COMPETITIE RANGSCHIKKINGEN
OVERZICHT RANGSCHIKKING

Reeks:

Type:



Rangschikking EuroMillions Volley League
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.KNACK ROESELARE8620024422 
02a.NOLIKO MAASEIK A8511120918 
02b.TOPVOLLEY CALLANT ANTWERPEN84220221218 
04a.LINDEMANS AALST82402191414 
04b.VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)A83212181514 
06.PREFAXIS MENEN83032161512 
07.VDK GENT HEREN83014111710 
08.AMIGOS VAN PELT SINT ANTONIUS ZOERSEL A820068196 
09a.VBC WAREMME801167233 
09b.VBC AXIS GUIBERTIN A800357243 
Rangschikking Liga A Vrouwen
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.ASTERIX AVO7510118517 
02.VC OUDEGEM7501118816 
03.VDK GENT DAMES A7410215914 
04a.DAUPHINES CHARLEROI6400213712 
04b.HERMES VOLLEY OOSTENDE A73112151212 
06a.JARACO AS6130212139 
06b.BARBAR GIRLS A6211213129 
06c.AMIGOS VAN PELT SINT ANTONIUS ZOERSEL7211312149 
06d.RICHA MICHELBEKE8203313199 
10.DATOVOC TONGEREN7202311168 
11.CALLANT ANTWERP LADIES VT611046155 
12.VC MOSAN YVOIR600062180 
Rangschikking Liga B Mannen
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.VOLLEYBALTEAM LENDELEDE A106301271224 
02.AVOC ACHEL A106211271323 
03.VC DUVEL PUURS105212241520 
04.GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE A105122221719 
05.VT MARKE-WEBIS WEVELGEM105113221618 
06.BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLAS A105104211517 
07.MENDO BOOISCHOT A104042221916 
08a.V.C. ZOERSEL A94113191615 
08b.VC GLOBAL WINERIES KAPELLEN A105005161815 
10.VC WALHAIN103133202114 
11.WARA GENK A102305192212 
12.TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE A9202511228 
13.VC GEMBLOUX1020089266 
14.JTV DERO ZELE - BERLARE A10000103300 
Rangschikking Liga B Vrouwen
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.FORZA OUDENAARDE8800024424 
02.VOLLEYBALTEAM LENDELEDE A9710124823 
03.SC THIMISTER-HERVE96003191218 
04.NAMUR VOLLEY95103201317 
05.VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-A94203201616 
06.TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE A95004161315 
07a.M. SIKS BLAASVELD VC93123181713 
07b.UVOC UIKHOVEN104015151913 
09.VCO FARCIENNES93105161711 
10.Vers Fruitsap FIXIT KALMTHOUT8211412189 
11.VKT TORHOUT A9202511218 
12.VC OLNE MONTAGNARDS8111511206 
13.BARBAR GIRLS B1000192301 
Rangschikking 1ste Nationale Mannen
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.REMBERT TORHOUT HEREN9700222921 
02.Vers Fruitsap FIXIT KALMTHOUT96012211219 
03.BW NIVELLES95013201516 
04a.ENVOL HERVE MORTROUX THIMISTER VBC93213181814 
04b.VC TESLA LINT94023181914 
06.VBC AXIS GUIBERTIN B84013161413 
07a.M. SIKS BLAASVELD VC92304182012 
07b.DE MITTERS WESPELAAR93033172012 
09.MENDO BOOISCHOT B91404162111 
10.VB ESNEUX82204131610 
11.AMIGOS VAN PELT SINT ANTONIUS ZOERSEL B8121414198 
12.PERVOL RUISELEDE8103412226 
Rangschikking 1ste divisie heren A
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.V T I BLOK HASSELT9710125923 
02.V.C. HELIOS ZONHOVEN9700222821 
03.VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) B95112211518 
04.KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN 94203181516 
05.VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-C94023161714 
06.LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN 94014161613 
07.AMIGOS VAN PELT SINT ANTONIUS ZOERSEL C92304161812 
08.NOLIKO MAASEIK B93024151811 
09.VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS A91233152310 
10.VBC BEVO GEETBETS9211514219 
11.STALVOC BEVERLO 9121514228 
12.BVMV BEERSE9112513237 
Rangschikking 1ste divisie heren B
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.VC FELCO GAVERE96102221320 
02a.EVO D'HONDT ENAME 93321221517 
02b.VBC DOSKOM MOORSLEDE85021191117 
04.VC KALKEN93312211616 
05.VC PACKO ZEDELGEM 94113191515 
06a.EVOCO COMINES94104181414 
06b.VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS 93132191714 
08a.OLVA BRUGGE93204171713 
08b.GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B83122161513 
10.ZOVOC ZOMERGEM93024141811 
11.VC AALTER811067215 
12.JARTAZI DENDERHOUTEM800172241 
Rangschikking 2de divisie heren A
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.WARA GENK B9800124724 
02.MENDO BOOISCHOT C7601020719 
03.VCK BOLDERBERG96003191018 
04.VC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLEN95103211217 
05.VEM - MAASMECHELEN94122211816 
