COMPETITIE RANGSCHIKKINGEN
OVERZICHT RANGSCHIKKING

Reeks:

Type:



Rangschikking EuroMillions Volley League
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.KNACK ROESELARE121020036534 
02.NOLIKO MAASEIK A12911132930 
03a.LINDEMANS AALST126402311526 
03b.TOPVOLLEY CALLANT ANTWERPEN126321321826 
05.PREFAXIS MENEN114034192115 
06.VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)A123216192714 
07.VDK GENT HEREN123027132911 
08.AMIGOS VAN PELT SINT ANTONIUS ZOERSEL A12300911299 
09a.VBC WAREMME11111810306 
09b.VBC AXIS GUIBERTIN A12103813336 
Rangschikking Liga A Vrouwen
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.ASTERIX AVO11910130529 
02.VC OUDEGEM118111301127 
03.VDK GENT DAMES A117202271325 
04.DAUPHINES CHARLEROI117022261523 
05.HERMES VOLLEY OOSTENDE A115123231919 
06.RICHA MICHELBEKE114133222317 
07.BARBAR GIRLS A114115202215 
08.JARACO AS112306172612 
09a.DATOVOC TONGEREN112126162710 
09b.AMIGOS VAN PELT SINT ANTONIUS ZOERSEL112126152610 
11.CALLANT ANTWERP LADIES VT10210711258 
12.VC MOSAN YVOIR10000105300 
Rangschikking Liga B Mannen
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01a.VOLLEYBALTEAM LENDELEDE A149401391735 
01b.AVOC ACHEL A1410211391435 
03.VC DUVEL PUURS148222351930 
04a.GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE A148123312328 
04b.MENDO BOOISCHOT A148042341928 
06.VT MARKE-WEBIS WEVELGEM147115292324 
07.V.C. ZOERSEL A146116282621 
08a.BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLAS A145108252717 
08b.VC GLOBAL WINERIES KAPELLEN A145108202917 
08c.TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE A135026202717 
11.WARA GENK A143308243215 
12.VC WALHAIN143137223314 
13.VC GEMBLOUX133001012339 
14.JTV DERO ZELE - BERLARE A14001136421 
Rangschikking Liga B Vrouwen
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.FORZA OUDENAARDE121100134733 
02.VOLLEYBALTEAM LENDELEDE A1310102331332 
03.VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-A137213312026 
04a.TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE A126204251822 
04b.SC THIMISTER-HERVE117013241522 
06a.NAMUR VOLLEY116104241720 
06b.Vers Fruitsap FIXIT KALMTHOUT135215252420 
08.VCO FARCIENNES135206252319 
09.UVOC UIKHOVEN135017192516 
10.M. SIKS BLAASVELD VC133145233015 
11.VKT TORHOUT A122127152910 
12.VC OLNE MONTAGNARDS13112915357 
13.BARBAR GIRLS B13001122391 
Rangschikking 1ste Nationale Mannen
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.Vers Fruitsap FIXIT KALMTHOUT128022291526 
02.REMBERT TORHOUT HEREN128004271624 
03.BW NIVELLES127023281923 
04.VC TESLA LINT125133262420 
05.VBC AXIS GUIBERTIN B116014221819 
06.M. SIKS BLAASVELD VC122604272618 
07.ENVOL HERVE MORTROUX THIMISTER VBC124215232417 
08a.MENDO BOOISCHOT B122415212815 
08b.DE MITTERS WESPELAAR124035212715 
10.AMIGOS VAN PELT SINT ANTONIUS ZOERSEL B113215202314 
11.VB ESNEUX112315182413 
12.PERVOL RUISELEDE11103713316 
Rangschikking 1ste divisie heren A
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.V.C. HELIOS ZONHOVEN129012301128 
02.V T I BLOK HASSELT128112301627 
03.VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) B137114272224 
04a.KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN 124314232319 
04b.LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN 126015221919 
04c.NOLIKO MAASEIK B125124242119 
07.VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-C135035232618 
08.STALVOC BEVERLO 124215232217 
09.AMIGOS VAN PELT SINT ANTONIUS ZOERSEL C122406192614 
10.VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS A122235183013 
11.VBC BEVO GEETBETS123117182712 
12.BVMV BEERSE12122717319 
Rangschikking 1ste divisie heren B
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01a.VC FELCO GAVERE128202311528 
01b.VBC DOSKOM MOORSLEDE128121311428 
03.VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS 126132281823 
04.EVO D'HONDT ENAME 124341292222 
05a.VC PACKO ZEDELGEM 125214262020 
05b.OLVA BRUGGE125214252020 
07.VC KALKEN124314242219 
08.EVOCO COMINES125106222017 
09.GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B124125202416 
10.ZOVOC ZOMERGEM124026172514 
11.VC AALTER12210911308 
12.JARTAZI DENDERHOUTEM12001112361 
Rangschikking 2de divisie heren A
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.WARA GENK B121010133932 
02.MENDO BOOISCHOT C1210011331231 
03.VCK BOLDERBERG129003281227 
04.VC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLEN128103301326 
05a.VC GEEL 124314262219 
05b.V.C. ZOERSEL B124314242319 
