VLAAMSE VOLLEYBALBOND
BESTENDIG SECRETARIAAT:

Beneluxlaan 22, 1800 VILVOORDE
Tel. : (02) 257 16 00   -   Fax : (02) 257 16 02
Email : vvb.secretariaat@skynet.be    -      Website : http://www.volleyvvb.be

EVC       Bloso      Lotto      ETHIAS    Topsport Vlaanderen   Vio Verhuur

Klik     Klik  Gerflor   Jako

 
HOME
 
Administratie
  Beleidsplan
  Lidgeld
  Afwezigheid
  Formulieren
  Publicaties
  Recreatie
  Transfer
  Vrijheidsregeling
  E.H.B.O.
  Verzekering
  Anti Doping
   
  Jeugd
  Jeugdsportfonds
  Panathlon charter
  IPJOT
  VIS Project
  Volley 2 - 2
  Jeugdverzekering
 
Ontmoetingen
  Competitie
  Beker België
  Vlaamse Beker
  Vlaamse jeugdbeker
  Recreatie
  Beach
  Volleyballen
  Sporthallen
  Homologatie
  Commissarissen
 
Topvolley
 
Top Volley Store
 
Magazines
  Volley Info
  Volley Magazine
 
Varia
  Activiteiten
  Volleyproms
  TV-Sporza
  Teletekst
  Goed om weten
  Vl. Sportfederatie
   
   
Overzicht COMPETITIE wedstrijden

Reeks:

Stamnummer:

Week:



