COMPETITIE RANGSCHIKKINGEN
OVERZICHT RANGSCHIKKING

Reeks:

Type:



Rangschikking EuroMillions Volley League
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01a.KNACK ROESELARE0000000 
01b.LINDEMANS AALST00000000 
01c.NOLIKO MAASEIK A00000000 
01d.PREFAXIS MENEN0000000 
01e.TOPVOLLEY CALLANT ANTWERPEN0000000 
01f.VBC AXIS GUIBERTIN A00000000 
01g.VBC WAREMME00000000 
01h.VDK GENT HEREN00000000 
01i.AMIGOS VAN PELT SINT ANTONIUS ZOERSEL A0000000 
01j.VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)A00000000 
 
Rangschikking Liga A Vrouwen
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01a.ASTERIX AVO0000000 
01b.BARBAR GIRLS A00000000 
01c.CALLANT ANTWERP LADIES VT0000000 
01d.DATOVOC TONGEREN0000000 
01e.DAUPHINES CHARLEROI00000000 
01f.HERMES VOLLEY OOSTENDE A0000000 
01g.JARACO AS0000000 
01h.RICHA MICHELBEKE00000000 
01i.VC MOSAN YVOIR00000000 
01j.VC OUDEGEM0000000 
01k.VDK GENT DAMES A00000000 
01l.AMIGOS VAN PELT SINT ANTONIUS ZOERSEL00000000 
 
Rangschikking Liga B Mannen
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01a.VC GLOBAL WINERIES KAPELLEN A11000303 
01b.AVOC ACHEL A11000313 
01c.TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE A11000313 
01d.V.C. ZOERSEL A11000313 
05a.VC WALHAIN10100322 
05b.VT MARKE-WEBIS WEVELGEM10100322 
07a.GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE A10010231 
07b.MENDO BOOISCHOT A10010231 
09a.BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLAS A10001130 
09b.VC GEMBLOUX10001130 
09c.WARA GENK A10001130 
09d.VC DUVEL PUURS00000000 
09e.JTV DERO ZELE - BERLARE A10001030 
09f.VOLLEYBALTEAM LENDELEDE A0000000 
 
Rangschikking Liga B Vrouwen
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01a.VCO FARCIENNES11000303 
01b.Vers Fruitsap FIXIT KALMTHOUT11000303 
01c.FORZA OUDENAARDE11000313 
01d.NAMUR VOLLEY11000313 
05a.VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-A10100322 
05b.VOLLEYBALTEAM LENDELEDE A10100322 
07a.M. SIKS BLAASVELD VC10010231 
07b.UVOC UIKHOVEN10010231 
09a.SC THIMISTER-HERVE10001130 
09b.TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE A10001130 
09c.BARBAR GIRLS B10001030 
09d.VC OLNE MONTAGNARDS10001030 
09e.VKT TORHOUT A0000000 
 
Rangschikking 1ste Nationale Mannen
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01a.REMBERT TORHOUT HEREN11000303 
01b.VBC AXIS GUIBERTIN B11000303 
01c.Vers Fruitsap FIXIT KALMTHOUT11000303 
01d.M. SIKS BLAASVELD VC11000313 
05a.MENDO BOOISCHOT B10100322 
05b.VB ESNEUX10100322 
07a.BW NIVELLES10010231 
07b.PERVOL RUISELEDE10010231 
09a.VC TESLA LINT10001130 
09b.AMIGOS VAN PELT SINT ANTONIUS ZOERSEL B10001030 
09c.DE MITTERS WESPELAAR10001030 
09d.ENVOL HERVE MORTROUX THIMISTER VBC10001030 
 
Rangschikking 1ste divisie heren A
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01a.KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN 11000303 
01b.V T I BLOK HASSELT11000303 
01c.VBC BEVO GEETBETS11000313 
01d.VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) B11000313 
05a.VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS A10100322 
05b.VOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL C10100322 
07a.STALVOC BEVERLO 10010231 
07b.VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-C10010231 
09a.BVMV BEERSE10001130 
09b.LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN 10001130 
09c.NOLIKO MAASEIK B10001030 
09d.V.C. HELIOS ZONHOVEN10001030 
 
Rangschikking 1ste divisie heren B
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01a.EVOCO COMINES11000303 
01b.OLVA BRUGGE11000303 
01c.VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS 11000303 
01d.VC PACKO ZEDELGEM 11000303 
05a.VC AALTER10100322 
05b.VC FELCO GAVERE10100322 
07a.EVO D'HONDT ENAME 10010231 
07b.VC KALKEN10010231 
09a.GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B10001030 
09b.JARTAZI DENDERHOUTEM10001030 
09c.VBC DOSKOM MOORSLEDE10001030 
09d.ZOVOC ZOMERGEM10001030 
 