07.KIVOLA RIEMST 124215212317 
08.VEM - MAASMECHELEN124125232716 
09.V.C. HEIST DELHAIZE HERENTHOUT124017182613 
10.HE-VOC HECHTEL-EKSEL12203716319 
11.ELVOC ELEN12101109334 
12.VCV LEEFDAAL-BERTEM C12100114343 
Rangschikking 2de divisie heren B
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.VCV LEEFDAAL-BERTEM A136511351829 
02.HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE127311331428 
03a.KONINKLIJKE MORTSEL VC127212291726 
03b.SVEKA SCHOTEN 128022301726 
05.JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEEL125214242220 
06.HZ 93 HOFSTADE-ZEMST 125115232218 
07.VOLMAR EKEREN 124215212317 
08.KRUIKENBURG TERNAT123225242715 
09.GEEL ZWART WIJNEGEM 123045212913 
10.OLYMPIA HAACHT 121245183111 
11a.TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B12210911308 
11b.VCV LEEFDAAL-BERTEM B13113816358 
Rangschikking 2de divisie heren C
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B11920033931 
02.MEVOC MEERBEKE128211321229 
03.VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)118111301027 
04a.BMV BEVEREN MELSELE VOLLEYBAL125313282122 
04b.VC LOPPEM125313272122 
06.SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM125223272221 
07.ROEPOVO POPERINGE 125124252119 
08.KNACK ROESELARE B123126182813 
09.Autobedrijf Ost-Assuran Team WETTEREN123036172812 
10.VOLLEY TEAM DIKSMUIDE11111812296 
11.BEOBANK CITIVO GITS12013812355 
12.ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT11100106313 
Rangschikking 1ste divisie dames A
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.V.C. ZOERSEL121100133733 
02.MAVO DILSEN-STOKKEM 128202311128 
03a.BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLAS117202291225 
03b.CRISTAL ALKEN JEVAL 127122291825 
05a.VBC ZANDHOVEN117103271523 
05b.BVMV BEERSE127023251723 
07.WEVOC WELLEN125124242119 
08.VC GEEL 124215232417 
09.DIEVOC DIEPENBEEK 123018142810 
10.V.C. RETIE12200109306 
11.MENDO BOOISCHOT 12101106344 
12.VC OLEN12000123360 
Rangschikking 1ste divisie dames B
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.BIDAVO BISSEGEM 129012311528 
02.BEVO BEOBANK ROESELARE A127302301527 
03.AVANTI AALTER117211291226 
04.ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT127113281924 
05a.VDK GENT DAMES B113323222317 
05b.VC OUDEGEM B123243262617 
07.NIDAK NIEUWKERKEN123225222815 
08a.VC LENNIK DAMES 121353253114 
08b.HERMES VOLLEY OOSTENDE B124026202514 
10.VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS 122307192912 
11.MAVOC-MECHELEN122127173110 
12.VELVOC VELTEM-BEISEM12300915309 
Rangschikking 2de divisie dames A
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.VC TESLA LINT111000131630 
02.KONINKLIJKE MORTSEL VC128040321628 
03.AMIGOS VAN PELT SINT ANTONIUS ZOERSEL B126204261722 
04.JARACO AS B124413282221 
05a.ARVOC ARENDONK125205251919 
05b.V.C. HEIST DELHAIZE HERENTHOUT125124242419 
07.KIVOLA RIEMST 125115222218 
08.HVC HELCHTEREN125025202517 
09.KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN 124107172414 
10.JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEEL123027183011 
11a.VC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLEN12120912327 
11b.V.C. KASTERLEE11112711297 
Rangschikking 2de divisie dames B
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.VC HEBO BORSBEKE-HERZELE 138221351630 
02.VKT TORHOUT B137321341729 
03a.MEVOC MEERBEKE137213311926 
03b.VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-B136322332226 
03c.LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN A146242332626 
06.GOVOK CAMMAERT GOOIK 138014271825 
07.VC WIVO WINGENE 125313282122 
08.ASTERIX AVO BEVEREN B134324282620 
09.KUROS ZULTE DAMESVOLLEY135116232618 
10.LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN B142219173411 
11.BEVO BEOBANK ROESELARE B13211915339 
12.TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B13113815368 
13.GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE131021012375 
Rangschikking Supercup Vrouwen
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01a.ASTERIX AVO10000300 
01b.DATOVOC TONGEREN10000030 
Rangschikking Champions Cup
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01a.NOLIKO MAASEIK10000320 
01b.KNACK ROESELARE10000230 


LEGENDE
SAantal gespeelde wedstrijden
W3/1Aantal wedstrijden gewonnen met 3/0 of 3/1
W3/2Aantal wedstrijden gewonnen met 3/2
V3/2Aantal wedstrijden verloren met 3/2
V3/1Aantal wedstrijden verloren met 3/0 of 3/1
WSAantal gewonnen sets
VSAantal verloren sets
PPuntentotaal