COMPETITIE WEDSTRIJDEN
Overzicht COMPETITIE wedstrijden

Reeks:

Stamnummer:

Week:

Print versie - Word versie - Excel versie
Wedstrijden EuroMillions Volley League
Nr.DagDatumUurThuisBezoekersSporthal

LAM-0030  Za 21/01/2017 20:30 LINDEMANS AALSTAMIGOS VAN PELT SINT ANTONIUS ZOERSEL ASportcentrum SCHOTTE

LAM-0072  Za 21/01/2017 20:30 PREFAXIS MENENTOPVOLLEY CALLANT ANTWERPENCC De Steiger, Vauban, Menen

LAM-0074  Za 21/01/2017 20:30 NOLIKO MAASEIK AKNACK ROESELARELotto Dôme, Maaseik

LAM-0026  Zo 22/01/2017 20:00 VBC WAREMMEVOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)AHall Omnisports E. Leburton, Waremme

LAM-0073  Zo 22/01/2017 18:00 VBC AXIS GUIBERTIN AVDK GENT HERENCentre Sportif J. Moisse, Mont-St-Guibert
 
Wedstrijden Liga A Vrouwen
Nr.DagDatumUurThuisBezoekersSporthal

LAV-0055  Wo 18/01/2017 20:00 VDK GENT DAMES AVC MOSAN YVOIREDUGO Arena, Oostakker
Uitslag: 3 - 1 (25/22, 22/25, 25/19, 25/18)

LAV-0058  Wo 18/01/2017 20:30 ASTERIX AVOBARBAR GIRLS ASporthal Meerminnen, Beveren
Uitslag: 3 - 0 (25/18, 25/15, 25/11)

LAV-0067  Za 21/01/2017 20:30 HERMES VOLLEY OOSTENDE AVDK GENT DAMES AMr. V. Arena, Oostende

LAV-0068  Za 21/01/2017 20:30 ASTERIX AVOCALLANT ANTWERP LADIES VTSporthal Meerminnen, Beveren

LAV-0072  Za 21/01/2017 20:30 DATOVOC TONGERENJARACO ASEburons Dome, Tongeren

LAV-0003  Zo 22/01/2017 17:00 VC MOSAN YVOIRAMIGOS VAN PELT SINT ANTONIUS ZOERSELLe Maka, Yvoir

LAV-0070  Zo 22/01/2017 19:00 BARBAR GIRLS AVC OUDEGEMCentre Sportif A. Demuyter, Bruxelles

LAV-0071  Zo 22/01/2017 17:30 RICHA MICHELBEKEDAUPHINES CHARLEROISporthal AVERBO M8, Brakel
 
Wedstrijden Liga B Mannen
Nr.DagDatumUurThuisBezoekersSporthal

LBM-0102  Za 21/01/2017 20:00 JTV DERO ZELE - BERLARE AVC WALHAINSporthal De Zeven, Zele

LBM-0103  Za 21/01/2017 20:30 MENDO BOOISCHOT AVC DUVEL PUURSSporthal De Lichten, Booischot

LBM-0104  Za 21/01/2017 20:30 BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLAS AVT MARKE-WEBIS WEVELGEMSporthal Diepvenneke, Vosselaar

LBM-0105  Za 21/01/2017 20:30 VOLLEYBALTEAM LENDELEDE AVC GEMBLOUXSporthal Steuren Ambacht, Lendelede

LBM-0099  Zo 22/01/2017 16:30 GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE AWARA GENK ASporthal De Dulpop, Bazel

LBM-0100  Zo 22/01/2017 18:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE AVC GLOBAL WINERIES KAPELLEN AEVC Vilvoorde

LBM-0101  Zo 22/01/2017 18:00 V.C. ZOERSEL AAVOC ACHEL ASportcomplex Zoersel
 
Wedstrijden Liga B Vrouwen
Nr.DagDatumUurThuisBezoekersSporthal

LBV-0099  Za 21/01/2017 20:30 NAMUR VOLLEYVers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTHall Octave Henry, St.-Servais

LBV-0101  Za 21/01/2017 17:00 BARBAR GIRLS BSC THIMISTER-HERVECentre Sportif A. Demuyter, Bruxelles

LBV-0104  Za 21/01/2017 20:30 FORZA OUDENAARDETOPSPORT SCHOOL VILVOORDE ASporthal Recrean, Oudenaarde

LBV-0100  Zo 22/01/2017 18:00 VKT TORHOUT AVCO FARCIENNESStedelijke Sporthal, Torhout

LBV-0102  Zo 22/01/2017 18:00 VC OLNE MONTAGNARDSVOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-AEspace Les Montagnards

LBV-0103  Zo 22/01/2017 18:00 UVOC UIKHOVENM. SIKS BLAASVELD VCSporthal tSeurke, Uikhoven
 
Wedstrijden 1ste Nationale Mannen
Nr.DagDatumUurThuisBezoekersSporthal

1NM-0074  Za 21/01/2017 20:30 VC TESLA LINTREMBERT TORHOUT HERENCentrum De Witte Merel, Lint

