COMPETITIE WEDSTRIJDEN
Overzicht COMPETITIE wedstrijden

Reeks:

Stamnummer:

Week:

Print versie - Word versie - Excel versie
Wedstrijden Liga B Mannen
Nr.DagDatumUurThuisBezoekersSporthal

LBM-0001  Za 17/09/2016 20:00 JTV DERO ZELE - BERLARE AVC GLOBAL WINERIES KAPELLEN 1Sporthal De Zeven, Zele

LBM-0003  Za 17/09/2016 20:30 MENDO BOOISCHOT AVC WALHAINSporthal De Lichten, Booischot

LBM-0005  Za 17/09/2016 20:30 BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLAS AAVOC ACHEL ASporthal Diepvenneke, Vosselaar

LBM-0007  Za 17/09/2016 20:30 VOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE AVC ARGEX DUVEL PUURSSporthal Steuren Ambacht, Lendelede

LBM-0002  Zo 18/09/2016 16:30 GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE AVT MARKE-WEBIS WEVELGEMSporthal De Dulpop, Bazel

LBM-0004  Zo 18/09/2016 18:00 V.C. ZOERSEL AWARA GENK ASportcomplex Zoersel

LBM-0006  Zo 18/09/2016 18:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE AVC GEMBLOUXEVC Vilvoorde

LBM-0008  Za 01/10/2016 20:30 WARA GENK AGIMM-E WAASLAND KRUIBEKE ASporthal Eurassur-hal, Genk

LBM-0009  Za 01/10/2016 20:30 VC GLOBAL WINERIES KAPELLEN 1TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE AGemeentelijke Sporthal, Kapellen

LBM-0010  Za 01/10/2016 20:15 AVOC ACHEL AV.C. ZOERSEL ASportcentrum De Koekoek, Achel

LBM-0011  Za 01/10/2016 20:30 VC WALHAINJTV DERO ZELE - BERLARE AComplex Omnisports de Walhain

LBM-0012  Za 01/10/2016 20:30 VC ARGEX DUVEL PUURSMENDO BOOISCHOT ASporthal Vrijhals, Puurs

LBM-0013  Zo 02/10/2016 17:00 VT MARKE-WEBIS WEVELGEMBVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLAS ASporthal Marke

LBM-0014  Zo 02/10/2016 18:00 VC GEMBLOUXVOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE AComplex Sportif Gembloux

LBM-0022  Za 15/10/2016 20:30 WARA GENK AVC WALHAINSporthal Eurassur-hal, Genk

LBM-0023  Za 15/10/2016 20:30 VC GLOBAL WINERIES KAPELLEN 1AVOC ACHEL AGemeentelijke Sporthal, Kapellen

LBM-0024  Za 15/10/2016 20:30 MENDO BOOISCHOT ATOPSPORT SCHOOL VILVOORDE ASporthal De Lichten, Booischot

LBM-0026  Za 15/10/2016 20:30 VC ARGEX DUVEL PUURSJTV DERO ZELE - BERLARE ASporthal Vrijhals, Puurs

LBM-0025  Zo 16/10/2016 18:00 V.C. ZOERSEL ABVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLAS ASportcomplex Zoersel

LBM-0027  Zo 16/10/2016 17:00 VT MARKE-WEBIS WEVELGEMVOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE ASporthal Marke

LBM-0028  Zo 16/10/2016 18:00 VC GEMBLOUXGIMM-E WAASLAND KRUIBEKE AComplex Sportif Gembloux

LBM-0015  Za 22/10/2016 20:00 JTV DERO ZELE - BERLARE AMENDO BOOISCHOT ASporthal De Zeven, Zele

LBM-0017  Za 22/10/2016 20:15 AVOC ACHEL AVT MARKE-WEBIS WEVELGEMSportcentrum De Koekoek, Achel

LBM-0018  Za 22/10/2016 20:30 VC WALHAINVC GEMBLOUXComplex Omnisports de Walhain

LBM-0019  Za 22/10/2016 20:30 BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLAS AWARA GENK ASporthal Diepvenneke, Vosselaar

LBM-0021  Za 22/10/2016 20:30 VOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE AVC GLOBAL WINERIES KAPELLEN 1Sporthal Steuren Ambacht, Lendelede

LBM-0016  Zo 23/10/2016 16:30 GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE AV.C. ZOERSEL ASporthal De Dulpop, Bazel

LBM-0020  Zo 23/10/2016 18:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE AVC ARGEX DUVEL PUURSEVC Vilvoorde

LBM-0029  Za 29/10/2016 20:00 JTV DERO ZELE - BERLARE AV.C. ZOERSEL ASporthal De Zeven, Zele

LBM-0031  Za 29/10/2016 20:15 AVOC ACHEL AVC GEMBLOUXSportcentrum De Koekoek, Achel

LBM-0032  Za 29/10/2016 20:30 VC WALHAINVC ARGEX DUVEL PUURSComplex Omnisports de Walhain

LBM-0033  Za 29/10/2016 20:30 BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLAS AVC GLOBAL WINERIES KAPELLEN 1Sporthal Diepvenneke, Vosselaar

LBM-0035  Za 29/10/2016 20:30 VOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE ATOPSPORT SCHOOL VILVOORDE ASporthal Steuren Ambacht, Lendelede

LBM-0030  Zo 30/10/2016 16:30 GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE AMENDO BOOISCHOT ASporthal De Dulpop, Bazel

LBM-0034  Zo 30/10/2016 17:00 VT MARKE-WEBIS WEVELGEMWARA GENK ASporthal Marke

LBM-0036  Za 05/11/2016 20:30 WARA GENK AAVOC ACHEL ASporthal Eurassur-hal, Genk

LBM-0037  Za 05/11/2016 20:30 VC GLOBAL WINERIES KAPELLEN 1VC WALHAINGemeentelijke Sporthal, Kapellen

LBM-0038  Za 05/11/2016 20:30 MENDO BOOISCHOT AVOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE ASporthal De Lichten, Booischot

LBM-0040  Za 05/11/2016 20:30 VC ARGEX DUVEL PUURSGIMM-E WAASLAND KRUIBEKE ASporthal Vrijhals, Puurs

LBM-0039  Zo 06/11/2016 18:00 V.C. ZOERSEL AVT MARKE-WEBIS WEVELGEMSportcomplex Zoersel

LBM-0041  Zo 06/11/2016 18:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE AJTV DERO ZELE - BERLARE AEVC Vilvoorde

LBM-0042  Zo 06/11/2016 18:00 VC GEMBLOUXBVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLAS AComplex Sportif Gembloux

LBM-0043  Za 12/11/2016 20:30 WARA GENK AVC GEMBLOUXSporthal Eurassur-hal, Genk

LBM-0045  Za 12/11/2016 20:15 AVOC ACHEL AVC ARGEX DUVEL PUURSSportcentrum De Koekoek, Achel

LBM-0047  Za 12/11/2016 20:30 BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLAS ATOPSPORT SCHOOL VILVOORDE ASporthal Diepvenneke, Vosselaar

LBM-0049  Za 12/11/2016 20:30 VOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE AVC WALHAINSporthal Steuren Ambacht, Lendelede

LBM-0044  Zo 13/11/2016 16:30 GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE AJTV DERO ZELE - BERLARE ASporthal De Dulpop, Bazel

LBM-0046  Zo 13/11/2016 18:00 V.C. ZOERSEL AMENDO BOOISCHOT ASportcomplex Zoersel

LBM-0048  Zo 13/11/2016 17:00 VT MARKE-WEBIS WEVELGEMVC GLOBAL WINERIES KAPELLEN 1Sporthal Marke

LBM-0050  Za 19/11/2016 20:00 JTV DERO ZELE - BERLARE AVOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE ASporthal De Zeven, Zele

LBM-0051  Za 19/11/2016 20:30 VC GLOBAL WINERIES KAPELLEN 1WARA GENK AGemeentelijke Sporthal, Kapellen

LBM-0052  Za 19/11/2016 20:30 MENDO BOOISCHOT ABVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLAS ASporthal De Lichten, Booischot

LBM-0053  Za 19/11/2016 20:30 VC WALHAINAVOC ACHEL AComplex Omnisports de Walhain

LBM-0054  Za 19/11/2016 20:30 VC ARGEX DUVEL PUURSV.C. ZOERSEL ASporthal Vrijhals, Puurs

LBM-0055  Zo 20/11/2016 18:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE AGIMM-E WAASLAND KRUIBEKE AEVC Vilvoorde

LBM-0056  Zo 20/11/2016 18:00 VC GEMBLOUXVT MARKE-WEBIS WEVELGEMComplex Sportif Gembloux

LBM-0057  Za 26/11/2016 20:30 WARA GENK AVC ARGEX DUVEL PUURSSporthal Eurassur-hal, Genk

LBM-0059  Za 26/11/2016 20:15 AVOC ACHEL AMENDO BOOISCHOT ASportcentrum De Koekoek, Achel

LBM-0061  Za 26/11/2016 20:30 BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLAS AVC WALHAINSporthal Diepvenneke, Vosselaar

LBM-0058  Zo 27/11/2016 16:30 GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE AVOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE ASporthal De Dulpop, Bazel

LBM-0060  Zo 27/11/2016 18:00 V.C. ZOERSEL AVC GLOBAL WINERIES KAPELLEN 1Sportcomplex Zoersel

LBM-0062  Zo 27/11/2016 17:00 VT MARKE-WEBIS WEVELGEMTOPSPORT SCHOOL VILVOORDE ASporthal Marke

LBM-0063  Zo 27/11/2016 18:00 VC GEMBLOUXJTV DERO ZELE - BERLARE AComplex Sportif Gembloux

LBM-0064  Za 03/12/2016 20:00 JTV DERO ZELE - BERLARE ABVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLAS ASporthal De Zeven, Zele

LBM-0065  Za 03/12/2016 20:30 VC GLOBAL WINERIES KAPELLEN 1VC GEMBLOUXGemeentelijke Sporthal, Kapellen

LBM-0066  Za 03/12/2016 20:30 MENDO BOOISCHOT AWARA GENK ASporthal De Lichten, Booischot

LBM-0067  Za 03/12/2016 20:30 VC WALHAINGIMM-E WAASLAND KRUIBEKE AComplex Omnisports de Walhain

LBM-0068  Za 03/12/2016 20:30 VC ARGEX DUVEL PUURSVT MARKE-WEBIS WEVELGEMSporthal Vrijhals, Puurs

LBM-0070  Za 03/12/2016 20:30 VOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE AAVOC ACHEL ASporthal Steuren Ambacht, Lendelede

LBM-0069  Zo 04/12/2016 18:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE AV.C. ZOERSEL AEVC Vilvoorde

LBM-0071  Za 10/12/2016 20:30 WARA GENK ATOPSPORT SCHOOL VILVOORDE ASporthal Eurassur-hal, Genk

LBM-0073  Za 10/12/2016 20:15 AVOC ACHEL AJTV DERO ZELE - BERLARE ASportcentrum De Koekoek, Achel

LBM-0075  Za 10/12/2016 20:30 BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLAS AVC ARGEX DUVEL PUURSSporthal Diepvenneke, Vosselaar

LBM-0072  Zo 11/12/2016 16:30 GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE AVC GLOBAL WINERIES KAPELLEN 1Sporthal De Dulpop, Bazel

LBM-0074  Zo 11/12/2016 18:00 V.C. ZOERSEL AVOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE ASportcomplex Zoersel

LBM-0076  Zo 11/12/2016 17:00 VT MARKE-WEBIS WEVELGEMVC WALHAINSporthal Marke

LBM-0077  Zo 11/12/2016 18:00 VC GEMBLOUXMENDO BOOISCHOT AComplex Sportif Gembloux

LBM-0078  Za 17/12/2016 20:00 JTV DERO ZELE - BERLARE AVT MARKE-WEBIS WEVELGEMSporthal De Zeven, Zele

LBM-0080  Za 17/12/2016 20:30 MENDO BOOISCHOT AVC GLOBAL WINERIES KAPELLEN 1Sporthal De Lichten, Booischot

LBM-0082  Za 17/12/2016 20:30 VC ARGEX DUVEL PUURSVC GEMBLOUXSporthal Vrijhals, Puurs

LBM-0084  Za 17/12/2016 20:30 VOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE AWARA GENK ASporthal Steuren Ambacht, Lendelede

LBM-0079  Zo 18/12/2016 16:30 GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE ABVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLAS ASporthal De Dulpop, Bazel

LBM-0081  Zo 18/12/2016 18:00 V.C. ZOERSEL AVC WALHAINSportcomplex Zoersel

LBM-0083  Zo 18/12/2016 18:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE AAVOC ACHEL AEVC Vilvoorde

LBM-0085  Za 07/01/2017 20:30 WARA GENK AJTV DERO ZELE - BERLARE ASporthal Eurassur-hal, Genk

LBM-0086  Za 07/01/2017 20:30 VC GLOBAL WINERIES KAPELLEN 1VC ARGEX DUVEL PUURSGemeentelijke Sporthal, Kapellen

LBM-0087  Za 07/01/2017 20:15 AVOC ACHEL AGIMM-E WAASLAND KRUIBEKE ASportcentrum De Koekoek, Achel

LBM-0088  Za 07/01/2017 20:30 VC WALHAINTOPSPORT SCHOOL VILVOORDE AComplex Omnisports de Walhain

LBM-0089  Za 07/01/2017 20:30 BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLAS AVOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE ASporthal Diepvenneke, Vosselaar

LBM-0090  Zo 08/01/2017 17:00 VT MARKE-WEBIS WEVELGEMMENDO BOOISCHOT ASporthal Marke

LBM-0091  Zo 08/01/2017 18:00 VC GEMBLOUXV.C. ZOERSEL AComplex Sportif Gembloux

LBM-0092  Za 14/01/2017 20:30 VC GLOBAL WINERIES KAPELLEN 1JTV DERO ZELE - BERLARE AGemeentelijke Sporthal, Kapellen

LBM-0094  Za 14/01/2017 20:30 VC WALHAINMENDO BOOISCHOT AComplex Omnisports de Walhain

LBM-0095  Za 14/01/2017 20:30 WARA GENK AV.C. ZOERSEL ASporthal Eurassur-hal, Genk

LBM-0096  Za 14/01/2017 20:15 AVOC ACHEL ABVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLAS ASportcentrum De Koekoek, Achel

LBM-0098  Za 14/01/2017 20:30 VC ARGEX DUVEL PUURSVOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE ASporthal Vrijhals, Puurs

LBM-0093  Zo 15/01/2017 17:00 VT MARKE-WEBIS WEVELGEMGIMM-E WAASLAND KRUIBEKE ASporthal Marke

LBM-0097  Zo 15/01/2017 18:00 VC GEMBLOUXTOPSPORT SCHOOL VILVOORDE AComplex Sportif Gembloux

LBM-0102  Za 21/01/2017 20:00 JTV DERO ZELE - BERLARE AVC WALHAINSporthal De Zeven, Zele

LBM-0103  Za 21/01/2017 20:30 MENDO BOOISCHOT AVC ARGEX DUVEL PUURSSporthal De Lichten, Booischot

LBM-0104  Za 21/01/2017 20:30 BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLAS AVT MARKE-WEBIS WEVELGEMSporthal Diepvenneke, Vosselaar

LBM-0105  Za 21/01/2017 20:30 VOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE AVC GEMBLOUXSporthal Steuren Ambacht, Lendelede

LBM-0099  Zo 22/01/2017 16:30 GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE AWARA GENK ASporthal De Dulpop, Bazel

LBM-0100  Zo 22/01/2017 18:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE AVC GLOBAL WINERIES KAPELLEN 1EVC Vilvoorde

LBM-0101  Zo 22/01/2017 18:00 V.C. ZOERSEL AAVOC ACHEL ASportcomplex Zoersel

LBM-0106  Za 28/01/2017 20:30 MENDO BOOISCHOT AJTV DERO ZELE - BERLARE ASporthal De Lichten, Booischot

LBM-0110  Za 28/01/2017 20:30 WARA GENK ABVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLAS ASporthal Eurassur-hal, Genk

LBM-0111  Za 28/01/2017 20:30 VC ARGEX DUVEL PUURSTOPSPORT SCHOOL VILVOORDE ASporthal Vrijhals, Puurs

LBM-0112  Za 28/01/2017 20:30 VC GLOBAL WINERIES KAPELLEN 1VOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE AGemeentelijke Sporthal, Kapellen

LBM-0107  Zo 29/01/2017 18:00 V.C. ZOERSEL AGIMM-E WAASLAND KRUIBEKE ASportcomplex Zoersel

LBM-0108  Zo 29/01/2017 17:00 VT MARKE-WEBIS WEVELGEMAVOC ACHEL ASporthal Marke

LBM-0109  Zo 29/01/2017 18:00 VC GEMBLOUXVC WALHAINComplex Sportif Gembloux

LBM-0113  Za 04/02/2017 20:30 VC WALHAINWARA GENK AComplex Omnisports de Walhain

LBM-0114  Za 04/02/2017 20:15 AVOC ACHEL AVC GLOBAL WINERIES KAPELLEN 1Sportcentrum De Koekoek, Achel

LBM-0116  Za 04/02/2017 20:30 BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLAS AV.C. ZOERSEL ASporthal Diepvenneke, Vosselaar

LBM-0117  Za 04/02/2017 20:00 JTV DERO ZELE - BERLARE AVC ARGEX DUVEL PUURSSporthal De Zeven, Zele

LBM-0118  Za 04/02/2017 20:30 VOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE AVT MARKE-WEBIS WEVELGEMSporthal Steuren Ambacht, Lendelede

LBM-0115  Zo 05/02/2017 18:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE AMENDO BOOISCHOT AEVC Vilvoorde

LBM-0119  Zo 05/02/2017 16:30 GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE AVC GEMBLOUXSporthal De Dulpop, Bazel

LBM-0121  Za 18/02/2017 20:30 MENDO BOOISCHOT AGIMM-E WAASLAND KRUIBEKE ASporthal De Lichten, Booischot

LBM-0123  Za 18/02/2017 20:30 VC ARGEX DUVEL PUURSVC WALHAINSporthal Vrijhals, Puurs

LBM-0124  Za 18/02/2017 20:30 VC GLOBAL WINERIES KAPELLEN 1BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLAS AGemeentelijke Sporthal, Kapellen

LBM-0125  Za 18/02/2017 20:30 WARA GENK AVT MARKE-WEBIS WEVELGEMSporthal Eurassur-hal, Genk

LBM-0120  Zo 19/02/2017 18:00 V.C. ZOERSEL AJTV DERO ZELE - BERLARE ASportcomplex Zoersel

LBM-0122  Zo 19/02/2017 18:00 VC GEMBLOUXAVOC ACHEL AComplex Sportif Gembloux

LBM-0126  Zo 19/02/2017 18:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE AVOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE AEVC Vilvoorde

LBM-0127  Za 25/02/2017 20:15 AVOC ACHEL AWARA GENK ASportcentrum De Koekoek, Achel

LBM-0128  Za 25/02/2017 20:30 VC WALHAINVC GLOBAL WINERIES KAPELLEN 1Complex Omnisports de Walhain

LBM-0129  Za 25/02/2017 20:30 VOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE AMENDO BOOISCHOT ASporthal Steuren Ambacht, Lendelede

LBM-0132  Za 25/02/2017 20:00 JTV DERO ZELE - BERLARE ATOPSPORT SCHOOL VILVOORDE ASporthal De Zeven, Zele

LBM-0133  Za 25/02/2017 20:30 BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLAS AVC GEMBLOUXSporthal Diepvenneke, Vosselaar

LBM-0130  Zo 26/02/2017 17:00 VT MARKE-WEBIS WEVELGEMV.C. ZOERSEL ASporthal Marke

LBM-0131  Zo 26/02/2017 16:30 GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE AVC ARGEX DUVEL PUURSSporthal De Dulpop, Bazel

LBM-0135  Za 04/03/2017 20:00 JTV DERO ZELE - BERLARE AGIMM-E WAASLAND KRUIBEKE ASporthal De Zeven, Zele

LBM-0136  Za 04/03/2017 20:30 VC ARGEX DUVEL PUURSAVOC ACHEL ASporthal Vrijhals, Puurs

LBM-0137  Za 04/03/2017 20:30 MENDO BOOISCHOT AV.C. ZOERSEL ASporthal De Lichten, Booischot

LBM-0139  Za 04/03/2017 20:30 VC GLOBAL WINERIES KAPELLEN 1VT MARKE-WEBIS WEVELGEMGemeentelijke Sporthal, Kapellen

LBM-0140  Za 04/03/2017 20:30 VC WALHAINVOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE AComplex Omnisports de Walhain

LBM-0134  Zo 05/03/2017 18:00 VC GEMBLOUXWARA GENK AComplex Sportif Gembloux

LBM-0138  Zo 05/03/2017 18:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE ABVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLAS AEVC Vilvoorde

LBM-0141  Za 11/03/2017 20:30 VOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE AJTV DERO ZELE - BERLARE ASporthal Steuren Ambacht, Lendelede

LBM-0142  Za 11/03/2017 20:30 WARA GENK AVC GLOBAL WINERIES KAPELLEN 1Sporthal Eurassur-hal, Genk

LBM-0143  Za 11/03/2017 20:30 BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLAS AMENDO BOOISCHOT ASporthal Diepvenneke, Vosselaar

LBM-0144  Za 11/03/2017 20:15 AVOC ACHEL AVC WALHAINSportcentrum De Koekoek, Achel

LBM-0145  Zo 12/03/2017 18:00 V.C. ZOERSEL AVC ARGEX DUVEL PUURSSportcomplex Zoersel

LBM-0146  Zo 12/03/2017 16:30 GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE ATOPSPORT SCHOOL VILVOORDE ASporthal De Dulpop, Bazel

LBM-0147  Zo 12/03/2017 17:00 VT MARKE-WEBIS WEVELGEMVC GEMBLOUXSporthal Marke

LBM-0148  Za 18/03/2017 20:30 VC ARGEX DUVEL PUURSWARA GENK ASporthal Vrijhals, Puurs

LBM-0149  Za 18/03/2017 20:30 VOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE AGIMM-E WAASLAND KRUIBEKE ASporthal Steuren Ambacht, Lendelede

LBM-0150  Za 18/03/2017 20:30 MENDO BOOISCHOT AAVOC ACHEL ASporthal De Lichten, Booischot

LBM-0151  Za 18/03/2017 20:30 VC GLOBAL WINERIES KAPELLEN 1V.C. ZOERSEL AGemeentelijke Sporthal, Kapellen

LBM-0152  Za 18/03/2017 20:30 VC WALHAINBVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLAS AComplex Omnisports de Walhain

LBM-0154  Za 18/03/2017 20:00 JTV DERO ZELE - BERLARE AVC GEMBLOUXSporthal De Zeven, Zele

LBM-0153  Zo 19/03/2017 18:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE AVT MARKE-WEBIS WEVELGEMEVC Vilvoorde

LBM-0155  Za 25/03/2017 20:30 BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLAS AJTV DERO ZELE - BERLARE ASporthal Diepvenneke, Vosselaar

LBM-0157  Za 25/03/2017 20:30 WARA GENK AMENDO BOOISCHOT ASporthal Eurassur-hal, Genk

LBM-0161  Za 25/03/2017 20:15 AVOC ACHEL AVOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE ASportcentrum De Koekoek, Achel

LBM-0156  Zo 26/03/2017 18:00 VC GEMBLOUXVC GLOBAL WINERIES KAPELLEN 1Complex Sportif Gembloux

LBM-0158  Zo 26/03/2017 16:30 GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE AVC WALHAINSporthal De Dulpop, Bazel

LBM-0159  Zo 26/03/2017 17:00 VT MARKE-WEBIS WEVELGEMVC ARGEX DUVEL PUURSSporthal Marke

LBM-0160  Zo 26/03/2017 18:00 V.C. ZOERSEL ATOPSPORT SCHOOL VILVOORDE ASportcomplex Zoersel

LBM-0163  Za 01/04/2017 20:30 VC GLOBAL WINERIES KAPELLEN 1GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE AGemeentelijke Sporthal, Kapellen

LBM-0164  Za 01/04/2017 20:00 JTV DERO ZELE - BERLARE AAVOC ACHEL ASporthal De Zeven, Zele

LBM-0165  Za 01/04/2017 20:30 VOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE AV.C. ZOERSEL ASporthal Steuren Ambacht, Lendelede

LBM-0166  Za 01/04/2017 20:30 VC ARGEX DUVEL PUURSBVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLAS ASporthal Vrijhals, Puurs

LBM-0167  Za 01/04/2017 20:30 VC WALHAINVT MARKE-WEBIS WEVELGEMComplex Omnisports de Walhain

LBM-0168  Za 01/04/2017 20:30 MENDO BOOISCHOT AVC GEMBLOUXSporthal De Lichten, Booischot

LBM-0162  Zo 02/04/2017 18:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE AWARA GENK AEVC Vilvoorde

LBM-0170  Za 08/04/2017 20:30 BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLAS AGIMM-E WAASLAND KRUIBEKE ASporthal Diepvenneke, Vosselaar

LBM-0171  Za 08/04/2017 20:30 VC GLOBAL WINERIES KAPELLEN 1MENDO BOOISCHOT AGemeentelijke Sporthal, Kapellen

LBM-0172  Za 08/04/2017 20:30 VC WALHAINV.C. ZOERSEL AComplex Omnisports de Walhain

LBM-0174  Za 08/04/2017 20:15 AVOC ACHEL ATOPSPORT SCHOOL VILVOORDE ASportcentrum De Koekoek, Achel

LBM-0175  Za 08/04/2017 20:30 WARA GENK AVOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE ASporthal Eurassur-hal, Genk

LBM-0169  Zo 09/04/2017 17:00 VT MARKE-WEBIS WEVELGEMJTV DERO ZELE - BERLARE ASporthal Marke

LBM-0173  Zo 09/04/2017 18:00 VC GEMBLOUXVC ARGEX DUVEL PUURSComplex Sportif Gembloux

LBM-0176  Za 22/04/2017 20:00 JTV DERO ZELE - BERLARE AWARA GENK ASporthal De Zeven, Zele

LBM-0177  Za 22/04/2017 20:30 VC ARGEX DUVEL PUURSVC GLOBAL WINERIES KAPELLEN 1Sporthal Vrijhals, Puurs

LBM-0180  Za 22/04/2017 20:30 VOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE ABVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLAS ASporthal Steuren Ambacht, Lendelede

LBM-0181  Za 22/04/2017 20:30 MENDO BOOISCHOT AVT MARKE-WEBIS WEVELGEMSporthal De Lichten, Booischot

LBM-0178  Zo 23/04/2017 16:30 GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE AAVOC ACHEL ASporthal De Dulpop, Bazel

LBM-0179  Zo 23/04/2017 18:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE AVC WALHAINEVC Vilvoorde

LBM-0182  Zo 23/04/2017 18:00 V.C. ZOERSEL AVC GEMBLOUXSportcomplex Zoersel
 
Wedstrijden Liga B Vrouwen
Nr.DagDatumUurThuisBezoekersSporthal

LBV-0002  Za 17/09/2016 20:30 NAMUR VOLLEYTOPSPORT SCHOOL VILVOORDE AHall Octave Henry, St.-Servais

LBV-0004  Za 17/09/2016 14:00 BARBAR GIRLS BVers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTCentre Sportif A. Demuyter, Bruxelles

LBV-0007  Za 17/09/2016 17:00 VOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE AM. SIKS BLAASVELD VCSporthal Steuren Ambacht, Lendelede

LBV-0001  Zo 18/09/2016 18:00 VC OLNE MONTAGNARDSVCO FARCIENNESEspace Les Montagnards

LBV-0003  Zo 18/09/2016 18:00 UVOC UIKHOVENVOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-ASporthal tSeurke, Uikhoven

LBV-0005  Zo 18/09/2016 18:00 FORZA OUDENAARDESC THIMISTER-HERVESporthal Recrean, Oudenaarde

LBV-0008  Za 01/10/2016 20:30 Vers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTNAMUR VOLLEYSporthal Achterbroek, Kalmthout

LBV-0010  Za 01/10/2016 17:00 SC THIMISTER-HERVEBARBAR GIRLS BSalle Cavalier Fonck Thimister

LBV-0011  Za 01/10/2016 20:30 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-AVC OLNE MONTAGNARDSSportcomplex Haasrode

LBV-0012  Za 01/10/2016 20:30 M. SIKS BLAASVELD VCUVOC UIKHOVENSporthal Ter Molen, Tisselt

LBV-0009  Zo 02/10/2016 17:00 VCO FARCIENNESVKT TORHOUT AHall des Sports, Farciennes

LBV-0013  Zo 02/10/2016 18:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE AFORZA OUDENAARDEEVC Vilvoorde

LBV-0022  Za 15/10/2016 20:30 Vers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTVOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-ASporthal Achterbroek, Kalmthout

LBV-0025  Za 15/10/2016 14:00 BARBAR GIRLS BFORZA OUDENAARDECentre Sportif A. Demuyter, Bruxelles

LBV-0026  Za 15/10/2016 20:30 M. SIKS BLAASVELD VCVC OLNE MONTAGNARDSSporthal Ter Molen, Tisselt

LBV-0023  Zo 16/10/2016 17:00 VCO FARCIENNESSC THIMISTER-HERVEHall des Sports, Farciennes

LBV-0024  Zo 16/10/2016 18:00 UVOC UIKHOVENVKT TORHOUT ASporthal tSeurke, Uikhoven

LBV-0027  Zo 16/10/2016 18:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE AVOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE AEVC Vilvoorde

LBV-0016  Za 22/10/2016 20:30 NAMUR VOLLEYBARBAR GIRLS BHall Octave Henry, St.-Servais

LBV-0017  Za 22/10/2016 17:00 SC THIMISTER-HERVETOPSPORT SCHOOL VILVOORDE ASalle Cavalier Fonck Thimister

LBV-0021  Za 22/10/2016 17:00 VOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE AVCO FARCIENNESSporthal Steuren Ambacht, Lendelede

LBV-0015  Zo 23/10/2016 18:00 VC OLNE MONTAGNARDSUVOC UIKHOVENEspace Les Montagnards

LBV-0019  Zo 23/10/2016 18:00 FORZA OUDENAARDEVers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTSporthal Recrean, Oudenaarde

LBV-0020  Zo 23/10/2016 18:00 VKT TORHOUT AM. SIKS BLAASVELD VCStedelijke Sporthal, Torhout

LBV-0030  Za 29/10/2016 20:30 NAMUR VOLLEYUVOC UIKHOVENHall Octave Henry, St.-Servais

LBV-0032  Za 29/10/2016 20:30 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-AM. SIKS BLAASVELD VCSportcomplex Haasrode

LBV-0035  Za 29/10/2016 17:00 VOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE AVKT TORHOUT ASporthal Steuren Ambacht, Lendelede

LBV-0029  Zo 30/10/2016 18:00 VC OLNE MONTAGNARDSBARBAR GIRLS BEspace Les Montagnards

LBV-0033  Zo 30/10/2016 18:00 FORZA OUDENAARDEVCO FARCIENNESSporthal Recrean, Oudenaarde

LBV-0034  Zo 30/10/2016 18:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE AVers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTEVC Vilvoorde

LBV-0036  Za 05/11/2016 20:30 Vers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTSC THIMISTER-HERVESporthal Achterbroek, Kalmthout

LBV-0039  Za 05/11/2016 14:00 BARBAR GIRLS BTOPSPORT SCHOOL VILVOORDE ACentre Sportif A. Demuyter, Bruxelles

LBV-0040  Za 05/11/2016 20:30 M. SIKS BLAASVELD VCNAMUR VOLLEYSporthal Ter Molen, Tisselt

LBV-0037  Zo 06/11/2016 17:00 VCO FARCIENNESVOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-AHall des Sports, Farciennes

LBV-0038  Zo 06/11/2016 18:00 UVOC UIKHOVENVOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE ASporthal tSeurke, Uikhoven

LBV-0041  Zo 06/11/2016 18:00 VKT TORHOUT AVC OLNE MONTAGNARDSStedelijke Sporthal, Torhout

LBV-0044  Za 12/11/2016 20:30 NAMUR VOLLEYVC OLNE MONTAGNARDSHall Octave Henry, St.-Servais

LBV-0045  Za 12/11/2016 17:00 SC THIMISTER-HERVEM. SIKS BLAASVELD VCSalle Cavalier Fonck Thimister

LBV-0046  Za 12/11/2016 14:00 BARBAR GIRLS BUVOC UIKHOVENCentre Sportif A. Demuyter, Bruxelles

LBV-0049  Za 12/11/2016 17:00 VOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE AVOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-ASporthal Steuren Ambacht, Lendelede

LBV-0047  Zo 13/11/2016 18:00 FORZA OUDENAARDEVKT TORHOUT ASporthal Recrean, Oudenaarde

LBV-0048  Zo 13/11/2016 18:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE AVCO FARCIENNESEVC Vilvoorde

LBV-0053  Za 19/11/2016 20:30 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-ASC THIMISTER-HERVESportcomplex Haasrode

LBV-0054  Za 19/11/2016 20:30 M. SIKS BLAASVELD VCBARBAR GIRLS BSporthal Ter Molen, Tisselt

LBV-0050  Zo 20/11/2016 18:00 VC OLNE MONTAGNARDSVOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE AEspace Les Montagnards

LBV-0051  Zo 20/11/2016 17:00 VCO FARCIENNESVers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTHall des Sports, Farciennes

LBV-0052  Zo 20/11/2016 18:00 UVOC UIKHOVENFORZA OUDENAARDESporthal tSeurke, Uikhoven

LBV-0055  Zo 20/11/2016 18:00 VKT TORHOUT ANAMUR VOLLEYStedelijke Sporthal, Torhout

LBV-0057  Za 26/11/2016 20:30 Vers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTM. SIKS BLAASVELD VCSporthal Achterbroek, Kalmthout

LBV-0058  Za 26/11/2016 20:30 NAMUR VOLLEYVOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE AHall Octave Henry, St.-Servais

LBV-0059  Za 26/11/2016 17:00 SC THIMISTER-HERVEUVOC UIKHOVENSalle Cavalier Fonck Thimister

LBV-0060  Za 26/11/2016 14:00 BARBAR GIRLS BVCO FARCIENNESCentre Sportif A. Demuyter, Bruxelles

LBV-0061  Zo 27/11/2016 18:00 FORZA OUDENAARDEVOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-ASporthal Recrean, Oudenaarde

LBV-0062  Zo 27/11/2016 18:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE AVKT TORHOUT AEVC Vilvoorde

LBV-0067  Za 03/12/2016 20:30 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-ANAMUR VOLLEYSportcomplex Haasrode

LBV-0068  Za 03/12/2016 20:30 M. SIKS BLAASVELD VCTOPSPORT SCHOOL VILVOORDE ASporthal Ter Molen, Tisselt

LBV-0070  Za 03/12/2016 17:00 VOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE ASC THIMISTER-HERVESporthal Steuren Ambacht, Lendelede

LBV-0064  Zo 04/12/2016 18:00 VC OLNE MONTAGNARDSFORZA OUDENAARDEEspace Les Montagnards

LBV-0066  Zo 04/12/2016 18:00 UVOC UIKHOVENVers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTSporthal tSeurke, Uikhoven

LBV-0069  Zo 04/12/2016 18:00 VKT TORHOUT ABARBAR GIRLS BStedelijke Sporthal, Torhout

LBV-0071  Za 10/12/2016 20:30 Vers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTVKT TORHOUT ASporthal Achterbroek, Kalmthout

LBV-0072  Za 10/12/2016 20:30 NAMUR VOLLEYVCO FARCIENNESHall Octave Henry, St.-Servais

LBV-0073  Za 10/12/2016 17:00 SC THIMISTER-HERVEVC OLNE MONTAGNARDSSalle Cavalier Fonck Thimister

LBV-0074  Za 10/12/2016 14:00 BARBAR GIRLS BVOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE ACentre Sportif A. Demuyter, Bruxelles

LBV-0075  Zo 11/12/2016 18:00 FORZA OUDENAARDEM. SIKS BLAASVELD VCSporthal Recrean, Oudenaarde

LBV-0076  Zo 11/12/2016 18:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE AVOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-AEVC Vilvoorde

LBV-0079  Za 17/12/2016 20:30 NAMUR VOLLEYFORZA OUDENAARDEHall Octave Henry, St.-Servais

LBV-0081  Za 17/12/2016 14:00 BARBAR GIRLS BVOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-ACentre Sportif A. Demuyter, Bruxelles

LBV-0084  Za 17/12/2016 17:00 VOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE AVers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTSporthal Steuren Ambacht, Lendelede

LBV-0078  Zo 18/12/2016 18:00 VC OLNE MONTAGNARDSTOPSPORT SCHOOL VILVOORDE AEspace Les Montagnards

LBV-0080  Zo 18/12/2016 18:00 UVOC UIKHOVENVCO FARCIENNESSporthal tSeurke, Uikhoven

LBV-0083  Zo 18/12/2016 18:00 VKT TORHOUT ASC THIMISTER-HERVEStedelijke Sporthal, Torhout

LBV-0085  Za 07/01/2017 20:30 Vers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTVC OLNE MONTAGNARDSSporthal Achterbroek, Kalmthout

LBV-0087  Za 07/01/2017 17:00 SC THIMISTER-HERVENAMUR VOLLEYSalle Cavalier Fonck Thimister

LBV-0088  Za 07/01/2017 20:30 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-AVKT TORHOUT ASportcomplex Haasrode

LBV-0086  Zo 08/01/2017 17:00 VCO FARCIENNESM. SIKS BLAASVELD VCHall des Sports, Farciennes

LBV-0089  Zo 08/01/2017 18:00 FORZA OUDENAARDEVOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE ASporthal Recrean, Oudenaarde

LBV-0090  Zo 08/01/2017 18:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE AUVOC UIKHOVENEVC Vilvoorde

LBV-0094  Za 14/01/2017 20:30 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-AUVOC UIKHOVENSportcomplex Haasrode

LBV-0095  Za 14/01/2017 20:30 Vers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTBARBAR GIRLS BSporthal Achterbroek, Kalmthout

LBV-0096  Za 14/01/2017 17:00 SC THIMISTER-HERVEFORZA OUDENAARDESalle Cavalier Fonck Thimister

LBV-0098  Za 14/01/2017 20:30 M. SIKS BLAASVELD VCVOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE ASporthal Ter Molen, Tisselt

LBV-0092  Zo 15/01/2017 17:00 VCO FARCIENNESVC OLNE MONTAGNARDSHall des Sports, Farciennes

LBV-0093  Zo 15/01/2017 18:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE ANAMUR VOLLEYEVC Vilvoorde

LBV-0099  Za 21/01/2017 20:30 NAMUR VOLLEYVers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTHall Octave Henry, St.-Servais

LBV-0101  Za 21/01/2017 14:00 BARBAR GIRLS BSC THIMISTER-HERVECentre Sportif A. Demuyter, Bruxelles

LBV-0100  Zo 22/01/2017 18:00 VKT TORHOUT AVCO FARCIENNESStedelijke Sporthal, Torhout

LBV-0102  Zo 22/01/2017 18:00 VC OLNE MONTAGNARDSVOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-AEspace Les Montagnards

LBV-0103  Zo 22/01/2017 18:00 UVOC UIKHOVENM. SIKS BLAASVELD VCSporthal tSeurke, Uikhoven

LBV-0104  Zo 22/01/2017 18:00 FORZA OUDENAARDETOPSPORT SCHOOL VILVOORDE ASporthal Recrean, Oudenaarde

LBV-0107  Za 28/01/2017 14:00 BARBAR GIRLS BNAMUR VOLLEYCentre Sportif A. Demuyter, Bruxelles

LBV-0110  Za 28/01/2017 20:30 Vers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTFORZA OUDENAARDESporthal Achterbroek, Kalmthout

LBV-0111  Za 28/01/2017 20:30 M. SIKS BLAASVELD VCVKT TORHOUT ASporthal Ter Molen, Tisselt

LBV-0106  Zo 29/01/2017 18:00 UVOC UIKHOVENVC OLNE MONTAGNARDSSporthal tSeurke, Uikhoven

LBV-0108  Zo 29/01/2017 18:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE ASC THIMISTER-HERVEEVC Vilvoorde

LBV-0112  Zo 29/01/2017 17:00 VCO FARCIENNESVOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE AHall des Sports, Farciennes

LBV-0113  Za 04/02/2017 20:30 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-AVers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTSportcomplex Haasrode

LBV-0114  Za 04/02/2017 17:00 SC THIMISTER-HERVEVCO FARCIENNESSalle Cavalier Fonck Thimister

LBV-0118  Za 04/02/2017 17:00 VOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE ATOPSPORT SCHOOL VILVOORDE ASporthal Steuren Ambacht, Lendelede

LBV-0115  Zo 05/02/2017 18:00 VKT TORHOUT AUVOC UIKHOVENStedelijke Sporthal, Torhout

LBV-0116  Zo 05/02/2017 18:00 FORZA OUDENAARDEBARBAR GIRLS BSporthal Recrean, Oudenaarde

LBV-0117  Zo 05/02/2017 18:00 VC OLNE MONTAGNARDSM. SIKS BLAASVELD VCEspace Les Montagnards

LBV-0120  Za 18/02/2017 14:00 BARBAR GIRLS BVC OLNE MONTAGNARDSCentre Sportif A. Demuyter, Bruxelles

LBV-0123  Za 18/02/2017 20:30 M. SIKS BLAASVELD VCVOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-ASporthal Ter Molen, Tisselt

LBV-0125  Za 18/02/2017 20:30 Vers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTTOPSPORT SCHOOL VILVOORDE ASporthal Achterbroek, Kalmthout

LBV-0121  Zo 19/02/2017 18:00 UVOC UIKHOVENNAMUR VOLLEYSporthal tSeurke, Uikhoven

LBV-0124  Zo 19/02/2017 17:00 VCO FARCIENNESFORZA OUDENAARDEHall des Sports, Farciennes

LBV-0126  Zo 19/02/2017 18:00 VKT TORHOUT AVOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE AStedelijke Sporthal, Torhout

LBV-0127  Za 25/02/2017 17:00 SC THIMISTER-HERVEVers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTSalle Cavalier Fonck Thimister

LBV-0128  Za 25/02/2017 20:30 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-AVCO FARCIENNESSportcomplex Haasrode

LBV-0129  Za 25/02/2017 17:00 VOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE AUVOC UIKHOVENSporthal Steuren Ambacht, Lendelede

LBV-0131  Za 25/02/2017 20:30 NAMUR VOLLEYM. SIKS BLAASVELD VCHall Octave Henry, St.-Servais

LBV-0130  Zo 26/02/2017 18:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE ABARBAR GIRLS BEVC Vilvoorde

LBV-0132  Zo 26/02/2017 18:00 VC OLNE MONTAGNARDSVKT TORHOUT AEspace Les Montagnards

LBV-0136  Za 04/03/2017 20:30 M. SIKS BLAASVELD VCSC THIMISTER-HERVESporthal Ter Molen, Tisselt

LBV-0140  Za 04/03/2017 20:30 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-AVOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE ASportcomplex Haasrode

LBV-0135  Zo 05/03/2017 18:00 VC OLNE MONTAGNARDSNAMUR VOLLEYEspace Les Montagnards

LBV-0137  Zo 05/03/2017 18:00 UVOC UIKHOVENBARBAR GIRLS BSporthal tSeurke, Uikhoven

LBV-0138  Zo 05/03/2017 18:00 VKT TORHOUT AFORZA OUDENAARDEStedelijke Sporthal, Torhout

LBV-0139  Zo 05/03/2017 17:00 VCO FARCIENNESTOPSPORT SCHOOL VILVOORDE AHall des Sports, Farciennes

LBV-0141  Za 11/03/2017 17:00 VOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE AVC OLNE MONTAGNARDSSporthal Steuren Ambacht, Lendelede

LBV-0142  Za 11/03/2017 20:30 Vers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTVCO FARCIENNESSporthal Achterbroek, Kalmthout

LBV-0144  Za 11/03/2017 17:00 SC THIMISTER-HERVEVOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-ASalle Cavalier Fonck Thimister

LBV-0145  Za 11/03/2017 14:00 BARBAR GIRLS BM. SIKS BLAASVELD VCCentre Sportif A. Demuyter, Bruxelles

LBV-0146  Za 11/03/2017 20:30 NAMUR VOLLEYVKT TORHOUT AHall Octave Henry, St.-Servais

LBV-0143  Zo 12/03/2017 18:00 FORZA OUDENAARDEUVOC UIKHOVENSporthal Recrean, Oudenaarde

LBV-0148  Za 18/03/2017 20:30 M. SIKS BLAASVELD VCVers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTSporthal Ter Molen, Tisselt

LBV-0149  Za 18/03/2017 17:00 VOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE ANAMUR VOLLEYSporthal Steuren Ambacht, Lendelede

LBV-0152  Za 18/03/2017 20:30 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-AFORZA OUDENAARDESportcomplex Haasrode

LBV-0150  Zo 19/03/2017 18:00 UVOC UIKHOVENSC THIMISTER-HERVESporthal tSeurke, Uikhoven

LBV-0151  Zo 19/03/2017 17:00 VCO FARCIENNESBARBAR GIRLS BHall des Sports, Farciennes

LBV-0153  Zo 19/03/2017 18:00 VKT TORHOUT ATOPSPORT SCHOOL VILVOORDE AStedelijke Sporthal, Torhout

LBV-0157  Za 25/03/2017 20:30 Vers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTUVOC UIKHOVENSporthal Achterbroek, Kalmthout

LBV-0158  Za 25/03/2017 20:30 NAMUR VOLLEYVOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-AHall Octave Henry, St.-Servais

LBV-0160  Za 25/03/2017 14:00 BARBAR GIRLS BVKT TORHOUT ACentre Sportif A. Demuyter, Bruxelles

LBV-0161  Za 25/03/2017 17:00 SC THIMISTER-HERVEVOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE ASalle Cavalier Fonck Thimister

LBV-0155  Zo 26/03/2017 18:00 FORZA OUDENAARDEVC OLNE MONTAGNARDSSporthal Recrean, Oudenaarde

LBV-0159  Zo 26/03/2017 18:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE AM. SIKS BLAASVELD VCEVC Vilvoorde

LBV-0165  Za 01/04/2017 17:00 VOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE ABARBAR GIRLS BSporthal Steuren Ambacht, Lendelede

LBV-0166  Za 01/04/2017 20:30 M. SIKS BLAASVELD VCFORZA OUDENAARDESporthal Ter Molen, Tisselt

LBV-0167  Za 01/04/2017 20:30 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-ATOPSPORT SCHOOL VILVOORDE ASportcomplex Haasrode

LBV-0162  Zo 02/04/2017 18:00 VKT TORHOUT AVers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTStedelijke Sporthal, Torhout

LBV-0163  Zo 02/04/2017 17:00 VCO FARCIENNESNAMUR VOLLEYHall des Sports, Farciennes

LBV-0164  Zo 02/04/2017 18:00 VC OLNE MONTAGNARDSSC THIMISTER-HERVEEspace Les Montagnards

LBV-0172  Za 08/04/2017 20:30 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-ABARBAR GIRLS BSportcomplex Haasrode

LBV-0174  Za 08/04/2017 17:00 SC THIMISTER-HERVEVKT TORHOUT ASalle Cavalier Fonck Thimister

LBV-0175  Za 08/04/2017 20:30 Vers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTVOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE ASporthal Achterbroek, Kalmthout

LBV-0169  Zo 09/04/2017 18:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE AVC OLNE MONTAGNARDSEVC Vilvoorde

LBV-0170  Zo 09/04/2017 18:00 FORZA OUDENAARDENAMUR VOLLEYSporthal Recrean, Oudenaarde

LBV-0171  Zo 09/04/2017 17:00 VCO FARCIENNESUVOC UIKHOVENHall des Sports, Farciennes

LBV-0177  Za 22/04/2017 20:30 M. SIKS BLAASVELD VCVCO FARCIENNESSporthal Ter Molen, Tisselt

LBV-0178  Za 22/04/2017 20:30 NAMUR VOLLEYSC THIMISTER-HERVEHall Octave Henry, St.-Servais

LBV-0180  Za 22/04/2017 17:00 VOLLEYBALTEAM OPTIMA LENDELEDE AFORZA OUDENAARDESporthal Steuren Ambacht, Lendelede

LBV-0176  Zo 23/04/2017 18:00 VC OLNE MONTAGNARDSVers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTEspace Les Montagnards

LBV-0179  Zo 23/04/2017 18:00 VKT TORHOUT AVOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-AStedelijke Sporthal, Torhout

LBV-0181  Zo 23/04/2017 18:00 UVOC UIKHOVENTOPSPORT SCHOOL VILVOORDE ASporthal tSeurke, Uikhoven
 
Wedstrijden 1ste Nationale Mannen
Nr.DagDatumUurThuisBezoekersSporthal

1NM-0001  Za 17/09/2016 20:30 VC TESLA LINTM. SIKS BLAASVELD VCCentrum De Witte Merel, Lint

1NM-0003  Za 17/09/2016 17:30 MENDO BOOISCHOT BBW NIVELLESSporthal De Lichten, Booischot

1NM-0006  Za 17/09/2016 20:30 PERVOL RUISELEDEVB ESNEUXSporthal Molendorp, Ruiselede

1NM-0002  Zo 18/09/2016 18:00 ENVOL HERVE MORTROUX THIMISTER VBCREMBERT TORHOUT HERENProvinciale school Voeren (‘S GRAVENVOEREN)

1NM-0004  Zo 18/09/2016 14:00 VBC AXIS SHANKS GUIBERTIN BVOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL BCentre Sportif J. Moisse, Mont-St-Guibert

1NM-0005  Zo 18/09/2016 18:00 DE MITTERS WESPELAARVers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTSportcomplex Den Dijk, Haacht

1NM-0007  Za 01/10/2016 17:30 M. SIKS BLAASVELD VCENVOL HERVE MORTROUX THIMISTER VBCSporthal Ter Molen, Tisselt

1NM-0008  Za 01/10/2016 20:30 REMBERT TORHOUT HERENVC TESLA LINTStedelijke Sporthal, Torhout

1NM-0011  Za 01/10/2016 20:30 Vers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTPERVOL RUISELEDESporthal Achterbroek, Kalmthout

1NM-0012  Za 01/10/2016 20:30 VB ESNEUXDE MITTERS WESPELAARComplexe sportif Adrien Herman, Esneux

1NM-0009  Zo 02/10/2016 18:00 BW NIVELLESVBC AXIS SHANKS GUIBERTIN BSalle Omnisports des Baulers

1NM-0010  Zo 02/10/2016 16:00 VOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL BMENDO BOOISCHOT BGea Happel Arena, St-Antonius Zoersel

1NM-0019  Za 15/10/2016 17:30 M. SIKS BLAASVELD VCPERVOL RUISELEDESporthal Ter Molen, Tisselt

1NM-0020  Za 15/10/2016 20:30 REMBERT TORHOUT HERENDE MITTERS WESPELAARStedelijke Sporthal, Torhout

1NM-0023  Za 15/10/2016 20:30 Vers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTVBC AXIS SHANKS GUIBERTIN BSporthal Achterbroek, Kalmthout

1NM-0024  Za 15/10/2016 20:30 VB ESNEUXMENDO BOOISCHOT BComplexe sportif Adrien Herman, Esneux

1NM-0021  Zo 16/10/2016 18:00 BW NIVELLESENVOL HERVE MORTROUX THIMISTER VBCSalle Omnisports des Baulers

1NM-0022  Zo 16/10/2016 16:00 VOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL BVC TESLA LINTGea Happel Arena, St-Antonius Zoersel

1NM-0013  Za 22/10/2016 20:30 VC TESLA LINTBW NIVELLESCentrum De Witte Merel, Lint

1NM-0015  Za 22/10/2016 17:30 MENDO BOOISCHOT BVers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTSporthal De Lichten, Booischot

1NM-0018  Za 22/10/2016 20:30 PERVOL RUISELEDEREMBERT TORHOUT HERENSporthal Molendorp, Ruiselede

1NM-0014  Zo 23/10/2016 18:00 ENVOL HERVE MORTROUX THIMISTER VBCVOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL BProvinciale school Voeren (‘S GRAVENVOEREN)

1NM-0016  Zo 23/10/2016 14:00 VBC AXIS SHANKS GUIBERTIN BVB ESNEUXCentre Sportif J. Moisse, Mont-St-Guibert

1NM-0017  Zo 23/10/2016 18:00 DE MITTERS WESPELAARM. SIKS BLAASVELD VCSportcomplex Den Dijk, Haacht

1NM-0025  Za 29/10/2016 20:30 VC TESLA LINTVers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTCentrum De Witte Merel, Lint

1NM-0027  Za 29/10/2016 17:30 MENDO BOOISCHOT BM. SIKS BLAASVELD VCSporthal De Lichten, Booischot

1NM-0030  Za 29/10/2016 20:30 PERVOL RUISELEDEVOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL BSporthal Molendorp, Ruiselede

1NM-0026  Zo 30/10/2016 18:00 ENVOL HERVE MORTROUX THIMISTER VBCVB ESNEUXProvinciale school Voeren (‘S GRAVENVOEREN)

1NM-0028  Zo 30/10/2016 14:00 VBC AXIS SHANKS GUIBERTIN BREMBERT TORHOUT HERENCentre Sportif J. Moisse, Mont-St-Guibert

1NM-0029  Zo 30/10/2016 18:00 DE MITTERS WESPELAARBW NIVELLESSportcomplex Den Dijk, Haacht

1NM-0031  Za 05/11/2016 17:30 M. SIKS BLAASVELD VCVBC AXIS SHANKS GUIBERTIN BSporthal Ter Molen, Tisselt

1NM-0032  Za 05/11/2016 20:30 REMBERT TORHOUT HERENMENDO BOOISCHOT BStedelijke Sporthal, Torhout

1NM-0035  Za 05/11/2016 20:30 Vers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTENVOL HERVE MORTROUX THIMISTER VBCSporthal Achterbroek, Kalmthout

1NM-0036  Za 05/11/2016 20:30 VB ESNEUXVC TESLA LINTComplexe sportif Adrien Herman, Esneux

1NM-0033  Zo 06/11/2016 18:00 BW NIVELLESPERVOL RUISELEDESalle Omnisports des Baulers

1NM-0034  Zo 06/11/2016 16:00 VOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL BDE MITTERS WESPELAARGea Happel Arena, St-Antonius Zoersel

1NM-0037  Za 12/11/2016 20:30 VC TESLA LINTVBC AXIS SHANKS GUIBERTIN BCentrum De Witte Merel, Lint

1NM-0038  Za 12/11/2016 17:30 M. SIKS BLAASVELD VCVOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL BSporthal Ter Molen, Tisselt

1NM-0040  Za 12/11/2016 20:30 REMBERT TORHOUT HERENVers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTStedelijke Sporthal, Torhout

1NM-0041  Za 12/11/2016 17:30 MENDO BOOISCHOT BPERVOL RUISELEDESporthal De Lichten, Booischot

1NM-0039  Zo 13/11/2016 18:00 ENVOL HERVE MORTROUX THIMISTER VBCDE MITTERS WESPELAARProvinciale school Voeren (‘S GRAVENVOEREN)

1NM-0042  Zo 13/11/2016 18:00 BW NIVELLESVB ESNEUXSalle Omnisports des Baulers

1NM-0046  Za 19/11/2016 20:30 Vers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTM. SIKS BLAASVELD VCSporthal Achterbroek, Kalmthout

1NM-0047  Za 19/11/2016 20:30 PERVOL RUISELEDEENVOL HERVE MORTROUX THIMISTER VBCSporthal Molendorp, Ruiselede

1NM-0048  Za 19/11/2016 20:30 VB ESNEUXREMBERT TORHOUT HERENComplexe sportif Adrien Herman, Esneux

1NM-0043  Zo 20/11/2016 14:00 VBC AXIS SHANKS GUIBERTIN BMENDO BOOISCHOT BCentre Sportif J. Moisse, Mont-St-Guibert

1NM-0044  Zo 20/11/2016 16:00 VOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL BBW NIVELLESGea Happel Arena, St-Antonius Zoersel

1NM-0045  Zo 20/11/2016 18:00 DE MITTERS WESPELAARVC TESLA LINTSportcomplex Den Dijk, Haacht

1NM-0049  Za 03/12/2016 20:30 VC TESLA LINTENVOL HERVE MORTROUX THIMISTER VBCCentrum De Witte Merel, Lint

1NM-0050  Za 03/12/2016 17:30 M. SIKS BLAASVELD VCREMBERT TORHOUT HERENSporthal Ter Molen, Tisselt

1NM-0051  Za 03/12/2016 17:30 MENDO BOOISCHOT BDE MITTERS WESPELAARSporthal De Lichten, Booischot

1NM-0052  Zo 04/12/2016 18:00 BW NIVELLESVers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTSalle Omnisports des Baulers

1NM-0053  Zo 04/12/2016 14:00 VBC AXIS SHANKS GUIBERTIN BPERVOL RUISELEDECentre Sportif J. Moisse, Mont-St-Guibert

1NM-0054  Zo 04/12/2016 16:00 VOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL BVB ESNEUXGea Happel Arena, St-Antonius Zoersel

1NM-0055  Za 10/12/2016 20:30 VC TESLA LINTMENDO BOOISCHOT BCentrum De Witte Merel, Lint

1NM-0056  Za 10/12/2016 17:30 M. SIKS BLAASVELD VCBW NIVELLESSporthal Ter Molen, Tisselt

1NM-0058  Za 10/12/2016 20:30 REMBERT TORHOUT HERENVOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL BStedelijke Sporthal, Torhout

1NM-0060  Za 10/12/2016 20:30 Vers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTVB ESNEUXSporthal Achterbroek, Kalmthout

1NM-0057  Zo 11/12/2016 18:00 ENVOL HERVE MORTROUX THIMISTER VBCVBC AXIS SHANKS GUIBERTIN BProvinciale school Voeren (‘S GRAVENVOEREN)

1NM-0059  Zo 11/12/2016 18:00 DE MITTERS WESPELAARPERVOL RUISELEDESportcomplex Den Dijk, Haacht

1NM-0061  Za 17/12/2016 17:30 MENDO BOOISCHOT BENVOL HERVE MORTROUX THIMISTER VBCSporthal De Lichten, Booischot

1NM-0065  Za 17/12/2016 20:30 PERVOL RUISELEDEVC TESLA LINTSporthal Molendorp, Ruiselede

1NM-0066  Za 17/12/2016 20:30 VB ESNEUXM. SIKS BLAASVELD VCComplexe sportif Adrien Herman, Esneux

1NM-0062  Zo 18/12/2016 18:00 BW NIVELLESREMBERT TORHOUT HERENSalle Omnisports des Baulers

1NM-0063  Zo 18/12/2016 14:00 VBC AXIS SHANKS GUIBERTIN BDE MITTERS WESPELAARCentre Sportif J. Moisse, Mont-St-Guibert

1NM-0064  Zo 18/12/2016 16:00 VOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL BVers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTGea Happel Arena, St-Antonius Zoersel

1NM-0067  Za 14/01/2017 17:30 M. SIKS BLAASVELD VCVC TESLA LINTSporthal Ter Molen, Tisselt

1NM-0068  Za 14/01/2017 20:30 REMBERT TORHOUT HERENENVOL HERVE MORTROUX THIMISTER VBCStedelijke Sporthal, Torhout

1NM-0071  Za 14/01/2017 20:30 Vers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTDE MITTERS WESPELAARSporthal Achterbroek, Kalmthout

1NM-0072  Za 14/01/2017 20:30 VB ESNEUXPERVOL RUISELEDEComplexe sportif Adrien Herman, Esneux

1NM-0069  Zo 15/01/2017 18:00 BW NIVELLESMENDO BOOISCHOT BSalle Omnisports des Baulers

1NM-0070  Zo 15/01/2017 16:00 VOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL BVBC AXIS SHANKS GUIBERTIN BGea Happel Arena, St-Antonius Zoersel

1NM-0074  Za 21/01/2017 20:30 VC TESLA LINTREMBERT TORHOUT HERENCentrum De Witte Merel, Lint

1NM-0076  Za 21/01/2017 17:30 MENDO BOOISCHOT BVOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL BSporthal De Lichten, Booischot

1NM-0077  Za 21/01/2017 20:30 PERVOL RUISELEDEVers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTSporthal Molendorp, Ruiselede

1NM-0073  Zo 22/01/2017 18:00 ENVOL HERVE MORTROUX THIMISTER VBCM. SIKS BLAASVELD VCProvinciale school Voeren (‘S GRAVENVOEREN)

1NM-0075  Zo 22/01/2017 14:00 VBC AXIS SHANKS GUIBERTIN BBW NIVELLESCentre Sportif J. Moisse, Mont-St-Guibert

1NM-0078  Zo 22/01/2017 18:00 DE MITTERS WESPELAARVB ESNEUXSportcomplex Den Dijk, Haacht

1NM-0081  Za 28/01/2017 20:30 Vers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTMENDO BOOISCHOT BSporthal Achterbroek, Kalmthout

1NM-0082  Za 28/01/2017 20:30 VB ESNEUXVBC AXIS SHANKS GUIBERTIN BComplexe sportif Adrien Herman, Esneux

1NM-0083  Za 28/01/2017 17:30 M. SIKS BLAASVELD VCDE MITTERS WESPELAARSporthal Ter Molen, Tisselt

1NM-0084  Za 28/01/2017 20:30 REMBERT TORHOUT HERENPERVOL RUISELEDEStedelijke Sporthal, Torhout

1NM-0079  Zo 29/01/2017 18:00 BW NIVELLESVC TESLA LINTSalle Omnisports des Baulers

1NM-0080  Zo 29/01/2017 16:00 VOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL BENVOL HERVE MORTROUX THIMISTER VBCGea Happel Arena, St-Antonius Zoersel

1NM-0085  Za 04/02/2017 20:30 PERVOL RUISELEDEM. SIKS BLAASVELD VCSporthal Molendorp, Ruiselede

1NM-0088  Za 04/02/2017 20:30 VC TESLA LINTVOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL BCentrum De Witte Merel, Lint

1NM-0090  Za 04/02/2017 17:30 MENDO BOOISCHOT BVB ESNEUXSporthal De Lichten, Booischot

1NM-0086  Zo 05/02/2017 18:00 DE MITTERS WESPELAARREMBERT TORHOUT HERENSportcomplex Den Dijk, Haacht

1NM-0087  Zo 05/02/2017 18:00 ENVOL HERVE MORTROUX THIMISTER VBCBW NIVELLESProvinciale school Voeren (‘S GRAVENVOEREN)

1NM-0089  Zo 05/02/2017 14:00 VBC AXIS SHANKS GUIBERTIN BVers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTCentre Sportif J. Moisse, Mont-St-Guibert

1NM-0091  Za 18/02/2017 20:30 Vers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTVC TESLA LINTSporthal Achterbroek, Kalmthout

1NM-0092  Za 18/02/2017 20:30 VB ESNEUXENVOL HERVE MORTROUX THIMISTER VBCComplexe sportif Adrien Herman, Esneux

1NM-0093  Za 18/02/2017 17:30 M. SIKS BLAASVELD VCMENDO BOOISCHOT BSporthal Ter Molen, Tisselt

1NM-0094  Za 18/02/2017 20:30 REMBERT TORHOUT HERENVBC AXIS SHANKS GUIBERTIN BStedelijke Sporthal, Torhout

1NM-0095  Zo 19/02/2017 18:00 BW NIVELLESDE MITTERS WESPELAARSalle Omnisports des Baulers

1NM-0096  Zo 19/02/2017 16:00 VOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL BPERVOL RUISELEDEGea Happel Arena, St-Antonius Zoersel

1NM-0098  Za 25/02/2017 17:30 MENDO BOOISCHOT BREMBERT TORHOUT HERENSporthal De Lichten, Booischot

1NM-0099  Za 25/02/2017 20:30 PERVOL RUISELEDEBW NIVELLESSporthal Molendorp, Ruiselede

1NM-0102  Za 25/02/2017 20:30 VC TESLA LINTVB ESNEUXCentrum De Witte Merel, Lint

1NM-0097  Zo 26/02/2017 14:00 VBC AXIS SHANKS GUIBERTIN BM. SIKS BLAASVELD VCCentre Sportif J. Moisse, Mont-St-Guibert

1NM-0100  Zo 26/02/2017 18:00 DE MITTERS WESPELAARVOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL BSportcomplex Den Dijk, Haacht

1NM-0101  Zo 26/02/2017 18:00 ENVOL HERVE MORTROUX THIMISTER VBCVers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTProvinciale school Voeren (‘S GRAVENVOEREN)

1NM-0106  Za 11/03/2017 20:30 Vers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTREMBERT TORHOUT HERENSporthal Achterbroek, Kalmthout

1NM-0107  Za 11/03/2017 20:30 PERVOL RUISELEDEMENDO BOOISCHOT BSporthal Molendorp, Ruiselede

1NM-0108  Za 11/03/2017 20:30 VB ESNEUXBW NIVELLESComplexe sportif Adrien Herman, Esneux

1NM-0103  Zo 12/03/2017 14:00 VBC AXIS SHANKS GUIBERTIN BVC TESLA LINTCentre Sportif J. Moisse, Mont-St-Guibert

1NM-0104  Zo 12/03/2017 16:00 VOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL BM. SIKS BLAASVELD VCGea Happel Arena, St-Antonius Zoersel

1NM-0105  Zo 12/03/2017 18:00 DE MITTERS WESPELAARENVOL HERVE MORTROUX THIMISTER VBCSportcomplex Den Dijk, Haacht

1NM-0109  Za 18/03/2017 17:30 MENDO BOOISCHOT BVBC AXIS SHANKS GUIBERTIN BSporthal De Lichten, Booischot

1NM-0111  Za 18/03/2017 20:30 VC TESLA LINTDE MITTERS WESPELAARCentrum De Witte Merel, Lint

1NM-0112  Za 18/03/2017 17:30 M. SIKS BLAASVELD VCVers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTSporthal Ter Molen, Tisselt

1NM-0114  Za 18/03/2017 20:30 REMBERT TORHOUT HERENVB ESNEUXStedelijke Sporthal, Torhout

1NM-0110  Zo 19/03/2017 18:00 BW NIVELLESVOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL BSalle Omnisports des Baulers

1NM-0113  Zo 19/03/2017 18:00 ENVOL HERVE MORTROUX THIMISTER VBCPERVOL RUISELEDEProvinciale school Voeren (‘S GRAVENVOEREN)

1NM-0116  Za 25/03/2017 20:30 REMBERT TORHOUT HERENM. SIKS BLAASVELD VCStedelijke Sporthal, Torhout

1NM-0118  Za 25/03/2017 20:30 Vers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTBW NIVELLESSporthal Achterbroek, Kalmthout

1NM-0119  Za 25/03/2017 20:30 PERVOL RUISELEDEVBC AXIS SHANKS GUIBERTIN BSporthal Molendorp, Ruiselede

1NM-0120  Za 25/03/2017 20:30 VB ESNEUXVOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL BComplexe sportif Adrien Herman, Esneux

1NM-0115  Zo 26/03/2017 18:00 ENVOL HERVE MORTROUX THIMISTER VBCVC TESLA LINTProvinciale school Voeren (‘S GRAVENVOEREN)

1NM-0117  Zo 26/03/2017 18:00 DE MITTERS WESPELAARMENDO BOOISCHOT BSportcomplex Den Dijk, Haacht

1NM-0121  Za 08/04/2017 17:30 MENDO BOOISCHOT BVC TESLA LINTSporthal De Lichten, Booischot

1NM-0125  Za 08/04/2017 20:30 PERVOL RUISELEDEDE MITTERS WESPELAARSporthal Molendorp, Ruiselede

1NM-0126  Za 08/04/2017 20:30 VB ESNEUXVers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTComplexe sportif Adrien Herman, Esneux

1NM-0122  Zo 09/04/2017 18:00 BW NIVELLESM. SIKS BLAASVELD VCSalle Omnisports des Baulers

1NM-0123  Zo 09/04/2017 14:00 VBC AXIS SHANKS GUIBERTIN BENVOL HERVE MORTROUX THIMISTER VBCCentre Sportif J. Moisse, Mont-St-Guibert

1NM-0124  Zo 09/04/2017 16:00 VOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL BREMBERT TORHOUT HERENGea Happel Arena, St-Antonius Zoersel

1NM-0128  Za 22/04/2017 20:30 REMBERT TORHOUT HERENBW NIVELLESStedelijke Sporthal, Torhout

1NM-0130  Za 22/04/2017 20:30 Vers Fruitsap FIXIT KALMTHOUTVOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL BSporthal Achterbroek, Kalmthout

1NM-0131  Za 22/04/2017 20:30 VC TESLA LINTPERVOL RUISELEDECentrum De Witte Merel, Lint

1NM-0132  Za 22/04/2017 17:30 M. SIKS BLAASVELD VCVB ESNEUXSporthal Ter Molen, Tisselt

1NM-0127  Zo 23/04/2017 18:00 ENVOL HERVE MORTROUX THIMISTER VBCMENDO BOOISCHOT BComplexe sportif Adrien Herman, Esneux

1NM-0129  Zo 23/04/2017 18:00 DE MITTERS WESPELAARVBC AXIS SHANKS GUIBERTIN BSportcomplex Den Dijk, Haacht
 
Wedstrijden 1ste divisie heren A
Nr.DagDatumUurThuisBezoekersSporthal

H1A-0001  Za 17/09/2016 20:30 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) BSporthal Korbeek-Lo, Leuven

H1A-0003  Za 17/09/2016 20:30 STALVOC BEVERLO VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS ASporthal STALVOC, Koersel

H1A-0004  Za 17/09/2016 20:30 V T I BLOK HASSELTNOLIKO MAASEIK BStedelijke Sporthal Runkst

H1A-0005  Za 17/09/2016 20:00 BVMV BEERSEVBC BEVO GEETBETSSporthal ´t Beerke, Beerse

H1A-0006  Za 17/09/2016 20:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN V.C. HELIOS ZONHOVENGem. Sporthal, Rekem

H1A-0002  Zo 18/09/2016 17:30 VOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL CVOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-CGea Happel Arena, St-Antonius Zoersel

H1A-0007  Za 01/10/2016 17:30 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) BVOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL CSportcomplex Haasrode

H1A-0010  Za 01/10/2016 17:00 NOLIKO MAASEIK BSTALVOC BEVERLO Lotto Dôme, Maaseik

H1A-0011  Za 01/10/2016 20:30 VBC BEVO GEETBETSKVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN Sportzaal ´t Centrum, Geetbets

H1A-0012  Za 01/10/2016 20:30 V.C. HELIOS ZONHOVENBVMV BEERSEEvenementenhal Den Dijk, Zonhoven

H1A-0008  Zo 02/10/2016 18:00 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-CLIZARDS LUBBEEK-LEUVEN Sportcomplex Haasrode

H1A-0009  Zo 02/10/2016 18:00 VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS AV T I BLOK HASSELTSporthal Eternit, Kapelle-op-den-Bos

H1A-0013  Za 08/10/2016 20:30 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS ASporthal Korbeek-Lo, Leuven

H1A-0015  Za 08/10/2016 20:30 STALVOC BEVERLO VBC BEVO GEETBETSSporthal STALVOC, Koersel

H1A-0016  Za 08/10/2016 20:30 V T I BLOK HASSELTV.C. HELIOS ZONHOVENStedelijke Sporthal Runkst

H1A-0017  Za 08/10/2016 20:00 BVMV BEERSEVOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) BSporthal ´t Beerke, Beerse

H1A-0018  Za 08/10/2016 20:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-CGem. Sporthal, Rekem

H1A-0014  Zo 09/10/2016 17:30 VOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL CNOLIKO MAASEIK BGea Happel Arena, St-Antonius Zoersel

H1A-0019  Za 15/10/2016 17:30 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) BKVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN Sportcomplex Haasrode

H1A-0022  Za 15/10/2016 17:00 NOLIKO MAASEIK BLIZARDS LUBBEEK-LEUVEN Lotto Dôme, Maaseik

H1A-0023  Za 15/10/2016 20:30 VBC BEVO GEETBETSV T I BLOK HASSELTSportzaal ´t Centrum, Geetbets

H1A-0024  Za 15/10/2016 20:30 V.C. HELIOS ZONHOVENSTALVOC BEVERLO Evenementenhal Den Dijk, Zonhoven

H1A-0020  Zo 16/10/2016 18:00 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-CBVMV BEERSESportcomplex Haasrode

H1A-0021  Zo 16/10/2016 18:00 VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS AVOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL CSporthal Eternit, Kapelle-op-den-Bos

H1A-0025  Za 29/10/2016 20:30 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN VBC BEVO GEETBETSSporthal Korbeek-Lo, Leuven

H1A-0027  Za 29/10/2016 20:30 STALVOC BEVERLO VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) BSporthal STALVOC, Koersel

H1A-0028  Za 29/10/2016 20:30 V T I BLOK HASSELTVOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-CStedelijke Sporthal Runkst

H1A-0029  Za 29/10/2016 20:00 BVMV BEERSEVC ETERNIT KAPELLE O/D BOS ASporthal ´t Beerke, Beerse

H1A-0030  Za 29/10/2016 20:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN NOLIKO MAASEIK BGem. Sporthal, Rekem

H1A-0026  Zo 30/10/2016 17:30 VOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL CV.C. HELIOS ZONHOVENGea Happel Arena, St-Antonius Zoersel

H1A-0031  Za 05/11/2016 17:30 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) BV T I BLOK HASSELTSportcomplex Haasrode

H1A-0034  Za 05/11/2016 17:00 NOLIKO MAASEIK BBVMV BEERSELotto Dôme, Maaseik

H1A-0035  Za 05/11/2016 20:30 VBC BEVO GEETBETSVOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL CSportzaal ´t Centrum, Geetbets

H1A-0036  Za 05/11/2016 20:30 V.C. HELIOS ZONHOVENLIZARDS LUBBEEK-LEUVEN Evenementenhal Den Dijk, Zonhoven

H1A-0032  Zo 06/11/2016 18:00 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-CSTALVOC BEVERLO Sportcomplex Haasrode

H1A-0033  Zo 06/11/2016 18:00 VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS AKVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN Sporthal Eternit, Kapelle-op-den-Bos

H1A-0037  Za 12/11/2016 20:30 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN V T I BLOK HASSELTSporthal Korbeek-Lo, Leuven

H1A-0038  Za 12/11/2016 17:30 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) BNOLIKO MAASEIK BSportcomplex Haasrode

H1A-0041  Za 12/11/2016 20:30 STALVOC BEVERLO KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN Sporthal STALVOC, Koersel

H1A-0039  Zo 13/11/2016 17:30 VOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL CBVMV BEERSEGea Happel Arena, St-Antonius Zoersel

H1A-0040  Zo 13/11/2016 18:00 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-CVBC BEVO GEETBETSSportcomplex Haasrode

H1A-0042  Zo 13/11/2016 18:00 VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS AV.C. HELIOS ZONHOVENSporthal Eternit, Kapelle-op-den-Bos

H1A-0043  Za 19/11/2016 20:30 V T I BLOK HASSELTSTALVOC BEVERLO Stedelijke Sporthal Runkst

H1A-0044  Za 19/11/2016 17:00 NOLIKO MAASEIK BVC ETERNIT KAPELLE O/D BOS ALotto Dôme, Maaseik

H1A-0045  Za 19/11/2016 20:00 BVMV BEERSELIZARDS LUBBEEK-LEUVEN Sporthal ´t Beerke, Beerse

H1A-0046  Za 19/11/2016 20:30 VBC BEVO GEETBETSVOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) BSportzaal ´t Centrum, Geetbets

H1A-0047  Za 19/11/2016 20:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN VOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL CGem. Sporthal, Rekem

H1A-0048  Za 19/11/2016 20:30 V.C. HELIOS ZONHOVENVOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-CEvenementenhal Den Dijk, Zonhoven

H1A-0049  Za 03/12/2016 20:30 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN VOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL CSporthal Korbeek-Lo, Leuven

H1A-0050  Za 03/12/2016 17:30 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) BVOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-CSportcomplex Haasrode

H1A-0051  Za 03/12/2016 20:30 STALVOC BEVERLO BVMV BEERSESporthal STALVOC, Koersel

H1A-0053  Za 03/12/2016 20:30 V T I BLOK HASSELTKVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN Stedelijke Sporthal Runkst

H1A-0054  Za 03/12/2016 17:00 NOLIKO MAASEIK BV.C. HELIOS ZONHOVENLotto Dôme, Maaseik

H1A-0052  Zo 04/12/2016 18:00 VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS AVBC BEVO GEETBETSSporthal Eternit, Kapelle-op-den-Bos

H1A-0055  Za 10/12/2016 20:30 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN STALVOC BEVERLO Sporthal Korbeek-Lo, Leuven

H1A-0056  Za 10/12/2016 17:30 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) BVC ETERNIT KAPELLE O/D BOS ASportcomplex Haasrode

H1A-0059  Za 10/12/2016 20:00 BVMV BEERSEKVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN Sporthal ´t Beerke, Beerse

H1A-0060  Za 10/12/2016 20:30 VBC BEVO GEETBETSV.C. HELIOS ZONHOVENSportzaal ´t Centrum, Geetbets

H1A-0057  Zo 11/12/2016 17:30 VOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL CV T I BLOK HASSELTGea Happel Arena, St-Antonius Zoersel

H1A-0058  Zo 11/12/2016 18:00 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-CNOLIKO MAASEIK BSportcomplex Haasrode

H1A-0061  Za 17/12/2016 20:30 STALVOC BEVERLO VOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL CSporthal STALVOC, Koersel

H1A-0063  Za 17/12/2016 20:30 V T I BLOK HASSELTBVMV BEERSEStedelijke Sporthal Runkst

H1A-0064  Za 17/12/2016 17:00 NOLIKO MAASEIK BVBC BEVO GEETBETSLotto Dôme, Maaseik

H1A-0065  Za 17/12/2016 20:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN Gem. Sporthal, Rekem

H1A-0066  Za 17/12/2016 20:30 V.C. HELIOS ZONHOVENVOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) BEvenementenhal Den Dijk, Zonhoven

H1A-0062  Zo 18/12/2016 18:00 VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS AVOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-CSporthal Eternit, Kapelle-op-den-Bos

H1A-0067  Za 14/01/2017 17:30 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) BLIZARDS LUBBEEK-LEUVEN Sportcomplex Haasrode

H1A-0070  Za 14/01/2017 17:00 NOLIKO MAASEIK BV T I BLOK HASSELTLotto Dôme, Maaseik

H1A-0071  Za 14/01/2017 20:30 VBC BEVO GEETBETSBVMV BEERSESportzaal ´t Centrum, Geetbets

H1A-0072  Za 14/01/2017 20:30 V.C. HELIOS ZONHOVENKVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN Evenementenhal Den Dijk, Zonhoven

H1A-0068  Zo 15/01/2017 18:00 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-CVOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL CSportcomplex Haasrode

H1A-0069  Zo 15/01/2017 18:00 VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS ASTALVOC BEVERLO Sporthal Eternit, Kapelle-op-den-Bos

H1A-0073  Za 21/01/2017 20:30 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-CSporthal Korbeek-Lo, Leuven

H1A-0075  Za 21/01/2017 20:30 STALVOC BEVERLO NOLIKO MAASEIK BSporthal STALVOC, Koersel

H1A-0076  Za 21/01/2017 20:30 V T I BLOK HASSELTVC ETERNIT KAPELLE O/D BOS AStedelijke Sporthal Runkst

H1A-0077  Za 21/01/2017 20:00 BVMV BEERSEV.C. HELIOS ZONHOVENSporthal ´t Beerke, Beerse

H1A-0078  Za 21/01/2017 20:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN VBC BEVO GEETBETSGem. Sporthal, Rekem

H1A-0074  Zo 22/01/2017 17:30 VOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL CVOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) BGea Happel Arena, St-Antonius Zoersel

H1A-0079  Za 28/01/2017 17:30 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) BBVMV BEERSESportcomplex Haasrode

H1A-0082  Za 28/01/2017 17:00 NOLIKO MAASEIK BVOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL CLotto Dôme, Maaseik

H1A-0083  Za 28/01/2017 20:30 VBC BEVO GEETBETSSTALVOC BEVERLO Sportzaal ´t Centrum, Geetbets

H1A-0084  Za 28/01/2017 20:30 V.C. HELIOS ZONHOVENV T I BLOK HASSELTEvenementenhal Den Dijk, Zonhoven

H1A-0080  Zo 29/01/2017 18:00 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-CKVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN Sportcomplex Haasrode

H1A-0081  Zo 29/01/2017 18:00 VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS ALIZARDS LUBBEEK-LEUVEN Sporthal Eternit, Kapelle-op-den-Bos

H1A-0085  Za 04/02/2017 20:30 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN NOLIKO MAASEIK BSporthal Korbeek-Lo, Leuven

H1A-0087  Za 04/02/2017 20:30 STALVOC BEVERLO V.C. HELIOS ZONHOVENSporthal STALVOC, Koersel

H1A-0088  Za 04/02/2017 20:30 V T I BLOK HASSELTVBC BEVO GEETBETSStedelijke Sporthal Runkst

H1A-0089  Za 04/02/2017 20:00 BVMV BEERSEVOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-CSporthal ´t Beerke, Beerse

H1A-0090  Za 04/02/2017 20:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) BGem. Sporthal, Rekem

H1A-0086  Zo 05/02/2017 17:30 VOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL CVC ETERNIT KAPELLE O/D BOS AGea Happel Arena, St-Antonius Zoersel

H1A-0091  Za 18/02/2017 17:30 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) BSTALVOC BEVERLO Sportcomplex Haasrode

H1A-0094  Za 18/02/2017 17:00 NOLIKO MAASEIK BKVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN Lotto Dôme, Maaseik

H1A-0095  Za 18/02/2017 20:30 VBC BEVO GEETBETSLIZARDS LUBBEEK-LEUVEN Sportzaal ´t Centrum, Geetbets

H1A-0096  Za 18/02/2017 20:30 V.C. HELIOS ZONHOVENVOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL CEvenementenhal Den Dijk, Zonhoven

H1A-0092  Zo 19/02/2017 18:00 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-CV T I BLOK HASSELTSportcomplex Haasrode

H1A-0093  Zo 19/02/2017 18:00 VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS ABVMV BEERSESporthal Eternit, Kapelle-op-den-Bos

H1A-0097  Za 25/02/2017 20:30 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN V.C. HELIOS ZONHOVENSporthal Korbeek-Lo, Leuven

H1A-0099  Za 25/02/2017 20:30 STALVOC BEVERLO VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-CSporthal STALVOC, Koersel

H1A-0100  Za 25/02/2017 20:30 V T I BLOK HASSELTVOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) BStedelijke Sporthal Runkst

H1A-0101  Za 25/02/2017 20:00 BVMV BEERSENOLIKO MAASEIK BSporthal ´t Beerke, Beerse

H1A-0102  Za 25/02/2017 20:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS AGem. Sporthal, Rekem

H1A-0098  Zo 26/02/2017 17:30 VOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL CVBC BEVO GEETBETSGea Happel Arena, St-Antonius Zoersel

H1A-0103  Za 11/03/2017 20:30 V T I BLOK HASSELTLIZARDS LUBBEEK-LEUVEN Stedelijke Sporthal Runkst

H1A-0104  Za 11/03/2017 17:00 NOLIKO MAASEIK BVOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) BLotto Dôme, Maaseik

H1A-0105  Za 11/03/2017 20:00 BVMV BEERSEVOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL CSporthal ´t Beerke, Beerse

H1A-0106  Za 11/03/2017 20:30 VBC BEVO GEETBETSVOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-CSportzaal ´t Centrum, Geetbets

H1A-0107  Za 11/03/2017 20:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN STALVOC BEVERLO Gem. Sporthal, Rekem

H1A-0108  Za 11/03/2017 20:30 V.C. HELIOS ZONHOVENVC ETERNIT KAPELLE O/D BOS AEvenementenhal Den Dijk, Zonhoven

H1A-0109  Za 18/03/2017 20:30 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN BVMV BEERSESporthal Korbeek-Lo, Leuven

H1A-0110  Za 18/03/2017 17:30 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) BVBC BEVO GEETBETSSportcomplex Haasrode

H1A-0113  Za 18/03/2017 20:30 STALVOC BEVERLO V T I BLOK HASSELTSporthal STALVOC, Koersel

H1A-0111  Zo 19/03/2017 17:30 VOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL CKVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN Gea Happel Arena, St-Antonius Zoersel

H1A-0112  Zo 19/03/2017 18:00 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-CV.C. HELIOS ZONHOVENSportcomplex Haasrode

H1A-0114  Zo 19/03/2017 18:00 VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS ANOLIKO MAASEIK BSporthal Eternit, Kapelle-op-den-Bos

H1A-0117  Za 25/03/2017 20:00 BVMV BEERSESTALVOC BEVERLO Sporthal ´t Beerke, Beerse

H1A-0118  Za 25/03/2017 20:30 VBC BEVO GEETBETSVC ETERNIT KAPELLE O/D BOS ASportzaal ´t Centrum, Geetbets

H1A-0119  Za 25/03/2017 20:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN V T I BLOK HASSELTGem. Sporthal, Rekem

H1A-0120  Za 25/03/2017 20:30 V.C. HELIOS ZONHOVENNOLIKO MAASEIK BEvenementenhal Den Dijk, Zonhoven

H1A-0115  Zo 26/03/2017 17:30 VOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL CLIZARDS LUBBEEK-LEUVEN Gea Happel Arena, St-Antonius Zoersel

H1A-0116  Zo 26/03/2017 18:00 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-CVOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) BSportcomplex Haasrode

H1A-0121  Za 08/04/2017 20:30 STALVOC BEVERLO LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN Sporthal STALVOC, Koersel

H1A-0123  Za 08/04/2017 20:30 V T I BLOK HASSELTVOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL CStedelijke Sporthal Runkst

H1A-0124  Za 08/04/2017 17:00 NOLIKO MAASEIK BVOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-CLotto Dôme, Maaseik

H1A-0125  Za 08/04/2017 20:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN BVMV BEERSEGem. Sporthal, Rekem

H1A-0126  Za 08/04/2017 20:30 V.C. HELIOS ZONHOVENVBC BEVO GEETBETSEvenementenhal Den Dijk, Zonhoven

H1A-0122  Zo 09/04/2017 18:00 VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS AVOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) BSporthal Eternit, Kapelle-op-den-Bos

H1A-0127  Za 22/04/2017 20:30 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN Sporthal Korbeek-Lo, Leuven

H1A-0128  Za 22/04/2017 17:30 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) BV.C. HELIOS ZONHOVENSportcomplex Haasrode

H1A-0131  Za 22/04/2017 20:00 BVMV BEERSEV T I BLOK HASSELTSporthal ´t Beerke, Beerse

H1A-0132  Za 22/04/2017 20:30 VBC BEVO GEETBETSNOLIKO MAASEIK BSportzaal ´t Centrum, Geetbets

H1A-0129  Zo 23/04/2017 17:30 VOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL CSTALVOC BEVERLO Gea Happel Arena, St-Antonius Zoersel

H1A-0130  Zo 23/04/2017 18:00 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-CVC ETERNIT KAPELLE O/D BOS ASportcomplex Haasrode
 
Wedstrijden 1ste divisie heren B
Nr.DagDatumUurThuisBezoekersSporthal

H1B-0001  Za 17/09/2016 20:00 EVOCO COMINESJARTAZI DENDERHOUTEMCollege St. Henri, Comines

H1B-0002  Za 17/09/2016 20:30 VC KALKENVC AALTERSporthal Laarne

H1B-0004  Za 17/09/2016 20:30 VC FELCO GAVEREEVO D'HONDT ENAME Sporthal De Vierklaver, Gavere

H1B-0005  Za 17/09/2016 20:30 GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE BVC PACKO ZEDELGEM Sporthal De Dulpop, Bazel

H1B-0003  Zo 18/09/2016 18:00 VBC DOSKOM MOORSLEDEOLVA BRUGGEGem. Sporthal Grimmertinge, Moorslede

H1B-0006  Zo 18/09/2016 18:00 ZOVOC ZOMERGEMVAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS Sportcentrum Den Boer, Zomergem

H1B-0007  Za 01/10/2016 20:30 JARTAZI DENDERHOUTEMVC KALKENGem. Sporthal Denderhoutem

H1B-0008  Za 01/10/2016 18:00 VC AALTEREVOCO COMINESGem. Sportcentrum, Aalter

H1B-0009  Za 01/10/2016 20:00 OLVA BRUGGEVC FELCO GAVEREBloso sportcentrum J.S., Assebroek

H1B-0010  Za 01/10/2016 20:30 EVO D'HONDT ENAME VBC DOSKOM MOORSLEDESporthal Recrean, Oudenaarde

H1B-0011  Za 01/10/2016 20:30 VC PACKO ZEDELGEM ZOVOC ZOMERGEMSporthal Groene Meersen, Zedelgem

H1B-0012  Za 01/10/2016 20:30 VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE BSporthal De sportstek,Stekene

H1B-0013  Za 08/10/2016 20:00 EVOCO COMINESOLVA BRUGGECollege St. Henri, Comines

H1B-0014  Za 08/10/2016 20:30 VC KALKENEVO D'HONDT ENAME Sporthal Laarne

H1B-0016  Za 08/10/2016 20:30 VC FELCO GAVEREVAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS Sporthal De Vierklaver, Gavere

H1B-0017  Za 08/10/2016 20:30 GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE BJARTAZI DENDERHOUTEMSporthal De Dulpop, Bazel

H1B-0015  Zo 09/10/2016 18:00 VBC DOSKOM MOORSLEDEVC PACKO ZEDELGEM Gem. Sporthal Grimmertinge, Moorslede

H1B-0018  Zo 09/10/2016 18:00 ZOVOC ZOMERGEMVC AALTERSportcentrum Den Boer, Zomergem

H1B-0019  Za 15/10/2016 20:30 JARTAZI DENDERHOUTEMZOVOC ZOMERGEMGem. Sporthal Denderhoutem

H1B-0020  Za 15/10/2016 18:00 VC AALTERGIMM-E WAASLAND KRUIBEKE BGem. Sportcentrum, Aalter

H1B-0021  Za 15/10/2016 20:00 OLVA BRUGGEVC KALKENBloso sportcentrum J.S., Assebroek

H1B-0022  Za 15/10/2016 20:30 EVO D'HONDT ENAME EVOCO COMINESSporthal Recrean, Oudenaarde

H1B-0023  Za 15/10/2016 20:30 VC PACKO ZEDELGEM VC FELCO GAVERESporthal Groene Meersen, Zedelgem

H1B-0024  Za 15/10/2016 20:30 VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS VBC DOSKOM MOORSLEDESporthal De sportstek,Stekene

H1B-0025  Za 29/10/2016 20:00 EVOCO COMINESVC PACKO ZEDELGEM College St. Henri, Comines

H1B-0026  Za 29/10/2016 20:30 VC KALKENVAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS Sporthal Laarne

H1B-0028  Za 29/10/2016 20:30 VC FELCO GAVEREVC AALTERSporthal De Vierklaver, Gavere

H1B-0029  Za 29/10/2016 20:30 GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE BOLVA BRUGGESporthal De Dulpop, Bazel

H1B-0027  Zo 30/10/2016 18:00 VBC DOSKOM MOORSLEDEJARTAZI DENDERHOUTEMGem. Sporthal Grimmertinge, Moorslede

H1B-0030  Zo 30/10/2016 18:00 ZOVOC ZOMERGEMEVO D'HONDT ENAME Sportcentrum Den Boer, Zomergem

H1B-0031  Za 05/11/2016 20:30 JARTAZI DENDERHOUTEMVC FELCO GAVEREGem. Sporthal Denderhoutem

H1B-0032  Za 05/11/2016 18:00 VC AALTERVBC DOSKOM MOORSLEDEGem. Sportcentrum, Aalter

H1B-0033  Za 05/11/2016 20:00 OLVA BRUGGEZOVOC ZOMERGEMBloso sportcentrum J.S., Assebroek

H1B-0034  Za 05/11/2016 20:30 EVO D'HONDT ENAME GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE BSporthal Recrean, Oudenaarde

H1B-0035  Za 05/11/2016 20:30 VC PACKO ZEDELGEM VC KALKENSporthal Groene Meersen, Zedelgem

H1B-0036  Za 05/11/2016 20:30 VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS EVOCO COMINESSporthal De sportstek,Stekene

H1B-0037  Za 12/11/2016 20:00 EVOCO COMINESVC FELCO GAVERECollege St. Henri, Comines

H1B-0038  Za 12/11/2016 20:30 JARTAZI DENDERHOUTEMEVO D'HONDT ENAME Gem. Sporthal Denderhoutem

H1B-0039  Za 12/11/2016 20:30 VC KALKENGIMM-E WAASLAND KRUIBEKE BSporthal Laarne

H1B-0040  Za 12/11/2016 18:00 VC AALTERVC PACKO ZEDELGEM Gem. Sportcentrum, Aalter

H1B-0042  Za 12/11/2016 20:00 OLVA BRUGGEVAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS Bloso sportcentrum J.S., Assebroek

H1B-0041  Zo 13/11/2016 18:00 VBC DOSKOM MOORSLEDEZOVOC ZOMERGEMGem. Sporthal Grimmertinge, Moorslede

H1B-0043  Za 19/11/2016 20:30 VC FELCO GAVEREVBC DOSKOM MOORSLEDESporthal De Vierklaver, Gavere

H1B-0044  Za 19/11/2016 20:30 EVO D'HONDT ENAME OLVA BRUGGESporthal Recrean, Oudenaarde

H1B-0045  Za 19/11/2016 20:30 GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE BEVOCO COMINESSporthal De Dulpop, Bazel

H1B-0046  Za 19/11/2016 20:30 VC PACKO ZEDELGEM JARTAZI DENDERHOUTEMSporthal Groene Meersen, Zedelgem

H1B-0048  Za 19/11/2016 20:30 VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS VC AALTERSporthal De sportstek,Stekene

H1B-0047  Zo 20/11/2016 18:00 ZOVOC ZOMERGEMVC KALKENSportcentrum Den Boer, Zomergem

H1B-0049  Za 03/12/2016 20:00 EVOCO COMINESVC KALKENCollege St. Henri, Comines

H1B-0050  Za 03/12/2016 20:30 JARTAZI DENDERHOUTEMVC AALTERGem. Sporthal Denderhoutem

H1B-0052  Za 03/12/2016 20:00 OLVA BRUGGEVC PACKO ZEDELGEM Bloso sportcentrum J.S., Assebroek

H1B-0053  Za 03/12/2016 20:30 VC FELCO GAVEREZOVOC ZOMERGEMSporthal De Vierklaver, Gavere

H1B-0054  Za 03/12/2016 20:30 EVO D'HONDT ENAME VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS Sporthal Recrean, Oudenaarde

H1B-0051  Zo 04/12/2016 18:00 VBC DOSKOM MOORSLEDEGIMM-E WAASLAND KRUIBEKE BGem. Sporthal Grimmertinge, Moorslede

H1B-0055  Za 10/12/2016 20:00 EVOCO COMINESVBC DOSKOM MOORSLEDECollege St. Henri, Comines

H1B-0056  Za 10/12/2016 20:30 JARTAZI DENDERHOUTEMOLVA BRUGGEGem. Sporthal Denderhoutem

H1B-0057  Za 10/12/2016 20:30 VC KALKENVC FELCO GAVERESporthal Laarne

H1B-0058  Za 10/12/2016 18:00 VC AALTEREVO D'HONDT ENAME Gem. Sportcentrum, Aalter

H1B-0059  Za 10/12/2016 20:30 GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE BZOVOC ZOMERGEMSporthal De Dulpop, Bazel

H1B-0060  Za 10/12/2016 20:30 VC PACKO ZEDELGEM VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS Sporthal Groene Meersen, Zedelgem

H1B-0062  Za 17/12/2016 20:00 OLVA BRUGGEVC AALTERBloso sportcentrum J.S., Assebroek

H1B-0063  Za 17/12/2016 20:30 VC FELCO GAVEREGIMM-E WAASLAND KRUIBEKE BSporthal De Vierklaver, Gavere

H1B-0064  Za 17/12/2016 20:30 EVO D'HONDT ENAME VC PACKO ZEDELGEM Sporthal Recrean, Oudenaarde

H1B-0066  Za 17/12/2016 20:30 VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS JARTAZI DENDERHOUTEMSporthal De sportstek,Stekene

H1B-0061  Zo 18/12/2016 18:00 VBC DOSKOM MOORSLEDEVC KALKENGem. Sporthal Grimmertinge, Moorslede

H1B-0065  Zo 18/12/2016 18:00 ZOVOC ZOMERGEMEVOCO COMINESSportcentrum Den Boer, Zomergem

H1B-0067  Za 14/01/2017 20:30 JARTAZI DENDERHOUTEMEVOCO COMINESGem. Sporthal Denderhoutem

H1B-0068  Za 14/01/2017 18:00 VC AALTERVC KALKENGem. Sportcentrum, Aalter

H1B-0069  Za 14/01/2017 20:00 OLVA BRUGGEVBC DOSKOM MOORSLEDEBloso sportcentrum J.S., Assebroek

H1B-0070  Za 14/01/2017 20:30 EVO D'HONDT ENAME VC FELCO GAVERESporthal Recrean, Oudenaarde

H1B-0071  Za 14/01/2017 20:30 VC PACKO ZEDELGEM GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE BSporthal Groene Meersen, Zedelgem

H1B-0072  Za 14/01/2017 20:30 VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS ZOVOC ZOMERGEMSporthal De sportstek,Stekene

H1B-0073  Za 21/01/2017 20:00 EVOCO COMINESVC AALTERCollege St. Henri, Comines

H1B-0074  Za 21/01/2017 20:30 VC KALKENJARTAZI DENDERHOUTEMSporthal Laarne

H1B-0076  Za 21/01/2017 20:30 VC FELCO GAVEREOLVA BRUGGESporthal De Vierklaver, Gavere

H1B-0077  Za 21/01/2017 20:30 GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE BVAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS Sporthal De Dulpop, Bazel

H1B-0075  Zo 22/01/2017 18:00 VBC DOSKOM MOORSLEDEEVO D'HONDT ENAME Gem. Sporthal Grimmertinge, Moorslede

H1B-0078  Zo 22/01/2017 18:00 ZOVOC ZOMERGEMVC PACKO ZEDELGEM Sportcentrum Den Boer, Zomergem

H1B-0079  Za 28/01/2017 20:30 JARTAZI DENDERHOUTEMGIMM-E WAASLAND KRUIBEKE BGem. Sporthal Denderhoutem

H1B-0080  Za 28/01/2017 18:00 VC AALTERZOVOC ZOMERGEMGem. Sportcentrum, Aalter

H1B-0081  Za 28/01/2017 20:00 OLVA BRUGGEEVOCO COMINESBloso sportcentrum J.S., Assebroek

H1B-0082  Za 28/01/2017 20:30 EVO D'HONDT ENAME VC KALKENSporthal Recrean, Oudenaarde

H1B-0083  Za 28/01/2017 20:30 VC PACKO ZEDELGEM VBC DOSKOM MOORSLEDESporthal Groene Meersen, Zedelgem

H1B-0084  Za 28/01/2017 20:30 VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS VC FELCO GAVERESporthal De sportstek,Stekene

H1B-0085  Za 04/02/2017 20:00 EVOCO COMINESEVO D'HONDT ENAME College St. Henri, Comines

H1B-0086  Za 04/02/2017 20:30 VC KALKENOLVA BRUGGESporthal Laarne

H1B-0088  Za 04/02/2017 20:30 VC FELCO GAVEREVC PACKO ZEDELGEM Sporthal De Vierklaver, Gavere

H1B-0089  Za 04/02/2017 20:30 GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE BVC AALTERSporthal De Dulpop, Bazel

H1B-0087  Zo 05/02/2017 18:00 VBC DOSKOM MOORSLEDEVAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS Gem. Sporthal Grimmertinge, Moorslede

H1B-0090  Zo 05/02/2017 18:00 ZOVOC ZOMERGEMJARTAZI DENDERHOUTEMSportcentrum Den Boer, Zomergem

H1B-0091  Za 18/02/2017 20:30 JARTAZI DENDERHOUTEMVBC DOSKOM MOORSLEDEGem. Sporthal Denderhoutem

H1B-0092  Za 18/02/2017 18:00 VC AALTERVC FELCO GAVEREGem. Sportcentrum, Aalter

H1B-0093  Za 18/02/2017 20:00 OLVA BRUGGEGIMM-E WAASLAND KRUIBEKE BBloso sportcentrum J.S., Assebroek

H1B-0094  Za 18/02/2017 20:30 EVO D'HONDT ENAME ZOVOC ZOMERGEMSporthal Recrean, Oudenaarde

H1B-0095  Za 18/02/2017 20:30 VC PACKO ZEDELGEM EVOCO COMINESSporthal Groene Meersen, Zedelgem

H1B-0096  Za 18/02/2017 20:30 VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS VC KALKENSporthal De sportstek,Stekene

H1B-0097  Za 25/02/2017 20:00 EVOCO COMINESVAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS College St. Henri, Comines

H1B-0098  Za 25/02/2017 20:30 VC KALKENVC PACKO ZEDELGEM Sporthal Laarne

H1B-0100  Za 25/02/2017 20:30 VC FELCO GAVEREJARTAZI DENDERHOUTEMSporthal De Vierklaver, Gavere

H1B-0101  Za 25/02/2017 20:30 GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE BEVO D'HONDT ENAME Sporthal De Dulpop, Bazel

H1B-0099  Zo 26/02/2017 18:00 VBC DOSKOM MOORSLEDEVC AALTERGem. Sporthal Grimmertinge, Moorslede

H1B-0102  Zo 26/02/2017 18:00 ZOVOC ZOMERGEMOLVA BRUGGESportcentrum Den Boer, Zomergem

H1B-0103  Za 11/03/2017 20:30 VC FELCO GAVEREEVOCO COMINESSporthal De Vierklaver, Gavere

H1B-0104  Za 11/03/2017 20:30 EVO D'HONDT ENAME JARTAZI DENDERHOUTEMSporthal Recrean, Oudenaarde

H1B-0105  Za 11/03/2017 20:30 GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE BVC KALKENSporthal De Dulpop, Bazel

H1B-0106  Za 11/03/2017 20:30 VC PACKO ZEDELGEM VC AALTERSporthal Groene Meersen, Zedelgem

H1B-0108  Za 11/03/2017 20:30 VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS OLVA BRUGGESporthal De sportstek,Stekene

H1B-0107  Zo 12/03/2017 18:00 ZOVOC ZOMERGEMVBC DOSKOM MOORSLEDESportcentrum Den Boer, Zomergem

H1B-0109  Za 18/03/2017 20:00 EVOCO COMINESGIMM-E WAASLAND KRUIBEKE BCollege St. Henri, Comines

H1B-0110  Za 18/03/2017 20:30 JARTAZI DENDERHOUTEMVC PACKO ZEDELGEM Gem. Sporthal Denderhoutem

H1B-0111  Za 18/03/2017 20:30 VC KALKENZOVOC ZOMERGEMSporthal Laarne

H1B-0112  Za 18/03/2017 18:00 VC AALTERVAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS Gem. Sportcentrum, Aalter

H1B-0114  Za 18/03/2017 20:00 OLVA BRUGGEEVO D'HONDT ENAME Bloso sportcentrum J.S., Assebroek

H1B-0113  Zo 19/03/2017 18:00 VBC DOSKOM MOORSLEDEVC FELCO GAVEREGem. Sporthal Grimmertinge, Moorslede

H1B-0115  Za 25/03/2017 20:30 VC KALKENEVOCO COMINESSporthal Laarne

H1B-0116  Za 25/03/2017 18:00 VC AALTERJARTAZI DENDERHOUTEMGem. Sportcentrum, Aalter

H1B-0117  Za 25/03/2017 20:30 GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE BVBC DOSKOM MOORSLEDESporthal De Dulpop, Bazel

H1B-0118  Za 25/03/2017 20:30 VC PACKO ZEDELGEM OLVA BRUGGESporthal Groene Meersen, Zedelgem

H1B-0120  Za 25/03/2017 20:30 VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS EVO D'HONDT ENAME Sporthal De sportstek,Stekene

H1B-0119  Zo 26/03/2017 18:00 ZOVOC ZOMERGEMVC FELCO GAVERESportcentrum Den Boer, Zomergem

H1B-0122  Za 08/04/2017 20:00 OLVA BRUGGEJARTAZI DENDERHOUTEMBloso sportcentrum J.S., Assebroek

H1B-0123  Za 08/04/2017 20:30 VC FELCO GAVEREVC KALKENSporthal De Vierklaver, Gavere

H1B-0124  Za 08/04/2017 20:30 EVO D'HONDT ENAME VC AALTERSporthal Recrean, Oudenaarde

H1B-0126  Za 08/04/2017 20:30 VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS VC PACKO ZEDELGEM Sporthal De sportstek,Stekene

H1B-0121  Zo 09/04/2017 18:00 VBC DOSKOM MOORSLEDEEVOCO COMINESGem. Sporthal Grimmertinge, Moorslede

H1B-0125  Zo 09/04/2017 18:00 ZOVOC ZOMERGEMGIMM-E WAASLAND KRUIBEKE BSportcentrum Den Boer, Zomergem

H1B-0127  Za 22/04/2017 20:00 EVOCO COMINESZOVOC ZOMERGEMCollege St. Henri, Comines

H1B-0128  Za 22/04/2017 20:30 JARTAZI DENDERHOUTEMVAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS Gem. Sporthal Denderhoutem

H1B-0129  Za 22/04/2017 20:30 VC KALKENVBC DOSKOM MOORSLEDESporthal Laarne

H1B-0130  Za 22/04/2017 18:00 VC AALTEROLVA BRUGGEGem. Sportcentrum, Aalter

H1B-0131  Za 22/04/2017 20:30 GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE BVC FELCO GAVERESporthal De Dulpop, Bazel

H1B-0132  Za 22/04/2017 20:30 VC PACKO ZEDELGEM EVO D'HONDT ENAME Sporthal Groene Meersen, Zedelgem
 
Wedstrijden 2de divisie heren A
Nr.DagDatumUurThuisBezoekersSporthal

H2A-0001  Za 17/09/2016 20:30 VCK BOLDERBERGELVOC ELENSporthal Kajoba,Bolderberg

H2A-0002  Za 17/09/2016 15:30 VCV LEEFDAAL-BERTEM CWARA GENK BGem. Sportzaal, Leefdaal

H2A-0004  Za 17/09/2016 20:30 KIVOLA RIEMST V.C. HERENTHOUTSporthal Op ´t Reeck, Riemst

H2A-0005  Za 17/09/2016 20:30 V.C. ZOERSEL BVC CAMBA GEEL Sportcomplex Zoersel

H2A-0006  Za 17/09/2016 20:00 WARSCO-UNITS VOLH.EISDEN MAASMECHELENVC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLENSporthal Campus de Helix, Maasmechelen

H2A-0003  Zo 18/09/2016 15:30 MENDO BOOISCHOT CHE-VOC HECHTEL-EKSELSporthal De Lichten, Booischot

H2A-0007  Za 01/10/2016 20:30 ELVOC ELENVCV LEEFDAAL-BERTEM CSporthal Basisschool, Elen

H2A-0008  Za 01/10/2016 16:00 WARA GENK BVCK BOLDERBERGSporthal Eurassur-hal, Genk

H2A-0009  Za 01/10/2016 20:00 HE-VOC HECHTEL-EKSELKIVOLA RIEMST Gem. Sporthal, Eksel (zaal 1)

H2A-0010  Za 01/10/2016 20:30 V.C. HERENTHOUTMENDO BOOISCHOT CSporthal ´t Kapelleke, Herenthout

H2A-0011  Za 01/10/2016 20:00 VC CAMBA GEEL WARSCO-UNITS VOLH.EISDEN MAASMECHELENSporthal De Doelen, Geel

H2A-0012  Za 01/10/2016 20:30 VC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLENV.C. ZOERSEL BSporthal ´t Zand, Nijlen

H2A-0013  Za 08/10/2016 20:30 VCK BOLDERBERGHE-VOC HECHTEL-EKSELSporthal Kajoba,Bolderberg

H2A-0014  Za 08/10/2016 15:30 VCV LEEFDAAL-BERTEM CV.C. HERENTHOUTGem. Sportzaal, Leefdaal

H2A-0016  Za 08/10/2016 20:30 KIVOLA RIEMST VC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLENSporthal Op ´t Reeck, Riemst

H2A-0017  Za 08/10/2016 20:30 V.C. ZOERSEL BELVOC ELENSportcomplex Zoersel

H2A-0018  Za 08/10/2016 20:00 WARSCO-UNITS VOLH.EISDEN MAASMECHELENWARA GENK BSporthal Campus de Helix, Maasmechelen

H2A-0015  Zo 09/10/2016 15:30 MENDO BOOISCHOT CVC CAMBA GEEL Sporthal De Lichten, Booischot

H2A-0019  Za 15/10/2016 20:30 ELVOC ELENWARSCO-UNITS VOLH.EISDEN MAASMECHELENSporthal Basisschool, Elen

H2A-0020  Za 15/10/2016 16:00 WARA GENK BV.C. ZOERSEL BSporthal Eurassur-hal, Genk

H2A-0021  Za 15/10/2016 20:00 HE-VOC HECHTEL-EKSELVCV LEEFDAAL-BERTEM CGem. Sporthal, Eksel (zaal 1)

H2A-0022  Za 15/10/2016 20:30 V.C. HERENTHOUTVCK BOLDERBERGSporthal ´t Kapelleke, Herenthout

H2A-0023  Za 15/10/2016 20:00 VC CAMBA GEEL KIVOLA RIEMST Sporthal De Doelen, Geel

H2A-0024  Za 15/10/2016 20:30 VC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLENMENDO BOOISCHOT CSporthal ´t Zand, Nijlen

H2A-0025  Za 29/10/2016 20:30 VCK BOLDERBERGVC CAMBA GEEL Sporthal Kajoba,Bolderberg

H2A-0026  Za 29/10/2016 15:30 VCV LEEFDAAL-BERTEM CVC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLENGem. Sportzaal, Leefdaal

H2A-0028  Za 29/10/2016 20:30 KIVOLA RIEMST WARA GENK BSporthal Op ´t Reeck, Riemst

H2A-0029  Za 29/10/2016 20:30 V.C. ZOERSEL BHE-VOC HECHTEL-EKSELSportcomplex Zoersel

H2A-0030  Za 29/10/2016 20:00 WARSCO-UNITS VOLH.EISDEN MAASMECHELENV.C. HERENTHOUTSporthal Campus de Helix, Maasmechelen

H2A-0027  Zo 30/10/2016 15:30 MENDO BOOISCHOT CELVOC ELENSporthal De Lichten, Booischot

H2A-0031  Za 05/11/2016 20:30 ELVOC ELENKIVOLA RIEMST Sporthal Basisschool, Elen

H2A-0032  Za 05/11/2016 16:00 WARA GENK BMENDO BOOISCHOT CSporthal Eurassur-hal, Genk

H2A-0033  Za 05/11/2016 20:00 HE-VOC HECHTEL-EKSELWARSCO-UNITS VOLH.EISDEN MAASMECHELENGem. Sporthal, Eksel (zaal 1)

H2A-0034  Za 05/11/2016 20:30 V.C. HERENTHOUTV.C. ZOERSEL BSporthal ´t Kapelleke, Herenthout

H2A-0035  Za 05/11/2016 20:00 VC CAMBA GEEL VCV LEEFDAAL-BERTEM CSporthal De Doelen, Geel

H2A-0036  Za 05/11/2016 20:30 VC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLENVCK BOLDERBERGSporthal ´t Zand, Nijlen

H2A-0037  Za 12/11/2016 20:30 VCK BOLDERBERGKIVOLA RIEMST Sporthal Kajoba,Bolderberg

H2A-0038  Za 12/11/2016 20:30 ELVOC ELENV.C. HERENTHOUTSporthal Basisschool, Elen

H2A-0039  Za 12/11/2016 15:30 VCV LEEFDAAL-BERTEM CV.C. ZOERSEL BGem. Sportzaal, Leefdaal

H2A-0040  Za 12/11/2016 16:00 WARA GENK BVC CAMBA GEEL Sporthal Eurassur-hal, Genk

H2A-0042  Za 12/11/2016 20:00 HE-VOC HECHTEL-EKSELVC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLENGem. Sporthal, Eksel (zaal 1)

H2A-0041  Zo 13/11/2016 15:30 MENDO BOOISCHOT CWARSCO-UNITS VOLH.EISDEN MAASMECHELENSporthal De Lichten, Booischot

H2A-0043  Za 19/11/2016 20:30 KIVOLA RIEMST MENDO BOOISCHOT CSporthal Op ´t Reeck, Riemst

H2A-0044  Za 19/11/2016 20:30 V.C. HERENTHOUTHE-VOC HECHTEL-EKSELSporthal ´t Kapelleke, Herenthout

H2A-0045  Za 19/11/2016 20:30 V.C. ZOERSEL BVCK BOLDERBERGSportcomplex Zoersel

H2A-0046  Za 19/11/2016 20:00 VC CAMBA GEEL ELVOC ELENSporthal De Doelen, Geel

H2A-0047  Za 19/11/2016 20:00 WARSCO-UNITS VOLH.EISDEN MAASMECHELENVCV LEEFDAAL-BERTEM CSporthal Campus de Helix, Maasmechelen

H2A-0048  Za 19/11/2016 20:30 VC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLENWARA GENK BSporthal ´t Zand, Nijlen

H2A-0049  Za 03/12/2016 20:30 VCK BOLDERBERGVCV LEEFDAAL-BERTEM CSporthal Kajoba,Bolderberg

H2A-0050  Za 03/12/2016 20:30 ELVOC ELENWARA GENK BSporthal Basisschool, Elen

H2A-0052  Za 03/12/2016 20:00 HE-VOC HECHTEL-EKSELVC CAMBA GEEL Gem. Sporthal, Eksel (zaal 1)

H2A-0053  Za 03/12/2016 20:30 KIVOLA RIEMST WARSCO-UNITS VOLH.EISDEN MAASMECHELENSporthal Op ´t Reeck, Riemst

H2A-0054  Za 03/12/2016 20:30 V.C. HERENTHOUTVC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLENSporthal ´t Kapelleke, Herenthout

H2A-0051  Zo 04/12/2016 15:30 MENDO BOOISCHOT CV.C. ZOERSEL BSporthal De Lichten, Booischot

H2A-0055  Za 10/12/2016 20:30 VCK BOLDERBERGMENDO BOOISCHOT CSporthal Kajoba,Bolderberg

H2A-0056  Za 10/12/2016 20:30 ELVOC ELENHE-VOC HECHTEL-EKSELSporthal Basisschool, Elen

H2A-0057  Za 10/12/2016 15:30 VCV LEEFDAAL-BERTEM CKIVOLA RIEMST Gem. Sportzaal, Leefdaal

H2A-0058  Za 10/12/2016 16:00 WARA GENK BV.C. HERENTHOUTSporthal Eurassur-hal, Genk

H2A-0059  Za 10/12/2016 20:30 V.C. ZOERSEL BWARSCO-UNITS VOLH.EISDEN MAASMECHELENSportcomplex Zoersel

H2A-0060  Za 10/12/2016 20:00 VC CAMBA GEEL VC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLENSporthal De Doelen, Geel

H2A-0062  Za 17/12/2016 20:00 HE-VOC HECHTEL-EKSELWARA GENK BGem. Sporthal, Eksel (zaal 1)

H2A-0063  Za 17/12/2016 20:30 KIVOLA RIEMST V.C. ZOERSEL BSporthal Op ´t Reeck, Riemst

H2A-0064  Za 17/12/2016 20:30 V.C. HERENTHOUTVC CAMBA GEEL Sporthal ´t Kapelleke, Herenthout

H2A-0065  Za 17/12/2016 20:00 WARSCO-UNITS VOLH.EISDEN MAASMECHELENVCK BOLDERBERGSporthal Campus de Helix, Maasmechelen

H2A-0066  Za 17/12/2016 20:30 VC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLENELVOC ELENSporthal ´t Zand, Nijlen

H2A-0061  Zo 18/12/2016 15:30 MENDO BOOISCHOT CVCV LEEFDAAL-BERTEM CSporthal De Lichten, Booischot

H2A-0067  Za 14/01/2017 20:30 ELVOC ELENVCK BOLDERBERGSporthal Basisschool, Elen

H2A-0068  Za 14/01/2017 16:00 WARA GENK BVCV LEEFDAAL-BERTEM CSporthal Eurassur-hal, Genk

H2A-0069  Za 14/01/2017 20:00 HE-VOC HECHTEL-EKSELMENDO BOOISCHOT CGem. Sporthal, Eksel (zaal 1)

H2A-0070  Za 14/01/2017 20:30 V.C. HERENTHOUTKIVOLA RIEMST Sporthal ´t Kapelleke, Herenthout

H2A-0071  Za 14/01/2017 20:00 VC CAMBA GEEL V.C. ZOERSEL BSporthal De Doelen, Geel

H2A-0072  Za 14/01/2017 20:30 VC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLENWARSCO-UNITS VOLH.EISDEN MAASMECHELENSporthal ´t Zand, Nijlen

H2A-0073  Za 21/01/2017 20:30 VCK BOLDERBERGWARA GENK BSporthal Kajoba,Bolderberg

H2A-0074  Za 21/01/2017 15:30 VCV LEEFDAAL-BERTEM CELVOC ELENGem. Sportzaal, Leefdaal

H2A-0076  Za 21/01/2017 20:30 KIVOLA RIEMST HE-VOC HECHTEL-EKSELSporthal Op ´t Reeck, Riemst

H2A-0077  Za 21/01/2017 20:30 V.C. ZOERSEL BVC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLENSportcomplex Zoersel

H2A-0078  Za 21/01/2017 20:00 WARSCO-UNITS VOLH.EISDEN MAASMECHELENVC CAMBA GEEL Sporthal Campus de Helix, Maasmechelen

H2A-0075  Zo 22/01/2017 15:30 MENDO BOOISCHOT CV.C. HERENTHOUTSporthal De Lichten, Booischot

H2A-0079  Za 28/01/2017 20:30 ELVOC ELENV.C. ZOERSEL BSporthal Basisschool, Elen

H2A-0080  Za 28/01/2017 16:00 WARA GENK BWARSCO-UNITS VOLH.EISDEN MAASMECHELENSporthal Eurassur-hal, Genk

H2A-0081  Za 28/01/2017 20:00 HE-VOC HECHTEL-EKSELVCK BOLDERBERGGem. Sporthal, Eksel (zaal 1)

H2A-0082  Za 28/01/2017 20:30 V.C. HERENTHOUTVCV LEEFDAAL-BERTEM CSporthal ´t Kapelleke, Herenthout

H2A-0083  Za 28/01/2017 20:00 VC CAMBA GEEL MENDO BOOISCHOT CSporthal De Doelen, Geel

H2A-0084  Za 28/01/2017 20:30 VC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLENKIVOLA RIEMST Sporthal ´t Zand, Nijlen

H2A-0085  Za 04/02/2017 20:30 VCK BOLDERBERGV.C. HERENTHOUTSporthal Kajoba,Bolderberg

H2A-0086  Za 04/02/2017 15:30 VCV LEEFDAAL-BERTEM CHE-VOC HECHTEL-EKSELGem. Sportzaal, Leefdaal

H2A-0088  Za 04/02/2017 20:30 KIVOLA RIEMST VC CAMBA GEEL Sporthal Op ´t Reeck, Riemst

H2A-0089  Za 04/02/2017 20:30 V.C. ZOERSEL BWARA GENK BSportcomplex Zoersel

H2A-0090  Za 04/02/2017 20:00 WARSCO-UNITS VOLH.EISDEN MAASMECHELENELVOC ELENSporthal Campus de Helix, Maasmechelen

H2A-0087  Zo 05/02/2017 15:30 MENDO BOOISCHOT CVC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLENSporthal De Lichten, Booischot

H2A-0091  Za 18/02/2017 20:30 ELVOC ELENMENDO BOOISCHOT CSporthal Basisschool, Elen

H2A-0092  Za 18/02/2017 16:00 WARA GENK BKIVOLA RIEMST Sporthal Eurassur-hal, Genk

H2A-0093  Za 18/02/2017 20:00 HE-VOC HECHTEL-EKSELV.C. ZOERSEL BGem. Sporthal, Eksel (zaal 1)

H2A-0094  Za 18/02/2017 20:30 V.C. HERENTHOUTWARSCO-UNITS VOLH.EISDEN MAASMECHELENSporthal ´t Kapelleke, Herenthout

H2A-0095  Za 18/02/2017 20:00 VC CAMBA GEEL VCK BOLDERBERGSporthal De Doelen, Geel

H2A-0096  Za 18/02/2017 20:30 VC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLENVCV LEEFDAAL-BERTEM CSporthal ´t Zand, Nijlen

H2A-0097  Za 25/02/2017 20:30 VCK BOLDERBERGVC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLENSporthal Kajoba,Bolderberg

H2A-0098  Za 25/02/2017 15:30 VCV LEEFDAAL-BERTEM CVC CAMBA GEEL Gem. Sportzaal, Leefdaal

H2A-0100  Za 25/02/2017 20:30 KIVOLA RIEMST ELVOC ELENSporthal Op ´t Reeck, Riemst

H2A-0101  Za 25/02/2017 20:30 V.C. ZOERSEL BV.C. HERENTHOUTSportcomplex Zoersel

H2A-0102  Za 25/02/2017 20:00 WARSCO-UNITS VOLH.EISDEN MAASMECHELENHE-VOC HECHTEL-EKSELSporthal Campus de Helix, Maasmechelen

H2A-0099  Zo 26/02/2017 15:30 MENDO BOOISCHOT CWARA GENK BSporthal De Lichten, Booischot

H2A-0103  Za 11/03/2017 20:30 KIVOLA RIEMST VCK BOLDERBERGSporthal Op ´t Reeck, Riemst

H2A-0104  Za 11/03/2017 20:30 V.C. HERENTHOUTELVOC ELENSporthal ´t Kapelleke, Herenthout

H2A-0105  Za 11/03/2017 20:30 V.C. ZOERSEL BVCV LEEFDAAL-BERTEM CSportcomplex Zoersel

H2A-0106  Za 11/03/2017 20:00 VC CAMBA GEEL WARA GENK BSporthal De Doelen, Geel

H2A-0107  Za 11/03/2017 20:00 WARSCO-UNITS VOLH.EISDEN MAASMECHELENMENDO BOOISCHOT CSporthal Campus de Helix, Maasmechelen

H2A-0108  Za 11/03/2017 20:30 VC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLENHE-VOC HECHTEL-EKSELSporthal ´t Zand, Nijlen

H2A-0109  Za 18/03/2017 20:30 VCK BOLDERBERGV.C. ZOERSEL BSporthal Kajoba,Bolderberg

H2A-0110  Za 18/03/2017 20:30 ELVOC ELENVC CAMBA GEEL Sporthal Basisschool, Elen

H2A-0111  Za 18/03/2017 15:30 VCV LEEFDAAL-BERTEM CWARSCO-UNITS VOLH.EISDEN MAASMECHELENGem. Sportzaal, Leefdaal

H2A-0112  Za 18/03/2017 16:00 WARA GENK BVC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLENSporthal Eurassur-hal, Genk

H2A-0114  Za 18/03/2017 20:00 HE-VOC HECHTEL-EKSELV.C. HERENTHOUTGem. Sporthal, Eksel (zaal 1)

H2A-0113  Zo 19/03/2017 15:30 MENDO BOOISCHOT CKIVOLA RIEMST Sporthal De Lichten, Booischot

H2A-0115  Za 25/03/2017 15:30 VCV LEEFDAAL-BERTEM CVCK BOLDERBERGGem. Sportzaal, Leefdaal

H2A-0116  Za 25/03/2017 16:00 WARA GENK BELVOC ELENSporthal Eurassur-hal, Genk

H2A-0117  Za 25/03/2017 20:30 V.C. ZOERSEL BMENDO BOOISCHOT CSportcomplex Zoersel

H2A-0118  Za 25/03/2017 20:00 VC CAMBA GEEL HE-VOC HECHTEL-EKSELSporthal De Doelen, Geel

H2A-0119  Za 25/03/2017 20:00 WARSCO-UNITS VOLH.EISDEN MAASMECHELENKIVOLA RIEMST Sporthal Campus de Helix, Maasmechelen

H2A-0120  Za 25/03/2017 20:30 VC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLENV.C. HERENTHOUTSporthal ´t Zand, Nijlen

H2A-0122  Za 08/04/2017 20:00 HE-VOC HECHTEL-EKSELELVOC ELENGem. Sporthal, Eksel (zaal 1)

H2A-0123  Za 08/04/2017 20:30 KIVOLA RIEMST VCV LEEFDAAL-BERTEM CSporthal Op ´t Reeck, Riemst

H2A-0124  Za 08/04/2017 20:30 V.C. HERENTHOUTWARA GENK BSporthal ´t Kapelleke, Herenthout

H2A-0125  Za 08/04/2017 20:00 WARSCO-UNITS VOLH.EISDEN MAASMECHELENV.C. ZOERSEL BSporthal Campus de Helix, Maasmechelen

H2A-0126  Za 08/04/2017 20:30 VC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLENVC CAMBA GEEL Sporthal ´t Zand, Nijlen

H2A-0121  Zo 09/04/2017 15:30 MENDO BOOISCHOT CVCK BOLDERBERGSporthal De Lichten, Booischot

H2A-0127  Za 22/04/2017 20:30 VCK BOLDERBERGWARSCO-UNITS VOLH.EISDEN MAASMECHELENSporthal Kajoba,Bolderberg

H2A-0128  Za 22/04/2017 20:30 ELVOC ELENVC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLENSporthal Basisschool, Elen

H2A-0129  Za 22/04/2017 15:30 VCV LEEFDAAL-BERTEM CMENDO BOOISCHOT CGem. Sportzaal, Leefdaal

H2A-0130  Za 22/04/2017 16:00 WARA GENK BHE-VOC HECHTEL-EKSELSporthal Eurassur-hal, Genk

H2A-0131  Za 22/04/2017 20:30 V.C. ZOERSEL BKIVOLA RIEMST Sportcomplex Zoersel

H2A-0132  Za 22/04/2017 20:00 VC CAMBA GEEL V.C. HERENTHOUTSporthal De Doelen, Geel
 
Wedstrijden 2de divisie heren B
Nr.DagDatumUurThuisBezoekersSporthal

H2B-0001  Za 17/09/2016 20:30 VOLMAR EKEREN VCV LEEFDAAL-BERTEM BKoninklijk Atheneum, Ekeren

H2B-0002  Za 17/09/2016 20:30 KRUIKENBURG TERNATGEEL ZWART WIJNEGEM Sporthal Kruikenburg, Ternat

H2B-0003  Za 17/09/2016 20:30 JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEELSVEKA SCHOTEN Gemeentelijke Sportcomplex, Londerzeel

H2B-0005  Za 17/09/2016 20:30 HZ 93 HOFSTADE-ZEMST KONINKLIJKE MORTSEL VCSporthal Hofstade Heide

H2B-0006  Za 17/09/2016 20:30 VCV LEEFDAAL-BERTEM AHELLVOC HEMIKSEM-SCHELLEGem. Sportzaal, Leefdaal

H2B-0004  Zo 18/09/2016 15:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BOLYMPIA HAACHT EVC Vilvoorde

H2B-0007  Za 01/10/2016 20:30 VCV LEEFDAAL-BERTEM BKRUIKENBURG TERNATGem. Sportzaal, Leefdaal

H2B-0008  Za 01/10/2016 20:30 GEEL ZWART WIJNEGEM VOLMAR EKEREN Gem. Sportcentrum Wijnegem

H2B-0009  Za 01/10/2016 20:00 SVEKA SCHOTEN TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BSporthal De Zeurt, Schoten

H2B-0010  Za 01/10/2016 20:30 OLYMPIA HAACHT JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEELSportcomplex Den Dijk, Haacht

H2B-0012  Za 01/10/2016 20:30 HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLEHZ 93 HOFSTADE-ZEMST Gemeentelijk Sportcentrum, Hemiksem

H2B-0011  Zo 02/10/2016 18:00 KONINKLIJKE MORTSEL VCVCV LEEFDAAL-BERTEM ASporthal Den Drab, Mortsel

H2B-0013  Za 08/10/2016 20:30 VOLMAR EKEREN SVEKA SCHOTEN Koninklijk Atheneum, Ekeren

H2B-0014  Za 08/10/2016 20:30 KRUIKENBURG TERNATOLYMPIA HAACHT Sporthal Kruikenburg, Ternat

H2B-0015  Za 08/10/2016 20:30 JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEELKONINKLIJKE MORTSEL VCGemeentelijke Sportcomplex, Londerzeel

H2B-0017  Za 08/10/2016 20:30 HZ 93 HOFSTADE-ZEMST VCV LEEFDAAL-BERTEM BSporthal Hofstade Heide

H2B-0018  Za 08/10/2016 20:30 VCV LEEFDAAL-BERTEM AGEEL ZWART WIJNEGEM Gem. Sportzaal, Leefdaal

H2B-0016  Zo 09/10/2016 15:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BHELLVOC HEMIKSEM-SCHELLEEVC Vilvoorde

H2B-0019  Za 15/10/2016 20:30 VCV LEEFDAAL-BERTEM BVCV LEEFDAAL-BERTEM AGem. Sportzaal, Leefdaal

H2B-0020  Za 15/10/2016 20:30 GEEL ZWART WIJNEGEM HZ 93 HOFSTADE-ZEMST Gem. Sportcentrum Wijnegem

H2B-0021  Za 15/10/2016 20:00 SVEKA SCHOTEN KRUIKENBURG TERNATSporthal De Zeurt, Schoten

H2B-0022  Za 15/10/2016 20:30 OLYMPIA HAACHT VOLMAR EKEREN Sportcomplex Den Dijk, Haacht

H2B-0024  Za 15/10/2016 20:30 HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLEJEUGDVOLLEYBAL LONDERZEELGemeentelijk Sportcentrum, Hemiksem

H2B-0023  Zo 16/10/2016 18:00 KONINKLIJKE MORTSEL VCTOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BSporthal Den Drab, Mortsel

H2B-0025  Za 29/10/2016 20:30 VOLMAR EKEREN KONINKLIJKE MORTSEL VCKoninklijk Atheneum, Ekeren

H2B-0026  Za 29/10/2016 20:30 KRUIKENBURG TERNATHELLVOC HEMIKSEM-SCHELLESporthal Kruikenburg, Ternat

H2B-0027  Za 29/10/2016 20:30 JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEELVCV LEEFDAAL-BERTEM BGemeentelijke Sportcomplex, Londerzeel

H2B-0029  Za 29/10/2016 20:30 HZ 93 HOFSTADE-ZEMST SVEKA SCHOTEN Sporthal Hofstade Heide

H2B-0030  Za 29/10/2016 20:30 VCV LEEFDAAL-BERTEM AOLYMPIA HAACHT Gem. Sportzaal, Leefdaal

H2B-0028  Zo 30/10/2016 15:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BGEEL ZWART WIJNEGEM EVC Vilvoorde

H2B-0031  Za 05/11/2016 20:30 VCV LEEFDAAL-BERTEM BTOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BGem. Sportzaal, Leefdaal

H2B-0032  Za 05/11/2016 20:30 GEEL ZWART WIJNEGEM JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEELGem. Sportcentrum Wijnegem

H2B-0033  Za 05/11/2016 20:00 SVEKA SCHOTEN VCV LEEFDAAL-BERTEM ASporthal De Zeurt, Schoten

H2B-0034  Za 05/11/2016 20:30 OLYMPIA HAACHT HZ 93 HOFSTADE-ZEMST Sportcomplex Den Dijk, Haacht

H2B-0036  Za 05/11/2016 20:30 HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLEVOLMAR EKEREN Gemeentelijk Sportcentrum, Hemiksem

H2B-0035  Zo 06/11/2016 18:00 KONINKLIJKE MORTSEL VCKRUIKENBURG TERNATSporthal Den Drab, Mortsel

H2B-0037  Za 12/11/2016 20:30 VOLMAR EKEREN TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BKoninklijk Atheneum, Ekeren

H2B-0038  Za 12/11/2016 20:30 VCV LEEFDAAL-BERTEM BOLYMPIA HAACHT Gem. Sportzaal, Leefdaal

H2B-0039  Za 12/11/2016 20:30 KRUIKENBURG TERNATHZ 93 HOFSTADE-ZEMST Sporthal Kruikenburg, Ternat

H2B-0040  Za 12/11/2016 20:30 GEEL ZWART WIJNEGEM KONINKLIJKE MORTSEL VCGem. Sportcentrum Wijnegem

H2B-0041  Za 12/11/2016 20:30 JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEELVCV LEEFDAAL-BERTEM AGemeentelijke Sportcomplex, Londerzeel

H2B-0042  Za 12/11/2016 20:00 SVEKA SCHOTEN HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLESporthal De Zeurt, Schoten

H2B-0044  Za 19/11/2016 20:30 OLYMPIA HAACHT SVEKA SCHOTEN Sportcomplex Den Dijk, Haacht

H2B-0045  Za 19/11/2016 20:30 HZ 93 HOFSTADE-ZEMST VOLMAR EKEREN Sporthal Hofstade Heide

H2B-0047  Za 19/11/2016 20:30 VCV LEEFDAAL-BERTEM AKRUIKENBURG TERNATGem. Sportzaal, Leefdaal

H2B-0048  Za 19/11/2016 20:30 HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLEGEEL ZWART WIJNEGEM Gemeentelijk Sportcentrum, Hemiksem

H2B-0043  Zo 20/11/2016 15:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BJEUGDVOLLEYBAL LONDERZEELEVC Vilvoorde

H2B-0046  Zo 20/11/2016 18:00 KONINKLIJKE MORTSEL VCVCV LEEFDAAL-BERTEM BSporthal Den Drab, Mortsel

H2B-0049  Za 03/12/2016 20:30 VOLMAR EKEREN KRUIKENBURG TERNATKoninklijk Atheneum, Ekeren

H2B-0050  Za 03/12/2016 20:30 VCV LEEFDAAL-BERTEM BGEEL ZWART WIJNEGEM Gem. Sportzaal, Leefdaal

H2B-0051  Za 03/12/2016 20:30 JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEELHZ 93 HOFSTADE-ZEMST Gemeentelijke Sportcomplex, Londerzeel

H2B-0052  Za 03/12/2016 20:00 SVEKA SCHOTEN KONINKLIJKE MORTSEL VCSporthal De Zeurt, Schoten

H2B-0054  Za 03/12/2016 20:30 OLYMPIA HAACHT HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLESportcomplex Den Dijk, Haacht

H2B-0053  Zo 04/12/2016 15:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BVCV LEEFDAAL-BERTEM AEVC Vilvoorde

H2B-0055  Za 10/12/2016 20:30 VOLMAR EKEREN JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEELKoninklijk Atheneum, Ekeren

H2B-0056  Za 10/12/2016 20:30 VCV LEEFDAAL-BERTEM BSVEKA SCHOTEN Gem. Sportzaal, Leefdaal

H2B-0057  Za 10/12/2016 20:30 KRUIKENBURG TERNATTOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BSporthal Kruikenburg, Ternat

H2B-0058  Za 10/12/2016 20:30 GEEL ZWART WIJNEGEM OLYMPIA HAACHT Gem. Sportcentrum Wijnegem

H2B-0059  Za 10/12/2016 20:30 HZ 93 HOFSTADE-ZEMST VCV LEEFDAAL-BERTEM ASporthal Hofstade Heide

H2B-0060  Zo 11/12/2016 18:00 KONINKLIJKE MORTSEL VCHELLVOC HEMIKSEM-SCHELLESporthal Den Drab, Mortsel

H2B-0061  Za 17/12/2016 20:30 JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEELKRUIKENBURG TERNATGemeentelijke Sportcomplex, Londerzeel

H2B-0062  Za 17/12/2016 20:00 SVEKA SCHOTEN GEEL ZWART WIJNEGEM Sporthal De Zeurt, Schoten

H2B-0064  Za 17/12/2016 20:30 OLYMPIA HAACHT KONINKLIJKE MORTSEL VCSportcomplex Den Dijk, Haacht

H2B-0065  Za 17/12/2016 20:30 VCV LEEFDAAL-BERTEM AVOLMAR EKEREN Gem. Sportzaal, Leefdaal

H2B-0066  Za 17/12/2016 20:30 HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLEVCV LEEFDAAL-BERTEM BGemeentelijk Sportcentrum, Hemiksem

H2B-0063  Zo 18/12/2016 15:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BHZ 93 HOFSTADE-ZEMST EVC Vilvoorde

H2B-0067  Za 14/01/2017 20:30 VCV LEEFDAAL-BERTEM BVOLMAR EKEREN Gem. Sportzaal, Leefdaal

H2B-0068  Za 14/01/2017 20:30 GEEL ZWART WIJNEGEM KRUIKENBURG TERNATGem. Sportcentrum Wijnegem

H2B-0069  Za 14/01/2017 20:00 SVEKA SCHOTEN JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEELSporthal De Zeurt, Schoten

H2B-0070  Za 14/01/2017 20:30 OLYMPIA HAACHT TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BSportcomplex Den Dijk, Haacht

H2B-0072  Za 14/01/2017 20:30 HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLEVCV LEEFDAAL-BERTEM AGemeentelijk Sportcentrum, Hemiksem

H2B-0071  Zo 15/01/2017 18:00 KONINKLIJKE MORTSEL VCHZ 93 HOFSTADE-ZEMST Sporthal Den Drab, Mortsel

H2B-0073  Za 21/01/2017 20:30 VOLMAR EKEREN GEEL ZWART WIJNEGEM Koninklijk Atheneum, Ekeren

H2B-0074  Za 21/01/2017 20:30 KRUIKENBURG TERNATVCV LEEFDAAL-BERTEM BSporthal Kruikenburg, Ternat

H2B-0075  Za 21/01/2017 20:30 JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEELOLYMPIA HAACHT Gemeentelijke Sportcomplex, Londerzeel

H2B-0077  Za 21/01/2017 20:30 HZ 93 HOFSTADE-ZEMST HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLESporthal Hofstade Heide

H2B-0078  Za 21/01/2017 20:30 VCV LEEFDAAL-BERTEM AKONINKLIJKE MORTSEL VCGem. Sportzaal, Leefdaal

H2B-0076  Zo 22/01/2017 15:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BSVEKA SCHOTEN EVC Vilvoorde

H2B-0079  Za 28/01/2017 20:30 VCV LEEFDAAL-BERTEM BHZ 93 HOFSTADE-ZEMST Gem. Sportzaal, Leefdaal

H2B-0080  Za 28/01/2017 20:30 GEEL ZWART WIJNEGEM VCV LEEFDAAL-BERTEM AGem. Sportcentrum Wijnegem

H2B-0081  Za 28/01/2017 20:00 SVEKA SCHOTEN VOLMAR EKEREN Sporthal De Zeurt, Schoten

H2B-0082  Za 28/01/2017 20:30 OLYMPIA HAACHT KRUIKENBURG TERNATSportcomplex Den Dijk, Haacht

H2B-0084  Za 28/01/2017 20:30 HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLETOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BGemeentelijk Sportcentrum, Hemiksem

H2B-0083  Zo 29/01/2017 18:00 KONINKLIJKE MORTSEL VCJEUGDVOLLEYBAL LONDERZEELSporthal Den Drab, Mortsel

H2B-0085  Za 04/02/2017 20:30 VOLMAR EKEREN OLYMPIA HAACHT Koninklijk Atheneum, Ekeren

H2B-0086  Za 04/02/2017 20:30 KRUIKENBURG TERNATSVEKA SCHOTEN Sporthal Kruikenburg, Ternat

H2B-0087  Za 04/02/2017 20:30 JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEELHELLVOC HEMIKSEM-SCHELLEGemeentelijke Sportcomplex, Londerzeel

H2B-0089  Za 04/02/2017 20:30 HZ 93 HOFSTADE-ZEMST GEEL ZWART WIJNEGEM Sporthal Hofstade Heide

H2B-0090  Za 04/02/2017 20:30 VCV LEEFDAAL-BERTEM AVCV LEEFDAAL-BERTEM BGem. Sportzaal, Leefdaal

H2B-0088  Zo 05/02/2017 15:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BKONINKLIJKE MORTSEL VCEVC Vilvoorde

H2B-0091  Za 18/02/2017 20:30 VCV LEEFDAAL-BERTEM BJEUGDVOLLEYBAL LONDERZEELGem. Sportzaal, Leefdaal

H2B-0092  Za 18/02/2017 20:30 GEEL ZWART WIJNEGEM TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BGem. Sportcentrum Wijnegem

H2B-0093  Za 18/02/2017 20:00 SVEKA SCHOTEN HZ 93 HOFSTADE-ZEMST Sporthal De Zeurt, Schoten

H2B-0094  Za 18/02/2017 20:30 OLYMPIA HAACHT VCV LEEFDAAL-BERTEM ASportcomplex Den Dijk, Haacht

H2B-0096  Za 18/02/2017 20:30 HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLEKRUIKENBURG TERNATGemeentelijk Sportcentrum, Hemiksem

H2B-0095  Zo 19/02/2017 18:00 KONINKLIJKE MORTSEL VCVOLMAR EKEREN Sporthal Den Drab, Mortsel

H2B-0097  Za 25/02/2017 20:30 VOLMAR EKEREN HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLEKoninklijk Atheneum, Ekeren

H2B-0098  Za 25/02/2017 20:30 KRUIKENBURG TERNATKONINKLIJKE MORTSEL VCSporthal Kruikenburg, Ternat

H2B-0099  Za 25/02/2017 20:30 JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEELGEEL ZWART WIJNEGEM Gemeentelijke Sportcomplex, Londerzeel

H2B-0101  Za 25/02/2017 20:30 HZ 93 HOFSTADE-ZEMST OLYMPIA HAACHT Sporthal Hofstade Heide

H2B-0102  Za 25/02/2017 20:30 VCV LEEFDAAL-BERTEM ASVEKA SCHOTEN Gem. Sportzaal, Leefdaal

H2B-0100  Zo 26/02/2017 15:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BVCV LEEFDAAL-BERTEM BEVC Vilvoorde

H2B-0104  Za 11/03/2017 20:30 OLYMPIA HAACHT VCV LEEFDAAL-BERTEM BSportcomplex Den Dijk, Haacht

H2B-0105  Za 11/03/2017 20:30 HZ 93 HOFSTADE-ZEMST KRUIKENBURG TERNATSporthal Hofstade Heide

H2B-0107  Za 11/03/2017 20:30 VCV LEEFDAAL-BERTEM AJEUGDVOLLEYBAL LONDERZEELGem. Sportzaal, Leefdaal

H2B-0108  Za 11/03/2017 20:30 HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLESVEKA SCHOTEN Gemeentelijk Sportcentrum, Hemiksem

H2B-0103  Zo 12/03/2017 15:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BVOLMAR EKEREN EVC Vilvoorde

H2B-0106  Zo 12/03/2017 18:00 KONINKLIJKE MORTSEL VCGEEL ZWART WIJNEGEM Sporthal Den Drab, Mortsel

H2B-0109  Za 18/03/2017 20:30 VOLMAR EKEREN HZ 93 HOFSTADE-ZEMST Koninklijk Atheneum, Ekeren

H2B-0110  Za 18/03/2017 20:30 VCV LEEFDAAL-BERTEM BKONINKLIJKE MORTSEL VCGem. Sportzaal, Leefdaal

H2B-0111  Za 18/03/2017 20:30 KRUIKENBURG TERNATVCV LEEFDAAL-BERTEM ASporthal Kruikenburg, Ternat

H2B-0112  Za 18/03/2017 20:30 GEEL ZWART WIJNEGEM HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLEGem. Sportcentrum Wijnegem

H2B-0113  Za 18/03/2017 20:30 JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEELTOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BGemeentelijke Sportcomplex, Londerzeel

H2B-0114  Za 18/03/2017 20:00 SVEKA SCHOTEN OLYMPIA HAACHT Sporthal De Zeurt, Schoten

H2B-0115  Za 25/03/2017 20:30 KRUIKENBURG TERNATVOLMAR EKEREN Sporthal Kruikenburg, Ternat

H2B-0116  Za 25/03/2017 20:30 GEEL ZWART WIJNEGEM VCV LEEFDAAL-BERTEM BGem. Sportcentrum Wijnegem

H2B-0117  Za 25/03/2017 20:30 HZ 93 HOFSTADE-ZEMST JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEELSporthal Hofstade Heide

H2B-0119  Za 25/03/2017 20:30 VCV LEEFDAAL-BERTEM ATOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BGem. Sportzaal, Leefdaal

H2B-0120  Za 25/03/2017 20:30 HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLEOLYMPIA HAACHT Gemeentelijk Sportcentrum, Hemiksem

H2B-0118  Zo 26/03/2017 18:00 KONINKLIJKE MORTSEL VCSVEKA SCHOTEN Sporthal Den Drab, Mortsel

H2B-0121  Za 08/04/2017 20:30 JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEELVOLMAR EKEREN Gemeentelijke Sportcomplex, Londerzeel

H2B-0122  Za 08/04/2017 20:00 SVEKA SCHOTEN VCV LEEFDAAL-BERTEM BSporthal De Zeurt, Schoten

H2B-0124  Za 08/04/2017 20:30 OLYMPIA HAACHT GEEL ZWART WIJNEGEM Sportcomplex Den Dijk, Haacht

H2B-0125  Za 08/04/2017 20:30 VCV LEEFDAAL-BERTEM AHZ 93 HOFSTADE-ZEMST Gem. Sportzaal, Leefdaal

H2B-0126  Za 08/04/2017 20:30 HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLEKONINKLIJKE MORTSEL VCGemeentelijk Sportcentrum, Hemiksem

H2B-0123  Zo 09/04/2017 15:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BKRUIKENBURG TERNATEVC Vilvoorde

H2B-0127  Za 22/04/2017 20:30 VOLMAR EKEREN VCV LEEFDAAL-BERTEM AKoninklijk Atheneum, Ekeren

H2B-0128  Za 22/04/2017 20:30 VCV LEEFDAAL-BERTEM BHELLVOC HEMIKSEM-SCHELLEGem. Sportzaal, Leefdaal

H2B-0129  Za 22/04/2017 20:30 KRUIKENBURG TERNATJEUGDVOLLEYBAL LONDERZEELSporthal Kruikenburg, Ternat

H2B-0130  Za 22/04/2017 20:30 GEEL ZWART WIJNEGEM SVEKA SCHOTEN Gem. Sportcentrum Wijnegem

H2B-0131  Za 22/04/2017 20:30 HZ 93 HOFSTADE-ZEMST TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BSporthal Hofstade Heide

H2B-0132  Zo 23/04/2017 18:00 KONINKLIJKE MORTSEL VCOLYMPIA HAACHT Sporthal Den Drab, Mortsel
 
Wedstrijden 2de divisie heren C
Nr.DagDatumUurThuisBezoekersSporthal

H2C-0001  Za 17/09/2016 20:30 VOLLEY TEAM DIKSMUIDEALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELTSporthal De Pluimen, Diksmuide

H2C-0002  Za 17/09/2016 17:00 VT MARKE-WEBIS WEVELGEM BVOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)Sporthal De Vlasschaard, Wevelgem

H2C-0003  Za 17/09/2016 20:00 MEVOC MEERBEKEKNACK ROESELARE BSporthal 't Sportstekske, Ninove

H2C-0004  Za 17/09/2016 20:30 SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEMROEPOVO POPERINGE Sporthal De Zandloper, Lierde

H2C-0005  Za 17/09/2016 19:30 VC LOPPEMBMV BEVEREN MELSELE VOLLEYBALSporthal De Strooien Hane, Loppem

H2C-0006  Za 17/09/2016 20:00 WD WETTERENBEOBANK CITIVO GITSGem. Sporthal De Warande, Wetteren

H2C-0007  Za 01/10/2016 20:30 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELTVT MARKE-WEBIS WEVELGEM BStedelijke Sporthal Tielt

H2C-0009  Za 01/10/2016 15:30 KNACK ROESELARE BSPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEMSporthal Schiervelde, Roeselare

H2C-0010  Za 01/10/2016 20:30 ROEPOVO POPERINGE MEVOC MEERBEKEStedelijke Sporthal, Poperinge

H2C-0011  Za 01/10/2016 20:30 BMV BEVEREN MELSELE VOLLEYBALWD WETTERENSporthal ´t Wit Zand, Melsele

H2C-0012  Za 01/10/2016 19:30 BEOBANK CITIVO GITSVC LOPPEMSporthal Ogierlande, Gits

H2C-0008  Zo 02/10/2016 17:00 VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)VOLLEY TEAM DIKSMUIDESporthal De Lange Munte, Kortrijk

H2C-0013  Za 08/10/2016 20:30 VOLLEY TEAM DIKSMUIDEKNACK ROESELARE BSporthal De Pluimen, Diksmuide

H2C-0014  Za 08/10/2016 17:00 VT MARKE-WEBIS WEVELGEM BROEPOVO POPERINGE Sporthal De Vlasschaard, Wevelgem

H2C-0015  Za 08/10/2016 20:00 MEVOC MEERBEKEBMV BEVEREN MELSELE VOLLEYBALSporthal 't Sportstekske, Ninove

H2C-0016  Za 08/10/2016 20:30 SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEMBEOBANK CITIVO GITSSporthal De Zandloper, Lierde

H2C-0017  Za 08/10/2016 19:30 VC LOPPEMALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELTSporthal De Strooien Hane, Loppem

H2C-0018  Za 08/10/2016 20:00 WD WETTERENVOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)Gem. Sporthal De Warande, Wetteren

H2C-0019  Za 15/10/2016 20:30 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELTWD WETTERENStedelijke Sporthal Tielt

H2C-0021  Za 15/10/2016 15:30 KNACK ROESELARE BVT MARKE-WEBIS WEVELGEM BSporthal Schiervelde, Roeselare

H2C-0022  Za 15/10/2016 20:30 ROEPOVO POPERINGE VOLLEY TEAM DIKSMUIDEStedelijke Sporthal, Poperinge

H2C-0023  Za 15/10/2016 20:30 BMV BEVEREN MELSELE VOLLEYBALSPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEMSporthal ´t Wit Zand, Melsele

H2C-0024  Za 15/10/2016 19:30 BEOBANK CITIVO GITSMEVOC MEERBEKESporthal Ogierlande, Gits

H2C-0020  Zo 16/10/2016 17:00 VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)VC LOPPEMSporthal De Lange Munte, Kortrijk

H2C-0025  Za 29/10/2016 20:30 VOLLEY TEAM DIKSMUIDEBMV BEVEREN MELSELE VOLLEYBALSporthal De Pluimen, Diksmuide

H2C-0026  Za 29/10/2016 17:00 VT MARKE-WEBIS WEVELGEM BBEOBANK CITIVO GITSSporthal De Vlasschaard, Wevelgem

H2C-0027  Za 29/10/2016 20:00 MEVOC MEERBEKEALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELTSporthal 't Sportstekske, Ninove

H2C-0028  Za 29/10/2016 20:30 SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEMVOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)Sporthal De Zandloper, Lierde

H2C-0029  Za 29/10/2016 19:30 VC LOPPEMKNACK ROESELARE BSporthal De Strooien Hane, Loppem

H2C-0030  Za 29/10/2016 20:00 WD WETTERENROEPOVO POPERINGE Gem. Sporthal De Warande, Wetteren

H2C-0031  Za 05/11/2016 20:30 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELTSPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEMStedelijke Sporthal Tielt

H2C-0033  Za 05/11/2016 15:30 KNACK ROESELARE BWD WETTERENSporthal Schiervelde, Roeselare

H2C-0034  Za 05/11/2016 20:30 ROEPOVO POPERINGE VC LOPPEMStedelijke Sporthal, Poperinge

H2C-0035  Za 05/11/2016 20:30 BMV BEVEREN MELSELE VOLLEYBALVT MARKE-WEBIS WEVELGEM BSporthal ´t Wit Zand, Melsele

H2C-0036  Za 05/11/2016 19:30 BEOBANK CITIVO GITSVOLLEY TEAM DIKSMUIDESporthal Ogierlande, Gits

H2C-0032  Zo 06/11/2016 17:00 VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)MEVOC MEERBEKESporthal De Lange Munte, Kortrijk

H2C-0037  Za 12/11/2016 20:30 VOLLEY TEAM DIKSMUIDESPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEMSporthal De Pluimen, Diksmuide

H2C-0038  Za 12/11/2016 20:30 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELTROEPOVO POPERINGE Stedelijke Sporthal Tielt

H2C-0039  Za 12/11/2016 17:00 VT MARKE-WEBIS WEVELGEM BVC LOPPEMSporthal De Vlasschaard, Wevelgem

H2C-0041  Za 12/11/2016 20:00 MEVOC MEERBEKEWD WETTERENSporthal 't Sportstekske, Ninove

H2C-0042  Za 12/11/2016 15:30 KNACK ROESELARE BBEOBANK CITIVO GITSSporthal Schiervelde, Roeselare

H2C-0040  Zo 13/11/2016 17:00 VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)BMV BEVEREN MELSELE VOLLEYBALSporthal De Lange Munte, Kortrijk

H2C-0043  Za 19/11/2016 20:30 SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEMMEVOC MEERBEKESporthal De Zandloper, Lierde

H2C-0044  Za 19/11/2016 20:30 ROEPOVO POPERINGE KNACK ROESELARE BStedelijke Sporthal, Poperinge

H2C-0045  Za 19/11/2016 19:30 VC LOPPEMVOLLEY TEAM DIKSMUIDESporthal De Strooien Hane, Loppem

H2C-0046  Za 19/11/2016 20:30 BMV BEVEREN MELSELE VOLLEYBALALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELTSporthal ´t Wit Zand, Melsele

H2C-0047  Za 19/11/2016 20:00 WD WETTERENVT MARKE-WEBIS WEVELGEM BGem. Sporthal De Warande, Wetteren

H2C-0048  Za 19/11/2016 19:30 BEOBANK CITIVO GITSVOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)Sporthal Ogierlande, Gits

H2C-0049  Za 03/12/2016 20:30 VOLLEY TEAM DIKSMUIDEVT MARKE-WEBIS WEVELGEM BSporthal De Pluimen, Diksmuide

H2C-0050  Za 03/12/2016 20:30 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELTVOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)Stedelijke Sporthal Tielt

H2C-0051  Za 03/12/2016 20:00 MEVOC MEERBEKEVC LOPPEMSporthal 't Sportstekske, Ninove

H2C-0052  Za 03/12/2016 15:30 KNACK ROESELARE BBMV BEVEREN MELSELE VOLLEYBALSporthal Schiervelde, Roeselare

H2C-0053  Za 03/12/2016 20:30 SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEMWD WETTERENSporthal De Zandloper, Lierde

H2C-0054  Za 03/12/2016 20:30 ROEPOVO POPERINGE BEOBANK CITIVO GITSStedelijke Sporthal, Poperinge

H2C-0055  Za 10/12/2016 20:30 VOLLEY TEAM DIKSMUIDEMEVOC MEERBEKESporthal De Pluimen, Diksmuide

H2C-0056  Za 10/12/2016 20:30 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELTKNACK ROESELARE BStedelijke Sporthal Tielt

H2C-0057  Za 10/12/2016 17:00 VT MARKE-WEBIS WEVELGEM BSPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEMSporthal De Vlasschaard, Wevelgem

H2C-0059  Za 10/12/2016 19:30 VC LOPPEMWD WETTERENSporthal De Strooien Hane, Loppem

H2C-0060  Za 10/12/2016 20:30 BMV BEVEREN MELSELE VOLLEYBALBEOBANK CITIVO GITSSporthal ´t Wit Zand, Melsele

H2C-0058  Zo 11/12/2016 17:00 VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)ROEPOVO POPERINGE Sporthal De Lange Munte, Kortrijk

H2C-0061  Za 17/12/2016 20:00 MEVOC MEERBEKEVT MARKE-WEBIS WEVELGEM BSporthal 't Sportstekske, Ninove

H2C-0062  Za 17/12/2016 15:30 KNACK ROESELARE BVOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)Sporthal Schiervelde, Roeselare

H2C-0063  Za 17/12/2016 20:30 SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEMVC LOPPEMSporthal De Zandloper, Lierde

H2C-0064  Za 17/12/2016 20:30 ROEPOVO POPERINGE BMV BEVEREN MELSELE VOLLEYBALStedelijke Sporthal, Poperinge

H2C-0065  Za 17/12/2016 20:00 WD WETTERENVOLLEY TEAM DIKSMUIDEGem. Sporthal De Warande, Wetteren

H2C-0066  Za 17/12/2016 19:30 BEOBANK CITIVO GITSALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELTSporthal Ogierlande, Gits

H2C-0067  Za 14/01/2017 20:30 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELTVOLLEY TEAM DIKSMUIDEStedelijke Sporthal Tielt

H2C-0069  Za 14/01/2017 15:30 KNACK ROESELARE BMEVOC MEERBEKESporthal Schiervelde, Roeselare

H2C-0070  Za 14/01/2017 20:30 ROEPOVO POPERINGE SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEMStedelijke Sporthal, Poperinge

H2C-0071  Za 14/01/2017 20:30 BMV BEVEREN MELSELE VOLLEYBALVC LOPPEMSporthal ´t Wit Zand, Melsele

H2C-0072  Za 14/01/2017 19:30 BEOBANK CITIVO GITSWD WETTERENSporthal Ogierlande, Gits

H2C-0068  Zo 15/01/2017 17:00 VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)VT MARKE-WEBIS WEVELGEM BSporthal De Lange Munte, Kortrijk

H2C-0073  Za 21/01/2017 20:30 VOLLEY TEAM DIKSMUIDEVOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)Sporthal De Pluimen, Diksmuide

H2C-0074  Za 21/01/2017 17:00 VT MARKE-WEBIS WEVELGEM BALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELTSporthal De Vlasschaard, Wevelgem

H2C-0075  Za 21/01/2017 20:00 MEVOC MEERBEKEROEPOVO POPERINGE Sporthal 't Sportstekske, Ninove

H2C-0076  Za 21/01/2017 20:30 SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEMKNACK ROESELARE BSporthal De Zandloper, Lierde

H2C-0077  Za 21/01/2017 19:30 VC LOPPEMBEOBANK CITIVO GITSSporthal De Strooien Hane, Loppem

H2C-0078  Za 21/01/2017 20:00 WD WETTERENBMV BEVEREN MELSELE VOLLEYBALGem. Sporthal De Warande, Wetteren

H2C-0079  Za 28/01/2017 20:30 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELTVC LOPPEMStedelijke Sporthal Tielt

H2C-0081  Za 28/01/2017 15:30 KNACK ROESELARE BVOLLEY TEAM DIKSMUIDESporthal Schiervelde, Roeselare

H2C-0082  Za 28/01/2017 20:30 ROEPOVO POPERINGE VT MARKE-WEBIS WEVELGEM BStedelijke Sporthal, Poperinge

H2C-0083  Za 28/01/2017 20:30 BMV BEVEREN MELSELE VOLLEYBALMEVOC MEERBEKESporthal ´t Wit Zand, Melsele

H2C-0084  Za 28/01/2017 19:30 BEOBANK CITIVO GITSSPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEMSporthal Ogierlande, Gits

H2C-0080  Zo 29/01/2017 17:00 VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)WD WETTERENSporthal De Lange Munte, Kortrijk

H2C-0085  Za 04/02/2017 20:30 VOLLEY TEAM DIKSMUIDEROEPOVO POPERINGE Sporthal De Pluimen, Diksmuide

H2C-0086  Za 04/02/2017 17:00 VT MARKE-WEBIS WEVELGEM BKNACK ROESELARE BSporthal De Vlasschaard, Wevelgem

H2C-0087  Za 04/02/2017 20:00 MEVOC MEERBEKEBEOBANK CITIVO GITSSporthal 't Sportstekske, Ninove

H2C-0088  Za 04/02/2017 20:30 SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEMBMV BEVEREN MELSELE VOLLEYBALSporthal De Zandloper, Lierde

H2C-0089  Za 04/02/2017 19:30 VC LOPPEMVOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)Sporthal De Strooien Hane, Loppem

H2C-0090  Za 04/02/2017 20:00 WD WETTERENALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELTGem. Sporthal De Warande, Wetteren

H2C-0091  Za 18/02/2017 20:30 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELTMEVOC MEERBEKEStedelijke Sporthal Tielt

H2C-0093  Za 18/02/2017 15:30 KNACK ROESELARE BVC LOPPEMSporthal Schiervelde, Roeselare

H2C-0094  Za 18/02/2017 20:30 ROEPOVO POPERINGE WD WETTERENStedelijke Sporthal, Poperinge

H2C-0095  Za 18/02/2017 20:30 BMV BEVEREN MELSELE VOLLEYBALVOLLEY TEAM DIKSMUIDESporthal ´t Wit Zand, Melsele

H2C-0096  Za 18/02/2017 19:30 BEOBANK CITIVO GITSVT MARKE-WEBIS WEVELGEM BSporthal Ogierlande, Gits

H2C-0092  Zo 19/02/2017 17:00 VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEMSporthal De Lange Munte, Kortrijk

H2C-0097  Za 25/02/2017 20:30 VOLLEY TEAM DIKSMUIDEBEOBANK CITIVO GITSSporthal De Pluimen, Diksmuide

H2C-0098  Za 25/02/2017 17:00 VT MARKE-WEBIS WEVELGEM BBMV BEVEREN MELSELE VOLLEYBALSporthal De Vlasschaard, Wevelgem

H2C-0099  Za 25/02/2017 20:00 MEVOC MEERBEKEVOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)Sporthal 't Sportstekske, Ninove

H2C-0100  Za 25/02/2017 20:30 SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEMALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELTSporthal De Zandloper, Lierde

H2C-0101  Za 25/02/2017 19:30 VC LOPPEMROEPOVO POPERINGE Sporthal De Strooien Hane, Loppem

H2C-0102  Za 25/02/2017 20:00 WD WETTERENKNACK ROESELARE BGem. Sporthal De Warande, Wetteren

H2C-0103  Za 11/03/2017 20:30 SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEMVOLLEY TEAM DIKSMUIDESporthal De Zandloper, Lierde

H2C-0104  Za 11/03/2017 20:30 ROEPOVO POPERINGE ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELTStedelijke Sporthal, Poperinge

H2C-0105  Za 11/03/2017 19:30 VC LOPPEMVT MARKE-WEBIS WEVELGEM BSporthal De Strooien Hane, Loppem

H2C-0106  Za 11/03/2017 20:30 BMV BEVEREN MELSELE VOLLEYBALVOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)Sporthal ´t Wit Zand, Melsele

H2C-0107  Za 11/03/2017 20:00 WD WETTERENMEVOC MEERBEKEGem. Sporthal De Warande, Wetteren

H2C-0108  Za 11/03/2017 19:30 BEOBANK CITIVO GITSKNACK ROESELARE BSporthal Ogierlande, Gits

H2C-0109  Za 18/03/2017 20:30 VOLLEY TEAM DIKSMUIDEVC LOPPEMSporthal De Pluimen, Diksmuide

H2C-0110  Za 18/03/2017 20:30 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELTBMV BEVEREN MELSELE VOLLEYBALStedelijke Sporthal Tielt

H2C-0111  Za 18/03/2017 17:00 VT MARKE-WEBIS WEVELGEM BWD WETTERENSporthal De Vlasschaard, Wevelgem

H2C-0113  Za 18/03/2017 20:00 MEVOC MEERBEKESPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEMSporthal 't Sportstekske, Ninove

H2C-0114  Za 18/03/2017 15:30 KNACK ROESELARE BROEPOVO POPERINGE Sporthal Schiervelde, Roeselare

H2C-0112  Zo 19/03/2017 17:00 VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)BEOBANK CITIVO GITSSporthal De Lange Munte, Kortrijk

H2C-0115  Za 25/03/2017 17:00 VT MARKE-WEBIS WEVELGEM BVOLLEY TEAM DIKSMUIDESporthal De Vlasschaard, Wevelgem

H2C-0117  Za 25/03/2017 19:30 VC LOPPEMMEVOC MEERBEKESporthal De Strooien Hane, Loppem

H2C-0118  Za 25/03/2017 20:30 BMV BEVEREN MELSELE VOLLEYBALKNACK ROESELARE BSporthal ´t Wit Zand, Melsele

H2C-0119  Za 25/03/2017 20:00 WD WETTERENSPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEMGem. Sporthal De Warande, Wetteren

H2C-0120  Za 25/03/2017 19:30 BEOBANK CITIVO GITSROEPOVO POPERINGE Sporthal Ogierlande, Gits

H2C-0116  Zo 26/03/2017 17:00 VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELTSporthal De Lange Munte, Kortrijk

H2C-0121  Za 08/04/2017 20:00 MEVOC MEERBEKEVOLLEY TEAM DIKSMUIDESporthal 't Sportstekske, Ninove

H2C-0122  Za 08/04/2017 15:30 KNACK ROESELARE BALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELTSporthal Schiervelde, Roeselare

H2C-0123  Za 08/04/2017 20:30 SPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEMVT MARKE-WEBIS WEVELGEM BSporthal De Zandloper, Lierde

H2C-0124  Za 08/04/2017 20:30 ROEPOVO POPERINGE VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)Stedelijke Sporthal, Poperinge

H2C-0125  Za 08/04/2017 20:00 WD WETTERENVC LOPPEMGem. Sporthal De Warande, Wetteren

H2C-0126  Za 08/04/2017 19:30 BEOBANK CITIVO GITSBMV BEVEREN MELSELE VOLLEYBALSporthal Ogierlande, Gits

H2C-0127  Za 22/04/2017 20:30 VOLLEY TEAM DIKSMUIDEWD WETTERENSporthal De Pluimen, Diksmuide

H2C-0128  Za 22/04/2017 20:30 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELTBEOBANK CITIVO GITSStedelijke Sporthal Tielt

H2C-0129  Za 22/04/2017 17:00 VT MARKE-WEBIS WEVELGEM BMEVOC MEERBEKESporthal De Vlasschaard, Wevelgem

H2C-0131  Za 22/04/2017 19:30 VC LOPPEMSPORTING ST JAN HEMELVEERDEGEMSporthal De Strooien Hane, Loppem

H2C-0132  Za 22/04/2017 20:30 BMV BEVEREN MELSELE VOLLEYBALROEPOVO POPERINGE Sporthal ´t Wit Zand, Melsele

H2C-0130  Zo 23/04/2017 17:00 VOLLEY TEAM KORTRIJK (VTK)KNACK ROESELARE BSporthal De Lange Munte, Kortrijk
 
Wedstrijden 1ste divisie dames A
Nr.DagDatumUurThuisBezoekersSporthal

D1A-0001  Za 17/09/2016 20:30 MAVO DILSEN-STOKKEM VC OLENSporthal De Spil, Dilsen

D1A-0002  Za 17/09/2016 17:00 BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLASVBC ZANDHOVENSporthal Diepvenneke, Vosselaar

D1A-0003  Za 17/09/2016 20:00 VC CAMBA GEEL V.C. ZOERSELSporthal De Doelen, Geel

D1A-0004  Za 17/09/2016 20:00 WEVOC WELLENV.C. RETIETurnzaal De Bron, Wellen

D1A-0005  Za 17/09/2016 20:00 BVMV BEERSEMENDO BOOISCHOT Sporthal ´t Beerke, Beerse

D1A-0006  Zo 18/09/2016 18:00 DIEVOC DIEPENBEEK CRISTAL ALKEN JEVAL Sporthal Demerstrand, Diepenbeek

D1A-0007  Za 01/10/2016 16:00 VC OLENBVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLASGemeentelijke Sporthal, Olen

D1A-0008  Za 01/10/2016 18:30 VBC ZANDHOVENMAVO DILSEN-STOKKEM Sporthal Het Veld, Zandhoven

D1A-0009  Za 01/10/2016 20:30 V.C. ZOERSELWEVOC WELLENSportcomplex Zoersel

D1A-0010  Za 01/10/2016 20:00 V.C. RETIEVC CAMBA GEEL Sporthal Boesdijkhof, Retie

D1A-0011  Za 01/10/2016 19:30 MENDO BOOISCHOT DIEVOC DIEPENBEEK Sporthal De Lichten, Booischot

D1A-0012  Za 01/10/2016 20:30 CRISTAL ALKEN JEVAL BVMV BEERSESporthal De Alk, Alken

D1A-0013  Za 08/10/2016 20:30 MAVO DILSEN-STOKKEM V.C. ZOERSELSporthal De Spil, Dilsen

D1A-0014  Za 08/10/2016 17:00 BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLASV.C. RETIESporthal Diepvenneke, Vosselaar

D1A-0015  Za 08/10/2016 20:00 VC CAMBA GEEL MENDO BOOISCHOT Sporthal De Doelen, Geel

D1A-0016  Za 08/10/2016 20:00 WEVOC WELLENCRISTAL ALKEN JEVAL Turnzaal De Bron, Wellen

D1A-0017  Za 08/10/2016 20:00 BVMV BEERSEVC OLENSporthal ´t Beerke, Beerse

D1A-0018  Zo 09/10/2016 18:00 DIEVOC DIEPENBEEK VBC ZANDHOVENSporthal Demerstrand, Diepenbeek

D1A-0019  Za 15/10/2016 16:00 VC OLENDIEVOC DIEPENBEEK Gemeentelijke Sporthal, Olen

D1A-0020  Za 15/10/2016 18:30 VBC ZANDHOVENBVMV BEERSESporthal Het Veld, Zandhoven

D1A-0021  Za 15/10/2016 20:30 V.C. ZOERSELBVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLASSportcomplex Zoersel

D1A-0022  Za 15/10/2016 20:00 V.C. RETIEMAVO DILSEN-STOKKEM Sporthal Boesdijkhof, Retie

D1A-0023  Za 15/10/2016 19:30 MENDO BOOISCHOT WEVOC WELLENSporthal De Lichten, Booischot

D1A-0024  Za 15/10/2016 20:30 CRISTAL ALKEN JEVAL VC CAMBA GEEL Sporthal De Alk, Alken

D1A-0025  Za 29/10/2016 20:30 MAVO DILSEN-STOKKEM MENDO BOOISCHOT Sporthal De Spil, Dilsen

D1A-0026  Za 29/10/2016 17:00 BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLASCRISTAL ALKEN JEVAL Sporthal Diepvenneke, Vosselaar

D1A-0027  Za 29/10/2016 20:00 VC CAMBA GEEL VC OLENSporthal De Doelen, Geel

D1A-0028  Za 29/10/2016 20:00 WEVOC WELLENVBC ZANDHOVENTurnzaal De Bron, Wellen

D1A-0029  Za 29/10/2016 20:00 BVMV BEERSEV.C. ZOERSELSporthal ´t Beerke, Beerse

D1A-0030  Zo 30/10/2016 18:00 DIEVOC DIEPENBEEK V.C. RETIESporthal Demerstrand, Diepenbeek

D1A-0031  Za 05/11/2016 16:00 VC OLENWEVOC WELLENGemeentelijke Sporthal, Olen

D1A-0032  Za 05/11/2016 18:30 VBC ZANDHOVENVC CAMBA GEEL Sporthal Het Veld, Zandhoven

D1A-0033  Za 05/11/2016 20:30 V.C. ZOERSELDIEVOC DIEPENBEEK Sportcomplex Zoersel

D1A-0034  Za 05/11/2016 20:00 V.C. RETIEBVMV BEERSESporthal Boesdijkhof, Retie

D1A-0035  Za 05/11/2016 19:30 MENDO BOOISCHOT BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLASSporthal De Lichten, Booischot

D1A-0036  Za 05/11/2016 20:30 CRISTAL ALKEN JEVAL MAVO DILSEN-STOKKEM Sporthal De Alk, Alken

D1A-0037  Za 12/11/2016 20:30 MAVO DILSEN-STOKKEM WEVOC WELLENSporthal De Spil, Dilsen

D1A-0038  Za 12/11/2016 16:00 VC OLENV.C. RETIEGemeentelijke Sporthal, Olen

D1A-0039  Za 12/11/2016 17:00 BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLASBVMV BEERSESporthal Diepvenneke, Vosselaar

D1A-0040  Za 12/11/2016 18:30 VBC ZANDHOVENMENDO BOOISCHOT Sporthal Het Veld, Zandhoven

D1A-0041  Za 12/11/2016 20:00 VC CAMBA GEEL DIEVOC DIEPENBEEK Sporthal De Doelen, Geel

D1A-0042  Za 12/11/2016 20:30 V.C. ZOERSELCRISTAL ALKEN JEVAL Sportcomplex Zoersel

D1A-0043  Za 19/11/2016 20:00 WEVOC WELLENVC CAMBA GEEL Turnzaal De Bron, Wellen

D1A-0044  Za 19/11/2016 20:00 V.C. RETIEV.C. ZOERSELSporthal Boesdijkhof, Retie

D1A-0045  Za 19/11/2016 20:00 BVMV BEERSEMAVO DILSEN-STOKKEM Sporthal ´t Beerke, Beerse

D1A-0046  Za 19/11/2016 19:30 MENDO BOOISCHOT VC OLENSporthal De Lichten, Booischot

D1A-0048  Za 19/11/2016 20:30 CRISTAL ALKEN JEVAL VBC ZANDHOVENSporthal De Alk, Alken

D1A-0047  Zo 20/11/2016 18:00 DIEVOC DIEPENBEEK BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLASSporthal Demerstrand, Diepenbeek

D1A-0049  Za 03/12/2016 20:30 MAVO DILSEN-STOKKEM BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLASSporthal De Spil, Dilsen

D1A-0050  Za 03/12/2016 16:00 VC OLENVBC ZANDHOVENGemeentelijke Sporthal, Olen

D1A-0051  Za 03/12/2016 20:00 VC CAMBA GEEL BVMV BEERSESporthal De Doelen, Geel

D1A-0052  Za 03/12/2016 20:30 V.C. ZOERSELMENDO BOOISCHOT Sportcomplex Zoersel

D1A-0053  Za 03/12/2016 20:00 WEVOC WELLENDIEVOC DIEPENBEEK Turnzaal De Bron, Wellen

D1A-0054  Za 03/12/2016 20:00 V.C. RETIECRISTAL ALKEN JEVAL Sporthal Boesdijkhof, Retie

D1A-0055  Za 10/12/2016 20:30 MAVO DILSEN-STOKKEM VC CAMBA GEEL Sporthal De Spil, Dilsen

D1A-0056  Za 10/12/2016 16:00 VC OLENV.C. ZOERSELGemeentelijke Sporthal, Olen

D1A-0057  Za 10/12/2016 17:00 BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLASWEVOC WELLENSporthal Diepvenneke, Vosselaar

D1A-0058  Za 10/12/2016 18:30 VBC ZANDHOVENV.C. RETIESporthal Het Veld, Zandhoven

D1A-0059  Za 10/12/2016 20:00 BVMV BEERSEDIEVOC DIEPENBEEK Sporthal ´t Beerke, Beerse

D1A-0060  Za 10/12/2016 19:30 MENDO BOOISCHOT CRISTAL ALKEN JEVAL Sporthal De Lichten, Booischot

D1A-0061  Za 17/12/2016 20:00 VC CAMBA GEEL BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLASSporthal De Doelen, Geel

D1A-0062  Za 17/12/2016 20:30 V.C. ZOERSELVBC ZANDHOVENSportcomplex Zoersel

D1A-0063  Za 17/12/2016 20:00 WEVOC WELLENBVMV BEERSETurnzaal De Bron, Wellen

D1A-0064  Za 17/12/2016 20:00 V.C. RETIEMENDO BOOISCHOT Sporthal Boesdijkhof, Retie

D1A-0066  Za 17/12/2016 20:30 CRISTAL ALKEN JEVAL VC OLENSporthal De Alk, Alken

D1A-0065  Zo 18/12/2016 18:00 DIEVOC DIEPENBEEK MAVO DILSEN-STOKKEM Sporthal Demerstrand, Diepenbeek

D1A-0067  Za 14/01/2017 16:00 VC OLENMAVO DILSEN-STOKKEM Gemeentelijke Sporthal, Olen

D1A-0068  Za 14/01/2017 18:30 VBC ZANDHOVENBVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLASSporthal Het Veld, Zandhoven

D1A-0069  Za 14/01/2017 20:30 V.C. ZOERSELVC CAMBA GEEL Sportcomplex Zoersel

D1A-0070  Za 14/01/2017 20:00 V.C. RETIEWEVOC WELLENSporthal Boesdijkhof, Retie

D1A-0071  Za 14/01/2017 19:30 MENDO BOOISCHOT BVMV BEERSESporthal De Lichten, Booischot

D1A-0072  Za 14/01/2017 20:30 CRISTAL ALKEN JEVAL DIEVOC DIEPENBEEK Sporthal De Alk, Alken

D1A-0073  Za 21/01/2017 20:30 MAVO DILSEN-STOKKEM VBC ZANDHOVENSporthal De Spil, Dilsen

D1A-0074  Za 21/01/2017 17:00 BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLASVC OLENSporthal Diepvenneke, Vosselaar

D1A-0075  Za 21/01/2017 20:00 VC CAMBA GEEL V.C. RETIESporthal De Doelen, Geel

D1A-0076  Za 21/01/2017 20:00 WEVOC WELLENV.C. ZOERSELTurnzaal De Bron, Wellen

D1A-0077  Za 21/01/2017 20:00 BVMV BEERSECRISTAL ALKEN JEVAL Sporthal ´t Beerke, Beerse

D1A-0078  Zo 22/01/2017 18:00 DIEVOC DIEPENBEEK MENDO BOOISCHOT Sporthal Demerstrand, Diepenbeek

D1A-0079  Za 28/01/2017 16:00 VC OLENBVMV BEERSEGemeentelijke Sporthal, Olen

D1A-0080  Za 28/01/2017 18:30 VBC ZANDHOVENDIEVOC DIEPENBEEK Sporthal Het Veld, Zandhoven

D1A-0081  Za 28/01/2017 20:30 V.C. ZOERSELMAVO DILSEN-STOKKEM Sportcomplex Zoersel

D1A-0082  Za 28/01/2017 20:00 V.C. RETIEBVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLASSporthal Boesdijkhof, Retie

D1A-0083  Za 28/01/2017 19:30 MENDO BOOISCHOT VC CAMBA GEEL Sporthal De Lichten, Booischot

D1A-0084  Za 28/01/2017 20:30 CRISTAL ALKEN JEVAL WEVOC WELLENSporthal De Alk, Alken

D1A-0085  Za 04/02/2017 20:30 MAVO DILSEN-STOKKEM V.C. RETIESporthal De Spil, Dilsen

D1A-0086  Za 04/02/2017 17:00 BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLASV.C. ZOERSELSporthal Diepvenneke, Vosselaar

D1A-0087  Za 04/02/2017 20:00 VC CAMBA GEEL CRISTAL ALKEN JEVAL Sporthal De Doelen, Geel

D1A-0088  Za 04/02/2017 20:00 WEVOC WELLENMENDO BOOISCHOT Turnzaal De Bron, Wellen

D1A-0089  Za 04/02/2017 20:00 BVMV BEERSEVBC ZANDHOVENSporthal ´t Beerke, Beerse

D1A-0090  Zo 05/02/2017 18:00 DIEVOC DIEPENBEEK VC OLENSporthal Demerstrand, Diepenbeek

D1A-0091  Za 18/02/2017 16:00 VC OLENVC CAMBA GEEL Gemeentelijke Sporthal, Olen

D1A-0092  Za 18/02/2017 18:30 VBC ZANDHOVENWEVOC WELLENSporthal Het Veld, Zandhoven

D1A-0093  Za 18/02/2017 20:30 V.C. ZOERSELBVMV BEERSESportcomplex Zoersel

D1A-0094  Za 18/02/2017 20:00 V.C. RETIEDIEVOC DIEPENBEEK Sporthal Boesdijkhof, Retie

D1A-0095  Za 18/02/2017 19:30 MENDO BOOISCHOT MAVO DILSEN-STOKKEM Sporthal De Lichten, Booischot

D1A-0096  Za 18/02/2017 20:30 CRISTAL ALKEN JEVAL BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLASSporthal De Alk, Alken

D1A-0097  Za 25/02/2017 20:30 MAVO DILSEN-STOKKEM CRISTAL ALKEN JEVAL Sporthal De Spil, Dilsen

D1A-0098  Za 25/02/2017 17:00 BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLASMENDO BOOISCHOT Sporthal Diepvenneke, Vosselaar

D1A-0099  Za 25/02/2017 20:00 VC CAMBA GEEL VBC ZANDHOVENSporthal De Doelen, Geel

D1A-0100  Za 25/02/2017 20:00 WEVOC WELLENVC OLENTurnzaal De Bron, Wellen

D1A-0101  Za 25/02/2017 20:00 BVMV BEERSEV.C. RETIESporthal ´t Beerke, Beerse

D1A-0102  Zo 26/02/2017 18:00 DIEVOC DIEPENBEEK V.C. ZOERSELSporthal Demerstrand, Diepenbeek

D1A-0103  Za 11/03/2017 20:00 WEVOC WELLENMAVO DILSEN-STOKKEM Turnzaal De Bron, Wellen

D1A-0104  Za 11/03/2017 20:00 V.C. RETIEVC OLENSporthal Boesdijkhof, Retie

D1A-0105  Za 11/03/2017 20:00 BVMV BEERSEBVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLASSporthal ´t Beerke, Beerse

D1A-0106  Za 11/03/2017 19:30 MENDO BOOISCHOT VBC ZANDHOVENSporthal De Lichten, Booischot

D1A-0108  Za 11/03/2017 20:30 CRISTAL ALKEN JEVAL V.C. ZOERSELSporthal De Alk, Alken

D1A-0107  Zo 12/03/2017 18:00 DIEVOC DIEPENBEEK VC CAMBA GEEL Sporthal Demerstrand, Diepenbeek

D1A-0109  Za 18/03/2017 20:30 MAVO DILSEN-STOKKEM BVMV BEERSESporthal De Spil, Dilsen

D1A-0110  Za 18/03/2017 16:00 VC OLENMENDO BOOISCHOT Gemeentelijke Sporthal, Olen

D1A-0111  Za 18/03/2017 17:00 BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLASDIEVOC DIEPENBEEK Sporthal Diepvenneke, Vosselaar

D1A-0112  Za 18/03/2017 18:30 VBC ZANDHOVENCRISTAL ALKEN JEVAL Sporthal Het Veld, Zandhoven

D1A-0113  Za 18/03/2017 20:00 VC CAMBA GEEL WEVOC WELLENSporthal De Doelen, Geel

D1A-0114  Za 18/03/2017 20:30 V.C. ZOERSELV.C. RETIESportcomplex Zoersel

D1A-0115  Za 25/03/2017 17:00 BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLASMAVO DILSEN-STOKKEM Sporthal Diepvenneke, Vosselaar

D1A-0116  Za 25/03/2017 18:30 VBC ZANDHOVENVC OLENSporthal Het Veld, Zandhoven

D1A-0117  Za 25/03/2017 20:00 BVMV BEERSEVC CAMBA GEEL Sporthal ´t Beerke, Beerse

D1A-0118  Za 25/03/2017 19:30 MENDO BOOISCHOT V.C. ZOERSELSporthal De Lichten, Booischot

D1A-0120  Za 25/03/2017 20:30 CRISTAL ALKEN JEVAL V.C. RETIESporthal De Alk, Alken

D1A-0119  Zo 26/03/2017 18:00 DIEVOC DIEPENBEEK WEVOC WELLENSporthal Demerstrand, Diepenbeek

D1A-0121  Za 08/04/2017 20:00 VC CAMBA GEEL MAVO DILSEN-STOKKEM Sporthal De Doelen, Geel

D1A-0122  Za 08/04/2017 20:30 V.C. ZOERSELVC OLENSportcomplex Zoersel

D1A-0123  Za 08/04/2017 20:00 WEVOC WELLENBVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLASTurnzaal De Bron, Wellen

D1A-0124  Za 08/04/2017 20:00 V.C. RETIEVBC ZANDHOVENSporthal Boesdijkhof, Retie

D1A-0126  Za 08/04/2017 20:30 CRISTAL ALKEN JEVAL MENDO BOOISCHOT Sporthal De Alk, Alken

D1A-0125  Zo 09/04/2017 18:00 DIEVOC DIEPENBEEK BVMV BEERSESporthal Demerstrand, Diepenbeek

D1A-0127  Za 22/04/2017 20:30 MAVO DILSEN-STOKKEM DIEVOC DIEPENBEEK Sporthal De Spil, Dilsen

D1A-0128  Za 22/04/2017 16:00 VC OLENCRISTAL ALKEN JEVAL Gemeentelijke Sporthal, Olen

D1A-0129  Za 22/04/2017 17:00 BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN VOSSELAAR-MERKSPLASVC CAMBA GEEL Sporthal Diepvenneke, Vosselaar

D1A-0130  Za 22/04/2017 18:30 VBC ZANDHOVENV.C. ZOERSELSporthal Het Veld, Zandhoven

D1A-0131  Za 22/04/2017 20:00 BVMV BEERSEWEVOC WELLENSporthal ´t Beerke, Beerse

D1A-0132  Za 22/04/2017 19:30 MENDO BOOISCHOT V.C. RETIESporthal De Lichten, Booischot
 
Wedstrijden 1ste divisie dames B
Nr.DagDatumUurThuisBezoekersSporthal

D1B-0001  Za 17/09/2016 20:30 MAVOC-MECHELENALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELTSporthal De Plaon, Mechelen

D1B-0002  Za 17/09/2016 20:00 BIDAVO BISSEGEM VC LENNIK DAMES Sporthal Ter Biezen, Bissegem

D1B-0003  Za 17/09/2016 20:00 BEVO BEOBANK ROESELARE ANIDAK NIEUWKERKENSporthal Beveren-Roeselare

D1B-0004  Za 17/09/2016 20:30 AVANTI AALTERVDK GENT DAMES BGem. Sportcentrum, Aalter

D1B-0005  Za 17/09/2016 17:30 VELVOC VELTEM-BEISEMHERMES VOLLEY OOSTENDE BWarotzaal Winksele

D1B-0006  Zo 18/09/2016 18:00 VC OUDEGEM BVAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS Sporthal Oudegem

D1B-0007  Za 01/10/2016 20:30 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELTBIDAVO BISSEGEM Stedelijke Sporthal Tielt

D1B-0008  Za 01/10/2016 20:30 VC LENNIK DAMES MAVOC-MECHELENGem. Sporthal Jo Baetens, Lennik

D1B-0010  Za 01/10/2016 16:00 VDK GENT DAMES BBEVO BEOBANK ROESELARE AEDUGO Arena, Oostakker

D1B-0011  Za 01/10/2016 20:30 HERMES VOLLEY OOSTENDE BVC OUDEGEM BMr. V. Arena, Oostende

D1B-0012  Za 01/10/2016 20:30 VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS VELVOC VELTEM-BEISEMSporthal De sportstek,Stekene

D1B-0009  Zo 02/10/2016 18:00 NIDAK NIEUWKERKENAVANTI AALTERSporthal De Mispelaer, Nieuwkerken

D1B-0013  Za 08/10/2016 20:30 MAVOC-MECHELENNIDAK NIEUWKERKENSporthal De Plaon, Mechelen

D1B-0014  Za 08/10/2016 20:00 BIDAVO BISSEGEM VDK GENT DAMES BSporthal Ter Biezen, Bissegem

D1B-0015  Za 08/10/2016 20:00 BEVO BEOBANK ROESELARE AHERMES VOLLEY OOSTENDE BSporthal Beveren-Roeselare

D1B-0016  Za 08/10/2016 20:30 AVANTI AALTERVAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS Gem. Sportcentrum, Aalter

D1B-0017  Za 08/10/2016 17:30 VELVOC VELTEM-BEISEMALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELTWarotzaal Winksele

D1B-0018  Zo 09/10/2016 18:00 VC OUDEGEM BVC LENNIK DAMES Sporthal Oudegem

D1B-0019  Za 15/10/2016 20:30 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELTVC OUDEGEM BStedelijke Sporthal Tielt

D1B-0020  Za 15/10/2016 20:30 VC LENNIK DAMES VELVOC VELTEM-BEISEMGem. Sporthal Jo Baetens, Lennik

D1B-0022  Za 15/10/2016 16:00 VDK GENT DAMES BMAVOC-MECHELENEDUGO Arena, Oostakker

D1B-0023  Za 15/10/2016 20:30 HERMES VOLLEY OOSTENDE BAVANTI AALTERMr. V. Arena, Oostende

D1B-0024  Za 15/10/2016 20:30 VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS BEVO BEOBANK ROESELARE ASporthal De sportstek,Stekene

D1B-0021  Zo 16/10/2016 18:00 NIDAK NIEUWKERKENBIDAVO BISSEGEM Sporthal De Mispelaer, Nieuwkerken

D1B-0025  Za 29/10/2016 20:30 MAVOC-MECHELENHERMES VOLLEY OOSTENDE BSporthal De Plaon, Mechelen

D1B-0026  Za 29/10/2016 20:00 BIDAVO BISSEGEM VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS