:30 Hermes Volley Oostende ARicha MichelbekeMr. V. Arena, Oostende

1873  Zat 15/03/2014 20:30 Datovoc TongerenGea Happel Amigos Zoersel ASporthal Pibo, Tongeren

1874  Zon 16/03/2014 18:00 M. Siks Blaasveld VCVC Oxyjeunes Sodraep FarciennesSporthal Ter Molen, Tisselt

1876  Di 18/03/2014 20:30 VC Oxyjeunes Sodraep FarciennesDatovoc TongerenHall des Sports, Farciennes

1877  Wo 19/03/2014 20:30 Hermes Volley Oostende AM. Siks Blaasveld VCMr. V. Arena, Oostende

1880  Wo 19/03/2014 20:30 Richa MichelbekeGea Happel Amigos Zoersel ASporthal AVERBO, Brakel

1875  Zat 22/03/2014 17:30 VC Oxyjeunes Sodraep FarciennesRicha MichelbekeHall des Sports, Farciennes

1879  Zat 22/03/2014 20:30 Gea Happel Amigos Zoersel AHermes Volley Oostende AGea Happel Arena, St-Antonius Zoersel

1878  Zon 23/03/2014 15:00 M. Siks Blaasveld VCDatovoc TongerenSporthal Ter Molen, Tisselt

1881  Zat 29/03/2014 20:30 Hermes Volley Oostende AVC Oxyjeunes Sodraep FarciennesMr. V. Arena, Oostende

1882  Zat 29/03/2014 20:30 M. Siks Blaasveld VCGea Happel Amigos Zoersel ASporthal Ter Molen, Tisselt

1883  Zat 29/03/2014 20:30 Datovoc TongerenRicha MichelbekeSporthal Pibo, Tongeren

1884  Zat 05/04/2014 20:30 Gea Happel Amigos Zoersel AVC Oxyjeunes Sodraep FarciennesGea Happel Arena, St-Antonius Zoersel