Wedstrijden ETHIAS VOLLEY LEAGUE
Nr.DagDatumUurThuisBezoekersSporthal
1805Zat12/10/201320:30VDK Gent HerenVC Euphony Asse-LennikSporthal Wolfput Oostakker
Hoofdwedstrijd: 0/3 (14/25, 17/25, 20/25)
1807Zat12/10/201320:30Noliko MaaseikPrefaxis MenenLotto Dme, Maaseik
Hoofdwedstrijd: 3/1 (25/18, 19/25, 25/21, 25/15)
1808Zon13/10/201315:00VBC WaremmeKnack RoeselareHall Omnisports E. Leburton, Waremme
Hoofdwedstrijd: 0/3 (12/25, 16/25, 14/25)
1773Zat19/10/201320:30VC Argex Duvel PuursNoliko MaaseikSporthal Vrijhals, Puurs
Hoofdwedstrijd: 2/3 (25/23, 25/21, 18/25, 19/25, 13/15)
1774Zat19/10/201320:30Knack RoeselareAXIS Shanks Guibertin ASporthal Schiervelde, Roeselare
Hoofdwedstrijd: 3/0 (25/15, 25/17, 26/24)
1775Zat19/10/201320:30VC Euphony Asse-LennikVBC WaremmeSportcomplex Molenbos, Zellik
Hoofdwedstrijd: 3/0 (25/15, 25/13, 25/22)
1776Zat19/10/201320:30Prefaxis MenenVDK Gent HerenCC De Steiger, Vauban, Menen
Hoofdwedstrijd: 3/1 (19/25, 25/19, 25/20, 25/15)
1777Zat26/10/201320:30VDK Gent HerenVC Argex Duvel PuursSporthal Wolfput Oostakker
Hoofdwedstrijd: 1/3 (19/25, 24/26, 25/21, 17/25)
1778Zon27/10/201315:00Noliko MaaseikPRECURA AntwerpenLotto Dme, Maaseik
Hoofdwedstrijd: 3/2 (21/25, 25/27, 25/22, 25/22, 15/9)
1779Zon27/10/201315:00VBC WaremmePrefaxis MenenHall Omnisports E. Leburton, Waremme
Hoofdwedstrijd: 0/3 (19/25, 16/25, 17/25)
1780Zon27/10/201318:00AXIS Shanks Guibertin AVC Euphony Asse-LennikCentre Sportif J. Moisse, Mont-St-Guibert
Hoofdwedstrijd: 2/3 (25/20, 22/25, 25/22, 22/25, 11/15)
1781Zat02/11/201320:30PRECURA AntwerpenVDK Gent HerenSporthal Arena, Deurne
Hoofdwedstrijd: 3/0 (25/19, 25/12, 25/14)
1782Zat02/11/201320:30VC Argex Duvel PuursVBC WaremmeSporthal Vrijhals, Puurs
Hoofdwedstrijd: 3/1 (25/13, 25/22, 22/25, 25/16)
1784Zat02/11/201320:30VC Euphony Asse-LennikKnack RoeselareSportcomplex Molenbos, Zellik
Hoofdwedstrijd: 2/3 (18/25, 14/25, 25/23, 25/22, 10/15)
1783Zon03/11/201318:00Prefaxis MenenAXIS Shanks Guibertin ACC De Steiger, Vauban, Menen
Hoofdwedstrijd: 3/0 (25/19, 25/18, 25/19)
1806Wo06/11/201320:30PRECURA AntwerpenVC Argex Duvel PuursSporthal Arena, Deurne
Hoofdwedstrijd: 3/2 (20/25, 25/19, 21/25, 25/12, 15/9)
1785Zat09/11/201320:30VDK Gent HerenNoliko MaaseikSporthal Wolfput Oostakker
Hoofdwedstrijd: 0/3 (13/25, 18/25, 22/25)
1786Zon10/11/201315:00Knack RoeselarePrefaxis MenenSporthal Schiervelde, Roeselare
Hoofdwedstrijd: 3/0 (25/20, 25/17, 25/22)
1787Zon10/11/201315:00VBC WaremmePRECURA AntwerpenHall Omnisports E. Leburton, Waremme
Hoofdwedstrijd: 0/3 (25/27, 19/25, 17/25)
1788Zon10/11/201318:00AXIS Shanks Guibertin AVC Argex Duvel PuursCentre Sportif J. Moisse, Mont-St-Guibert
Hoofdwedstrijd: 3/1 (25/22, 23/25, 25/21, 25/23)
1789Zat16/11/201320:30VC Argex Duvel PuursKnack RoeselareSporthal Vrijhals, Puurs
Hoofdwedstrijd: 1/3 (21/25, 25/23, 22/25, 18/25)
1790Zat16/11/201320:30PRECURA AntwerpenAXIS Shanks Guibertin ASporthal Arena, Deurne
Hoofdwedstrijd: 3/0 (25/18, 25/19, 25/19)
1791Zat16/11/201320:30Noliko MaaseikVBC WaremmeLotto Dme, Maaseik
Hoofdwedstrijd: 3/1 (25/15, 25/14, 22/25, 25/21)
1792Zat16/11/201320:30Prefaxis MenenVC Euphony Asse-LennikCC De Steiger, Vauban, Menen
Hoofdwedstrijd: 2/3 (25/17, 25/19, 23/25, 22/25, 13/15)
1793Wo20/11/201320:30VC Euphony Asse-LennikVC Argex Duvel PuursSportcomplex Molenbos, Zellik
Hoofdwedstrijd: 3/1 (25/23, 25/23, 21/25, 25/23)
1794Wo20/11/201320:30Knack RoeselarePRECURA AntwerpenSporthal Schiervelde, Roeselare
Hoofdwedstrijd: 3/0 (25/18, 25/23, 25/16)
1800Wo20/11/201320:30AXIS Shanks Guibertin ANoliko MaaseikCentre Sportif J. Moisse, Mont-St-Guibert
Hoofdwedstrijd: 1/3 (29/31, 24/26, 25/23, 19/25)
1801Zat07/12/201320:30Prefaxis MenenPRECURA AntwerpenCC De Steiger, Vauban, Menen
Hoofdwedstrijd: 3/1 (18/25, 25/19, 25/21, 25/20)
1802Zat07/12/201320:30VC Euphony Asse-LennikNoliko MaaseikSportcomplex Molenbos, Zellik
Hoofdwedstrijd: 3/1 (25/27, 25/17, 25/19, 25/23)
1803Zat07/12/201320:30Knack RoeselareVDK Gent HerenSporthal Schiervelde, Roeselare
Hoofdwedstrijd: 3/0 (25/15, 25/10, 25/19)
1804Zon08/12/201318:00AXIS Shanks Guibertin AVBC WaremmeCentre Sportif J. Moisse, Mont-St-Guibert
Hoofdwedstrijd: 2/3 (21/25, 26/24, 20/25, 25/11, 14/16)
1795Zat14/12/201320:30VC Argex Duvel PuursPrefaxis MenenSporthal Vrijhals, Puurs
Hoofdwedstrijd: 3/1 (25/23, 20/25, 25/22, 25/21)
1796Zat14/12/201320:30PRECURA AntwerpenVC Euphony Asse-LennikSporthal Arena, Deurne
Hoofdwedstrijd: 3/1 (25/17, 25/13, 14/25, 25/18)
1798Zat14/12/201320:30Noliko MaaseikKnack RoeselareLotto Dme, Maaseik
Hoofdwedstrijd: 1/3 (25/22, 19/25, 27/29, 23/25)
1840Zon15/12/201318:00AXIS Shanks Guibertin AVDK Gent HerenCentre Sportif J. Moisse, Mont-St-Guibert
Hoofdwedstrijd: 3/1 (26/24, 25/19, 22/25, 25/15)
1799Zon22/12/201315:00VBC WaremmeVDK Gent HerenHall Omnisports E. Leburton, Waremme
Hoofdwedstrijd: 3/0 (25/23, 25/18, 25/12)
1809Zat11/01/201420:30VDK Gent HerenPrefaxis MenenSporthal Wolfput Oostakker
Hoofdwedstrijd: 1/3 (25/18, 12/25, 16/25, 20/25)
1810Zat11/01/201420:30Noliko MaaseikVC Argex Duvel PuursLotto Dme, Maaseik
Hoofdwedstrijd: 3/2 (25/22, 25/23, 19/25, 20/25, 15/12)
1811Zon12/01/201415:00VBC WaremmeVC Euphony Asse-LennikHall Omnisports E. Leburton, Waremme
Hoofdwedstrijd: 1/3 (13/25, 25/23, 17/25, 12/25)
1812Zon12/01/201418:00AXIS Shanks Guibertin AKnack RoeselareCentre Sportif J. Moisse, Mont-St-Guibert
Hoofdwedstrijd: 0/3 (19/25, 21/25, 19/25)
1813Zat18/01/201420:30PRECURA AntwerpenNoliko MaaseikSporthal Arena, Deurne
Hoofdwedstrijd: 3/0 (25/19, 25/13, 25/22)
1814Zat18/01/201420:30Prefaxis MenenVBC WaremmeCC De Steiger, Vauban, Menen
Hoofdwedstrijd: 3/0 (25/22, 25/15, 25/14)
1815Zat18/01/201420:30VC Euphony Asse-LennikAXIS Shanks Guibertin ASportcomplex Molenbos, Zellik
Hoofdwedstrijd: 3/0 (25/21, 25/20, 25/15)
1816Zat18/01/201420:30VC Argex Duvel PuursVDK Gent HerenSporthal Vrijhals, Puurs
Hoofdwedstrijd: 3/0 (25/14, 25/9, 25/14)
1817Zat25/01/201420:30VDK Gent HerenPRECURA AntwerpenSporthal Wolfput Oostakker
Hoofdwedstrijd: 1/3 (21/25, 23/25, 27/25, 14/25)
1818Zat25/01/201420:30Knack RoeselareVC Euphony Asse-LennikSporthal Schiervelde, Roeselare
Hoofdwedstrijd: 3/0 (25/23, 25/17, 25/20)
1819Zon26/01/201415:00VBC WaremmeVC Argex Duvel PuursHall Omnisports E. Leburton, Waremme
Hoofdwedstrijd: 2/3 (17/25, 25/18, 25/23, 11/25, 12/15)
1820Zon26/01/201418:00AXIS Shanks Guibertin APrefaxis MenenCentre Sportif J. Moisse, Mont-St-Guibert
Hoofdwedstrijd: 3/1 (25/22, 17/25, 25/22, 25/23)
1822Wo29/01/201420:30Noliko MaaseikVDK Gent HerenLotto Dme, Maaseik
Hoofdwedstrijd: 3/0 (25/15, 25/17, 25/20)
1823Wo29/01/201420:30VC Argex Duvel PuursAXIS Shanks Guibertin ASporthal Vrijhals, Puurs
Hoofdwedstrijd: 3/0 (25/21, 25/21, 25/19)
1824Wo29/01/201420:30PRECURA AntwerpenVBC WaremmeSporthal Arena, Deurne
Hoofdwedstrijd: 3/0 (25/20, 25/20, 25/19)
1826Wo29/01/201420:30Prefaxis MenenKnack RoeselareCC De Steiger, Vauban, Menen
Hoofdwedstrijd: 3/2 (25/23, 20/25, 25/14, 27/29, 15/9)
1821Zat01/02/201420:30VC Euphony Asse-LennikPrefaxis MenenSportcomplex Molenbos, Zellik
Hoofdwedstrijd: 3/1 (22/25, 25/15, 25/18, 25/21)
1825Zat01/02/201420:30Knack RoeselareVC Argex Duvel PuursSporthal Schiervelde, Roeselare
Hoofdwedstrijd: 3/0 (25/23, 25/16, 25/19)
1827Zon02/02/201415:00VBC WaremmeNoliko MaaseikHall Omnisports E. Leburton, Waremme
Hoofdwedstrijd: 2/3 (32/30, 25/23, 19/25, 13/25, 12/15)
1828Zon02/02/201418:00AXIS Shanks Guibertin APRECURA AntwerpenCentre Sportif J. Moisse, Mont-St-Guibert
Hoofdwedstrijd: 1/3 (20/25, 14/25, 26/24, 18/25)
1829Zat15/02/201420:30Noliko MaaseikAXIS Shanks Guibertin ALotto Dme, Maaseik
Hoofdwedstrijd: 3/0 (25/15, 25/15, 26/24)
1830Zat15/02/201420:30VDK Gent HerenVBC WaremmeSporthal Wolfput Oostakker
Hoofdwedstrijd: 3/2 (25/23, 21/25, 23/25, 25/23, 15/9)
1831Zat15/02/201420:30VC Argex Duvel PuursVC Euphony Asse-LennikSporthal Vrijhals, Puurs
Hoofdwedstrijd: 3/0 (25/20, 25/20, 25/9)
1832Zon16/02/201415:00PRECURA AntwerpenKnack RoeselareSporthal Arena, Deurne
Hoofdwedstrijd: 3/1 (25/18, 30/28, 22/25, 25/22)
1841Wo19/02/201420:30Knack RoeselareVBC WaremmeSporthal Schiervelde, Roeselare
Hoofdwedstrijd: 3/0 (25/14, 25/18, 25/16)
1842Wo19/02/201420:30Prefaxis MenenNoliko MaaseikCC De Steiger, Vauban, Menen
Hoofdwedstrijd: 1/3 (22/25, 22/25, 25/21, 23/25)
1843Wo19/02/201420:30VC Argex Duvel PuursPRECURA AntwerpenSporthal Vrijhals, Puurs
Hoofdwedstrijd: 2/3 (23/25, 16/25, 25/16, 25/20, 11/15)
1844Wo19/02/201420:30VC Euphony Asse-LennikVDK Gent HerenSportcomplex Molenbos, Zellik
Hoofdwedstrijd: 3/0 (25/16, 25/17, 25/12)
1836Zat22/02/201420:30PRECURA AntwerpenPrefaxis MenenSporthal Arena, Deurne
Hoofdwedstrijd: 3/0 (25/23, 29/27, 25/18)
1838Zat22/02/201420:30Noliko MaaseikVC Euphony Asse-LennikLotto Dme, Maaseik
Hoofdwedstrijd: 3/1 (21/25, 25/17, 25/23, 25/22)
1834Zon23/02/201415:00VDK Gent HerenKnack RoeselareSporthal Wolfput Oostakker
Hoofdwedstrijd: 0/3 (26/28, 13/25, 16/25)
1839Zon23/02/201418:00VBC WaremmeAXIS Shanks Guibertin AHall Omnisports E. Leburton, Waremme
Hoofdwedstrijd: 3/1 (25/22, 21/25, 25/22, 25/20)
1797Zat01/03/201420:30VDK Gent HerenAXIS Shanks Guibertin ASporthal Wolfput Oostakker
Hoofdwedstrijd: 2/3 (25/20, 20/25, 27/25, 15/25, 8/15)
1833Zat01/03/201420:30Knack RoeselareNoliko MaaseikSporthal Schiervelde, Roeselare
Hoofdwedstrijd: 3/2 (24/26, 20/25, 25/22, 25/18, 15/11)
1835Zat01/03/201420:30VC Euphony Asse-LennikPRECURA AntwerpenSportcomplex Molenbos, Zellik
Hoofdwedstrijd: 0/3 (23/25, 22/25, 21/25)
1837Zat01/03/201420:30Prefaxis MenenVC Argex Duvel PuursCC De Steiger, Vauban, Menen
Hoofdwedstrijd: 2/3 (25/16, 25/18, 24/26, 18/25, 13/15)

Bestuur

  Secretariaat
  Raad van Bestuur
  Volley Centrum
  Reglementen
  Vacatures
  LOG IN - CLUBS
 
Federaties
  F.I.V.B.
  C.E.V.
  K.B.V.B.V.
  LIGA
  A.I.F.
 
Commissies
  Arbitrage
  Jeugd
  Juridisch
  Ontmoetingen
  Topsport
  Webmasters
  Promotie & Media
  Nationale Dames
 
Provincies
  Antwerpen
  Limburg
  Oost-Vlaanderen
  Vlaams-Brabant
  West-Vlaanderen
  Organisaties
 
Website Arbitrage
 
Trainersfederatie
  Info
  Diploma
  Coachvergunning
  Bijscholingen
  Opleidingen
  Bibliotheek
  Websites
 
  Vrijwilligers
  Info