06.VC GEEL 93303201615 
07.KIVOLA RIEMST 83203151413 
08.V.C. ZOERSEL B83113141512 
09.V.C. HEIST DELHAIZE HERENTHOUT93015152010 
10.HE-VOC HECHTEL-EKSEL9102611245 
11.ELVOC ELEN910178244 
12.VCV LEEFDAAL-BERTEM C910084253 
Rangschikking 2de divisie heren B
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.KONINKLIJKE MORTSEL VC96210261123 
02.SVEKA SCHOTEN 96021231220 
03.HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE8520122919 
04.VCV LEEFDAAL-BERTEM A84211201117 
05.KRUIKENBURG TERNAT93222211815 
06.JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEEL83203161413 
07.VOLMAR EKEREN 93114151812 
08.HZ 93 HOFSTADE-ZEMST 83104151611 
09.GEEL ZWART WIJNEGEM 9203415229 
10a.VCV LEEFDAAL-BERTEM B9112513237 
10b.OLYMPIA HAACHT 8112411207 
12.TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B800081240 
Rangschikking 2de divisie heren C
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B9720027925 
02.MEVOC MEERBEKE9621026923 
03.VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)96111241021 
04a.ROEPOVO POPERINGE 95112221218 
04b.SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEM94221231518 
06.BMV BEVEREN MELSELE VOLLEYBAL94203201616 
07.VC LOPPEM93213181814 
08.KNACK ROESELARE B92124152110 
09.Autobedrijf Ost-Assuran Team WETTEREN9202512218 
10.VOLLEY TEAM DIKSMUIDE9111611236 
11.BEOBANK CITIVO GITS900368273 
12.ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT900092270 
Rangschikking 1ste divisie dames A
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.V.C. ZOERSEL9800124624 
02.BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLAS9700223821 
03.VBC ZANDHOVEN96102231220 
04.MAVO DILSEN-STOKKEM 95202221119 
05.BVMV BEERSE95022191317 
06a.VC GEEL 94203211516 
06b.CRISTAL ALKEN JEVAL 94122201716 
08.WEVOC WELLEN93114161712 
09.DIEVOC DIEPENBEEK 93015131910 
10.MENDO BOOISCHOT 910175254 
11.V.C. RETIE910085243 
12.VC OLEN900093270 
Rangschikking 1ste divisie dames B
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.AVANTI AALTER9621026923 
02.BIDAVO BISSEGEM 8700122921 
03a.BEVO BEOBANK ROESELARE A94302211418 
03b.ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT95112211418 
05.VC OUDEGEM B93132201814 
06a.NIDAK NIEUWKERKEN82222171812 
06b.VDK GENT DAMES B83113141612 
08a.VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS 8210512198 
08b.VC LENNIK DAMES 9024317258 
10.HERMES VOLLEY OOSTENDE B8201511197 
11a.MAVOC-MECHELEN8111512216 
11b.VELVOC VELTEM-BEISEM9200712236 
Rangschikking 2de divisie dames A
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.VC TESLA LINT9900027327 
02.KONINKLIJKE MORTSEL VC95040231419 
03a.AMIGOS VAN PELT SINT ANTONIUS ZOERSEL B94203191316 
03b.JARACO AS B93312211716 
03c.V.C. HEIST DELHAIZE HERENTHOUT94122201816 
03d.HVC HELCHTEREN95013171616 
07.ARVOC ARENDONK94005161512 
08a.KIVOLA RIEMST 83104141511 
08b.KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN 83104141511 
10.JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEEL9201612237 
11.V.C. KASTERLEE911169236 
12.VC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLEN901086262 
Rangschikking 2de divisie dames B
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01.MEVOC MEERBEKE106202251222 
02.VC HEBO BORSBEKE-HERZELE 8602022720 
03a.VKT TORHOUT B8520121919 
03b.LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN A104231241819 
03c.GOVOK CAMMAERT GOOIK 106013201519 
06.VC WIVO WINGENE 93312221716 
07.VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-B73121171313 
08.ASTERIX AVO BEVEREN B82213161711 
09.LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN B92205131910 
10.KUROS ZULTE DAMESVOLLEY10211614249 
11.BEVO BEOBANK ROESELARE B9111611236 
12a.GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE9102610255 
12b.TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE B9013510265 
Rangschikking Supercup Vrouwen
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01a.ASTERIX AVO10000300 
01b.DATOVOC TONGEREN10000030 
Rangschikking Champions Cup
Nr.NaamSW3/1W3/2V3/2V3/1WSVSP 
01a.NOLIKO MAASEIK10000320 
01b.KNACK ROESELARE10000230 


LEGENDE
SAantal gespeelde wedstrijden
W3/1Aantal wedstrijden gewonnen met 3/0 of 3/1
W3/2Aantal wedstrijden gewonnen met 3/2
V3/2Aantal wedstrijden verloren met 3/2
V3/1Aantal wedstrijden verloren met 3/0 of 3/1
WSAantal gewonnen sets
VSAantal verloren sets
PPuntentotaal