1885  Zat 05/04/2014 20:30 Datovoc TongerenHermes Volley Oostende ASporthal Pibo, Tongeren

1886  Zat 05/04/2014 20:30 Richa MichelbekeM. Siks Blaasveld VCSporthal AVERBO, Brakel
 
Wedstrijden LIGA A DAMES
Nr.DagDatumUurThuisBezoekersSporthal

0001  Zat 28/09/2013 17:30 VC Oxyjeunes Sodraep FarciennesRicha MichelbekeHall des Sports, Farciennes

0003  Zat 28/09/2013 17:30 Gea Happel Amigos Zoersel AVDK Gent Dames AGea Happel Arena, St-Antonius Zoersel

0004  Zat 28/09/2013 20:30 Asterix KieldrechtDatovoc TongerenSporthal Kriekeputte, Kieldrecht

0002  Zon 29/09/2013 18:00 M. Siks Blaasveld VCHermes Volley Oostende ASporthal Ter Molen, Tisselt

0007  Wo 02/10/2013 20:30 Hermes Volley Oostende AAsterix KieldrechtMr. V. Arena, Oostende

0008  Wo 02/10/2013 20:30 VDK Gent Dames AVC Oxyjeunes Sodraep FarciennesSporthal Bourgoyen, Mariakerke

0009  Wo 02/10/2013 20:30 Datovoc TongerenVC Oudegem ASporthal Pibo, Tongeren

0010  Wo 02/10/2013 20:30 Richa MichelbekeM. Siks Blaasveld VCSporthal AVERBO, Brakel

0041  Zon 06/10/2013 18:00 Hermes Volley Oostende AVC Oxyjeunes Sodraep FarciennesMr. V. Arena, Oostende

0043  Di 08/10/2013 20:30 Gea Happel Amigos Zoersel AVC Oudegem AGea Happel Arena, St-Antonius Zoersel

0044  Wo 09/10/2013 20:30 Datovoc TongerenM. Siks Blaasveld VCSporthal Pibo, Tongeren

0045  Wo 09/10/2013 20:30 Dauphines CharleroiAsterix KieldrechtSalle Ballens ASBL, Monceau

0089  Wo 09/10/2013 20:30 Richa MichelbekeVDK Gent Dames ASporthal AVERBO, Brakel

0011  Zat 12/10/2013 20:30 VDK Gent Dames ADauphines CharleroiSporthal Bourgoyen, Mariakerke

0012  Zat 12/10/2013 20:30 M. Siks Blaasveld VCVC Oxyjeunes Sodraep FarciennesSporthal Ter Molen, Tisselt

0013  Zat 12/10/2013 20:30 Asterix KieldrechtRicha MichelbekeSporthal Kriekeputte, Kieldrecht

0014  Zat 12/10/2013 20:30 Gea Happel Amigos Zoersel ADatovoc TongerenGea Happel Arena, St-Antonius Zoersel

0015  Zon 13/10/2013 18:00 VC Oudegem AHermes Volley Oostende ASporthal Oudegem

0016  Zat 19/10/2013 17:30 VC Oxyjeunes Sodraep FarciennesAsterix KieldrechtHall des Sports, Farciennes

0017  Zat 19/10/2013 20:30 Datovoc TongerenDauphines CharleroiSporthal Pibo, Tongeren

0018  Zat 19/10/2013 20:30 M. Siks Blaasveld VCVDK Gent Dames ASporthal Ter Molen, Tisselt

0019  Zat 19/10/2013 20:30 Hermes Volley Oostende AGea Happel Amigos Zoersel AMr. V. Arena, Oostende

0020  Zon 20/10/2013 17:30 Richa MichelbekeVC Oudegem ASporthal AVERBO, Brakel

0021  Zat 26/10/2013 20:30 Asterix KieldrechtM. Siks Blaasveld VCSporthal Kriekeputte, Kieldrecht

0022  Zat 26/10/2013 20:30 VDK Gent Dames ADatovoc TongerenSporthal Bourgoyen, Mariakerke

0023  Zat 26/10/2013 20:30 Gea Happel Amigos Zoersel ARicha MichelbekeGea Happel Arena, St-Antonius Zoersel

0024  Zat 26/10/2013 20:30 Dauphines CharleroiHermes Volley Oostende ASalle Ballens ASBL, Monceau

0025  Zon 27/10/2013 18:00 VC Oudegem AVC Oxyjeunes Sodraep FarciennesSporthal Oudegem

0006  Wo 30/10/2013 20:30 Dauphines CharleroiGea Happel Amigos Zoersel ASalle Ballens ASBL, Monceau

0026  Zat 02/11/2013 17:30 VC Oxyjeunes Sodraep FarciennesGea Happel Amigos Zoersel AHall des Sports, Farciennes

0028  Zat 02/11/2013 20:30 M. Siks Blaasveld VCVC Oudegem ASporthal Ter Molen, Tisselt

0029  Zat 02/11/2013 20:30 Hermes Volley Oostende ADatovoc TongerenMr. V. Arena, Oostende

0027  Zon 03/11/2013 15:15 Asterix KieldrechtVDK Gent Dames ASporthal Meerminnen, Beveren

0030  Zon 03/11/2013 17:30 Richa MichelbekeDauphines CharleroiSporthal AVERBO, Brakel

0005  Vr 08/11/2013 20:30 VC Oudegem ADauphines CharleroiSporthal Oudegem