1NM-0076  Za 21/01/2017 17:30 MENDO BOOISCHOT BAMIGOS VAN PELT SINT ANTONIUS ZOERSEL BSporthal De Lichten, Booischot

1NM-0077  Za 21/01/2017 20:30 PERVOL RUISELEDEVers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTSporthal Molendorp, Ruiselede

1NM-0073  Zo 22/01/2017 18:00 ENVOL HERVE MORTROUX THIMISTER VBCM. SIKS BLAASVELD VCProvinciale school Voeren (‘S GRAVENVOEREN)

1NM-0075  Zo 22/01/2017 14:00 VBC AXIS GUIBERTIN BBW NIVELLESCentre Sportif J. Moisse, Mont-St-Guibert

1NM-0078  Zo 22/01/2017 18:00 DE MITTERS WESPELAARVB ESNEUXSportcomplex Den Dijk, Haacht
 
Wedstrijden 1ste divisie heren A
Nr.DagDatumUurThuisBezoekersSporthal

H1A-0073  Za 21/01/2017 20:30 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-CSporthal Korbeek-Lo, Leuven

H1A-0075  Za 21/01/2017 20:30 STALVOC BEVERLO NOLIKO MAASEIK BSporthal STALVOC, Koersel

H1A-0076  Za 21/01/2017 20:30 V T I BLOK HASSELTVC ETERNIT KAPELLE O/D BOS AStedelijke Sporthal Runkst

H1A-0077  Za 21/01/2017 20:00 BVMV BEERSEV.C. HELIOS ZONHOVENSporthal ´t Beerke, Beerse

H1A-0078  Za 21/01/2017 20:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN VBC BEVO GEETBETSGem. Sporthal, Rekem

H1A-0074  Zo 22/01/2017 17:30 AMIGOS VAN PELT SINT ANTONIUS ZOERSEL CVOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) BVan Pelt Arena, St-Antonius Zoersel
 
Wedstrijden 1ste divisie heren B
Nr.DagDatumUurThuisBezoekersSporthal

H1B-0073  Za 21/01/2017 20:00 EVOCO COMINESVC AALTERCollege St. Henri, Comines

H1B-0074  Za 21/01/2017 18:30 VC KALKENJARTAZI DENDERHOUTEMSporthal Laarne

H1B-0076  Za 21/01/2017 20:30 VC FELCO GAVEREOLVA BRUGGESporthal De Vierklaver, Gavere

H1B-0077  Za 21/01/2017 20:30 GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE BVAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS Sporthal De Dulpop, Bazel

H1B-0075  Zo 22/01/2017 18:00 VBC DOSKOM MOORSLEDEEVO D'HONDT ENAME Gem. Sporthal Grimmertinge, Moorslede

H1B-0078  Zo 22/01/2017 18:00 ZOVOC ZOMERGEMVC PACKO ZEDELGEM Sportcentrum Den Boer, Zomergem
 
Wedstrijden 2de divisie heren A
Nr.DagDatumUurThuisBezoekersSporthal

H2A-0073  Za 21/01/2017 20:30 VCK BOLDERBERGWARA GENK BSporthal Kajoba,Bolderberg

H2A-0074  Za 21/01/2017 15:30 VCV LEEFDAAL-BERTEM CELVOC ELENGem. Sportzaal, Leefdaal

H2A-0076  Za 21/01/2017 20:30 KIVOLA RIEMST HE-VOC HECHTEL-EKSELSporthal Op ´t Reeck, Riemst

H2A-0077  Za 21/01/2017 20:30 V.C. ZOERSEL BVC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLENSportcomplex Zoersel

H2A-0078  Za 21/01/2017 20:00 VEM - MAASMECHELENVC GEEL Sporthal Campus de Helix, Maasmechelen

H2A-0075  Zo 22/01/2017 15:30 MENDO BOOISCHOT CV.C. HEIST DELHAIZE HERENTHOUTSporthal De Lichten, Booischot
 
Wedstrijden 2de divisie heren B
Nr.DagDatumUurThuisBezoekersSporthal

H2B-0073  Za 21/01/2017 20:30 VOLMAR EKEREN GEEL ZWART WIJNEGEM Koninklijk Atheneum, Ekeren

H2B-0074  Za 21/01/2017 20:30 KRUIKENBURG TERNATVCV LEEFDAAL-BERTEM BSporthal Kruikenburg, Ternat

H2B-0077  Za 21/01/2017 20:30 HZ 93 HOFSTADE-ZEMST HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLESporthal Hofstade Heide

H2B-0078  Za 21/01/2017 20:30 VCV LEEFDAAL-BERTEM AKONINKLIJKE MORTSEL VCGem. Sportzaal, Leefdaal

H2B-0075  Zo 22/01/2017 18:00 JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEELOLYMPIA HAACHT Sportcentrum Blauvenne, Londerzeel

H2B-0076  Zo 22/01/2017 15:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BSVEKA SCHOTEN EVC Vilvoorde
 
Wedstrijden 2de divisie heren C
Nr.DagDatumUurThuisBezoekersSporthal

H2C-0073  Za 21/01/2017 20:30 VOLLEY TEAM DIKSMUIDEVOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)Sporthal De Pluimen, Diksmuide

H2C-0074  Za 21/01/2017 17:00 VT MARKE-WEBIS WEVELGEM BALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELTSporthal De Vlasschaard, Wevelgem

H2C-0075  Za 21/01/2017 20:00 MEVOC MEERBEKEROEPOVO POPERINGE Sporthal 't Sportstekske, Ninove

H2C-0076  Za 21/01/2017 20:30 SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEMKNACK ROESELARE BSporthal De Zandloper, Lierde

H2C-0077  Za 21/01/2017 19:30 VC LOPPEMBEOBANK CITIVO GITSSporthal De Strooien Hane, Loppem
 
Wedstrijden 1ste divisie dames A
Nr.DagDatumUurThuisBezoekersSporthal

D1A-0073  Za 21/01/2017 20:30 MAVO DILSEN-STOKKEM VBC ZANDHOVENSporthal De Spil, Dilsen

D1A-0074  Za 21/01/2017 17:00 BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLASVC OLENSporthal Diepvenneke, Vosselaar

D1A-0075  Za 21/01/2017 20:00 VC GEEL V.C. RETIESporthal De Doelen, Geel

D1A-0076  Za 21/01/2017 20:00 WEVOC WELLENV.C. ZOERSELTurnzaal De Bron, Wellen

D1A-0077  Za 21/01/2017 20:00 BVMV BEERSECRISTAL ALKEN JEVAL Sporthal ´t Beerke, Beerse

D1A-0078  Zo 22/01/2017 18:00 DIEVOC DIEPENBEEK MENDO BOOISCHOT Sporthal Demerstrand, Diepenbeek
 
Wedstrijden 1ste divisie dames B
Nr.DagDatumUurThuisBezoekersSporthal

D1B-0073  Za 21/01/2017 20:30 MAVOC-MECHELENVC LENNIK DAMES Sporthal De Plaon, Mechelen

D1B-0074  Za 21/01/2017 20:00 BIDAVO BISSEGEM ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELTSporthal Ter Biezen, Bissegem

D1B-0075  Za 21/01/2017 20:00 BEVO BEOBANK ROESELARE AVDK GENT DAMES BSporthal Beveren-Roeselare

D1B-0076  Za 21/01/2017 19:00 AVANTI AALTERNIDAK NIEUWKERKENGem. Sportcentrum, Aalter

D1B-0077  Za 21/01/2017 17:30 VELVOC VELTEM-BEISEMVAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS Warotzaal Winksele

D1B-0078  Zo 22/01/2017 18:00 VC OUDEGEM BHERMES VOLLEY OOSTENDE BSporthal Oudegem
 
Wedstrijden 2de divisie dames A
Nr.DagDatumUurThuisBezoekersSporthal

D2A-0073  Za 21/01/2017 20:30 VC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLENKIVOLA RIEMST Sporthal ´t Zand, Nijlen

D2A-0075  Za 21/01/2017 20:30 JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEELV.C. HEIST DELHAIZE HERENTHOUTSportcentrum Blauvenne, Londerzeel

D2A-0076  Za 21/01/2017 20:30 HVC HELCHTERENARVOC ARENDONKGem. Sporthal, Helchteren

D2A-0077  Za 21/01/2017 17:00 JARACO AS BVC TESLA LINTGem. Sporthal, As

D2A-0078  Za 21/01/2017 18:30 V.C. KASTERLEEKONINKLIJKE MORTSEL VCSporthal Duineneind Kasterlee

D2A-0074  Zo 22/01/2017 17:30 AMIGOS VAN PELT SINT ANTONIUS ZOERSEL BKVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN Van Pelt Arena, St-Antonius Zoersel
 
Wedstrijden 2de divisie dames B
Nr.DagDatumUurThuisBezoekersSporthal

D2B-0099  Za 21/01/2017 20:30 GIMM-E WAASLAND KRUIBEKEASTERIX AVO BEVEREN BSporthal De Dulpop, Bazel

D2B-0101  Za 21/01/2017 20:30 VC HEBO BORSBEKE-HERZELE VC WIVO WINGENE Sporthal De Steenoven, Herzele

D2B-0102  Za 21/01/2017 16:00 BEVO BEOBANK ROESELARE BVOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-BSporthal Beveren-Roeselare

D2B-0105  Za 21/01/2017 20:00 MEVOC MEERBEKELIZARDS LUBBEEK-LEUVEN BSporthal 't Sportstekske, Ninove

D2B-0100  Zo 22/01/2017 15:00 VKT TORHOUT BGOVOK CAMMAERT GOOIK Stedelijke Sporthal, Torhout

D2B-0103  Zo 22/01/2017 18:00 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN AKUROS ZULTE DAMESVOLLEYSporthal Korbeek-Lo, Leuven