Samenstelling NSC

Samenstelling NSC

Verantwoordelijke + Media & communicatie

Callens Johan

Verantwoordelijke
Verantwoordelijke Aanduidingen
Verantwoordelijke website V.V.B.

Johan Callens
Veemeersstraat 12
8540 Deerlijk

056/32 62 02 (tel – Fax)
0476/34 12 18 (gsm)
johan.callens@arbitragevvb.be

Vertegenwoordiger AIF + verantwoordelijke website AIF

Jean-Claude Baccus

Jean-Claude Baccus
Rue Armand Rorif 11
4342 Awans (Hognoul)

04/257 51 76 (tel & fax prive)
0497/42 94 65 (gsm)
jcbaccus@teledisnet.be (prive)

Lid NSCF

Lucien Van Welden

Lucien Van Welden
Tenierstraat 36a
1800 Vilvoorde

02/251 39 68 (tel & fax)
0472/06 86 28 (gsm)
lucienvanwelden@gmail.com

Medewerkers

Jean-Pol Sohy

Aanduidingen
Jean-Pol Sohy
Rue du Moulin 8/203
1340 Ottignies

010/60 03 52 (prive)
0476/43 54 84 (gsm)
jpsohy@hotmail.com

Guido Ceusters

Wedstrijdbladen – Compensatiekas
Guido Ceusters
Kaaskantmolenstraat 41
1840 Londerzeel

052/30 06 24 (prive)
0479/71 98 74
guido.ceusters@arbitragevvb.be

Patrick De Maeyer

Beachvolleybal VVB
Patrick De Maeyer
Hector Henneaulaan 81
1930 Zaventem

02/720 01 56 (tel)
016/43 11 74 (bureel)
patrick.de.maeyer@arbitragevvb.be

Didembourg Chrisitan

Beachvolleybal AIF
Didembourg Chrisitan
Rue Longivaux 20
5330 Mallen

083/656613 (tel)
0479/257336 (gsm)
cdidembo@skynet.be

Paul Derkinderen

Vorming VVB
Paul Derkinderen
Jan Blocxlaan 58
2630 Aartselaar

03/8888979 (tel)

paul.derkinderen@arbitragevvb.be

Arturo Digiacomo

Vorming AIF
Arturo Digiacomo
Rue Vlasendael 38
1070 Bruxelles (And)

02/5234114 (tel prive)
0495/520819 (gsm)
famdigiacomo@yucom.be (prive)
pim.digiacomo@yucom.be (werk)