0031  Zat 09/11/2013 20:30 Gea Happel Amigos Zoersel AM. Siks Blaasveld VCGea Happel Arena, St-Antonius Zoersel

0032  Zat 09/11/2013 20:30 VDK Gent Dames AHermes Volley Oostende ASporthal Bourgoyen, Mariakerke

0033  Zat 09/11/2013 20:30 Dauphines CharleroiVC Oxyjeunes Sodraep FarciennesSalle Ballens ASBL, Monceau

0034  Zat 09/11/2013 20:30 Datovoc TongerenRicha MichelbekeSporthal Pibo, Tongeren

0035  Zon 10/11/2013 18:00 VC Oudegem AAsterix KieldrechtSporthal Oudegem

0038  Wo 13/11/2013 20:30 VC Oxyjeunes Sodraep FarciennesDatovoc TongerenHall des Sports, Farciennes

0046  Zat 23/11/2013 20:30 VDK Gent Dames AGea Happel Amigos Zoersel ASporthal Bourgoyen, Mariakerke

0047  Zat 23/11/2013 20:30 Hermes Volley Oostende AM. Siks Blaasveld VCMr. V. Arena, Oostende

0049  Zat 23/11/2013 20:30 Datovoc TongerenAsterix KieldrechtSporthal Pibo, Tongeren

0050  Zon 24/11/2013 17:30 Richa MichelbekeVC Oxyjeunes Sodraep FarciennesSporthal AVERBO, Brakel

0051  Zat 30/11/2013 17:30 VC Oxyjeunes Sodraep FarciennesVDK Gent Dames AHall des Sports, Farciennes

0052  Zat 30/11/2013 20:30 Asterix KieldrechtHermes Volley Oostende ASporthal Kriekeputte, Kieldrecht

0053  Zat 30/11/2013 20:30 Gea Happel Amigos Zoersel ADauphines CharleroiGea Happel Arena, St-Antonius Zoersel

0054  Zon 01/12/2013 18:00 M. Siks Blaasveld VCRicha MichelbekeSporthal Ter Molen, Tisselt

0055  Zon 01/12/2013 18:00 VC Oudegem ADatovoc TongerenSporthal Oudegem

0056  Zat 07/12/2013 17:30 VC Oxyjeunes Sodraep FarciennesM. Siks Blaasveld VCHall des Sports, Farciennes

0057  Zat 07/12/2013 20:30 Datovoc TongerenGea Happel Amigos Zoersel ASporthal Pibo, Tongeren

0058  Zat 07/12/2013 20:30 Hermes Volley Oostende AVC Oudegem AMr. V. Arena, Oostende

0059  Zat 07/12/2013 20:30 Dauphines CharleroiVDK Gent Dames ASalle Ballens ASBL, Monceau

0060  Zon 08/12/2013 17:30 Richa MichelbekeAsterix KieldrechtSporthal AVERBO, Brakel

0061  Zat 14/12/2013 20:30 Asterix KieldrechtVC Oxyjeunes Sodraep FarciennesSporthal Kriekeputte, Kieldrecht

0062  Zat 14/12/2013 20:30 Gea Happel Amigos Zoersel AHermes Volley Oostende AGea Happel Arena, St-Antonius Zoersel

0063  Zat 14/12/2013 20:30 Dauphines CharleroiDatovoc TongerenSalle Ballens ASBL, Monceau

0064  Zat 14/12/2013 20:30 VDK Gent Dames AM. Siks Blaasveld VCSporthal Bourgoyen, Mariakerke

0065  Zon 15/12/2013 18:00 VC Oudegem ARicha MichelbekeSporthal Oudegem

0036  Wo 08/01/2014 20:30 Richa MichelbekeHermes Volley Oostende ASporthal AVERBO, Brakel

0037  Wo 08/01/2014 20:30 Asterix KieldrechtGea Happel Amigos Zoersel ASporthal Kriekeputte, Kieldrecht

0039  Wo 08/01/2014 20:30 M. Siks Blaasveld VCDauphines CharleroiSporthal Ter Molen, Tisselt

0040  Do 09/01/2014 20:30 VC Oudegem AVDK Gent Dames ASporthal Oudegem

0066  Zat 11/01/2014 17:30 VC Oxyjeunes Sodraep FarciennesVC Oudegem AHall des Sports, Farciennes

0067  Zat 11/01/2014 20:30 M. Siks Blaasveld VCAsterix KieldrechtSporthal Ter Molen, Tisselt

0068  Zat 11/01/2014 20:30 Datovoc TongerenVDK Gent Dames ASporthal Pibo, Tongeren

0069  Zat 11/01/2014 20:30 Hermes Volley Oostende ADauphines CharleroiMr. V. Arena, Oostende

0070  Zon 12/01/2014 17:30 Richa MichelbekeGea Happel Amigos Zoersel ASporthal AVERBO, Brakel

0048  Vr 17/01/2014 20:00 Dauphines CharleroiVC Oudegem ASalle Ballens ASBL, Monceau

0072  Zat 18/01/2014 20:30 Datovoc TongerenHermes Volley Oostende ASporthal Pibo, Tongeren

0073  Zat 18/01/2014 20:30 VDK Gent Dames AAsterix KieldrechtSporthal Bourgoyen, Mariakerke

0074  Zat 18/01/2014 20:30 Gea Happel Amigos Zoersel AVC Oxyjeunes Sodraep FarciennesGea Happel Arena, St-Antonius Zoersel

0071  Zon 19/01/2014 17:00 Dauphines CharleroiRicha MichelbekeSalle Ballens ASBL, Monceau

0075  Zon 19/01/2014 18:00 VC Oudegem AM. Siks Blaasveld VCSporthal Oudegem

0076  Zat 25/01/2014 17:30 VC Oxyjeunes Sodraep FarciennesDauphines CharleroiHall des Sports, Farciennes

0077  Zat 25/01/2014 20:30 M. Siks Blaasveld VCGea Happel Amigos Zoersel ASporthal Ter Molen, Tisselt

0078  Zat 25/01/2014 20:30 Hermes Volley Oostende AVDK Gent Dames AMr. V. Arena, Oostende

0079  Zat 25/01/2014 20:30 Asterix KieldrechtVC Oudegem ASporthal Kriekeputte, Kieldrecht

0080  Zon 26/01/2014 17:30 Richa MichelbekeDatovoc TongerenSporthal AVERBO, Brakel

0081  Wo 29/01/2014 20:30 Hermes Volley Oostende ARicha MichelbekeMr. V. Arena, Oostende

0082  Wo 29/01/2014 20:30 Datovoc TongerenVC Oxyjeunes Sodraep FarciennesSporthal Pibo, Tongeren

0083  Wo 29/01/2014 20:30 Dauphines CharleroiM. Siks Blaasveld VCSalle Ballens ASBL, Monceau

0084  Wo 29/01/2014 20:30 Gea Happel Amigos Zoersel AAsterix KieldrechtGea Happel Arena, St-Antonius Zoersel

0085  Wo 29/01/2014 20:30 VDK Gent Dames AVC Oudegem ASporthal Bourgoyen, Mariakerke

0042  Zat 01/02/2014 20:30 VDK Gent Dames ARicha MichelbekeSporthal Bourgoyen, Mariakerke

0087  Zat 01/02/2014 20:30 Asterix KieldrechtDauphines CharleroiSporthal Kriekeputte, Kieldrecht

0088  Zat 01/02/2014 20:30 M. Siks Blaasveld VCDatovoc TongerenSporthal Ter Molen, Tisselt

0086  Zon 02/02/2014 17:30 VC Oxyjeunes Sodraep FarciennesHermes Volley Oostende AHall des Sports, Farciennes

0090  Zon 02/02/2014 18:00 VC Oudegem AGea Happel Amigos Zoersel ASporthal Oudegem
 
Wedstrijden ETHIAS VOLLEY LEAGUE - Finale Play-Off
Nr.DagDatumUurThuisBezoekersSporthal

1932  Wo 23/04/2014 20:30 Knack RoeselarePRECURA AntwerpenSporthal Schiervelde, Roeselare

1933  Zat 26/04/2014 20:30 PRECURA AntwerpenKnack RoeselareSporthal Arena, Deurne

1934  Wo 30/04/2014 20:30 Knack RoeselarePRECURA AntwerpenSporthal Schiervelde, Roeselare

1935  Zat 03/05/2014 20:30 PRECURA AntwerpenKnack RoeselareSporthal Arena, Deurne

1936  Wo 07/05/2014 20:30 Knack RoeselarePRECURA AntwerpenSporthal Schiervelde, Roeselare
 
Wedstrijden Finale Liga A Dames
Nr.DagDatumUurThuisBezoekersSporthal

1929  Zat 05/04/2014 20:30 Dauphines CharleroiAsterix KieldrechtSalle Ballens ASBL, Monceau

1930  Zat 12/04/2014 20:30 Asterix KieldrechtDauphines CharleroiSporthal Kriekeputte, Kieldrecht

1931  Zon 13/04/2014 20:00 Asterix KieldrechtDauphines CharleroiSporthal Kriekeputte, Kieldrecht