Rangschikking 2de divisie heren A
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01a.KIVOLA RIEMST 11000303 
01b.WARA GENK B11000303 
01c.MENDO BOOISCHOT C11000313 
01d.VCK BOLDERBERG11000313 
05a.VC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLEN10100322 
05b.VC GEEL 10100322 
07a.V.C. ZOERSEL B10010231 
07b.VEM - MAASMECHELEN10010231 
09a.ELVOC ELEN10001130 
09b.HE-VOC HECHTEL-EKSEL10001130 
09c.V.C. HEIST DELHAIZE HERENTHOUT10001030 
09d.VCV LEEFDAAL-BERTEM C10001030 
 
Rangschikking 2de divisie heren B
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.VCV LEEFDAAL-BERTEM A21010534 
02a.OLYMPIA HAACHT 11000303 
02b.KONINKLIJKE MORTSEL VC11000313 
02c.SVEKA SCHOTEN 11000313 
02d.VOLMAR EKEREN 11000313 
06.HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE10100322 
07a.HZ 93 HOFSTADE-ZEMST 10001130 
07b.JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEEL10001130 
07c.VCV LEEFDAAL-BERTEM B20002160 
07d.TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B10001030 
07e.GEEL ZWART WIJNEGEM 0000000 
07f.KRUIKENBURG TERNAT0000000 
 
Rangschikking 2de divisie heren C
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01a.Autobedrijf Ost-Assuran Team WETTEREN11000303 
01b.MEVOC MEERBEKE11000303 
01c.VOLLEY TEAM DIKSMUIDE11000303 
01d.BMV BEVEREN MELSELE VOLLEYBAL11000313 
01e.ROEPOVO POPERINGE 11000313 
01f.VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B11000313 
07a.SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM10001130 
07b.VC LOPPEM10001130 
07c.VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)10001130 
07d.ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT10001030 
07e.BEOBANK CITIVO GITS10001030 
07f.KNACK ROESELARE B10001030 
 
Rangschikking 1ste divisie dames A
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01a.BVMV BEERSE11000303 
01b.CRISTAL ALKEN JEVAL 11000303 
01c.MAVO DILSEN-STOKKEM 11000303 
01d.WEVOC WELLEN11000303 
01e.BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLAS11000313 
01f.V.C. ZOERSEL11000313 
07a.VBC ZANDHOVEN10001130 
07b.VC GEEL 10001130 
07c.DIEVOC DIEPENBEEK 10001030 
07d.MENDO BOOISCHOT 10001030 
07e.V.C. RETIE10001030 
07f.VC OLEN10001030 
 
Rangschikking 1ste divisie dames B
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01a.AVANTI AALTER11000303 
01b.BEVO BEOBANK ROESELARE A11000303 
01c.VC OUDEGEM B11000303 
01d.ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT11000313 
01e.BIDAVO BISSEGEM 11000313 
01f.HERMES VOLLEY OOSTENDE B11000313 
07a.MAVOC-MECHELEN10001130 
07b.VC LENNIK DAMES 10001130 
07c.VELVOC VELTEM-BEISEM10001130 
07d.NIDAK NIEUWKERKEN10001030 
07e.VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS 10001030 
07f.VDK GENT DAMES B10001030 
 
Rangschikking 2de divisie dames A
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01a.ARVOC ARENDONK11000303 
01b.KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN 11000303 
01c.VC TESLA LINT11000303 
01d.VOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL B11000303 
05a.JARACO AS B10100322 
05b.V.C. HEIST DELHAIZE HERENTHOUT10100322 
07a.HVC HELCHTEREN10010231 
07b.KONINKLIJKE MORTSEL VC10010231 
09a.JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEEL10001030 
09b.KIVOLA RIEMST 10001030 
09c.V.C. KASTERLEE10001030 
09d.VC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLEN10001030 
 
Rangschikking 2de divisie dames B
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01a.MEVOC MEERBEKE11000303 
01b.VC HEBO BORSBEKE-HERZELE 11000303 
01c.VKT TORHOUT B11000303 
01d.GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE11000313 
01e.GOVOK CAMMAERT GOOIK 11000313 
01f.LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN A20110553 
07.LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN B20101352 
08.VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-B10010231 
09a.BEVO BEOBANK ROESELARE B10001130 
09b.TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B10001130 
09c.ASTERIX AVO BEVEREN B10001030 
09d.VC WIVO WINGENE 0000000 
09e.KUROS ZULTE DAMESVOLLEY10001030 
 
Rangschikking Supercup Vrouwen
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
ASTERIX AVO0000000 
DATOVOC TONGEREN0000000 
 
Rangschikking Champions Cup
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
KNACK ROESELARE0000000 
NOLIKO MAASEIK0000000 


LEGENDE
SAantal gespeelde wedstrijden
W3/1Aantal wedstrijden gewonnen met 3/0 of 3/1
W3/2Aantal wedstrijden gewonnen met 3/2
V3/2Aantal wedstrijden verloren met 3/2
V3/1Aantal wedstrijden verloren met 3/0 of 3/1
WSAantal gewonnen sets
VSAantal verloren sets
PPuntentotaal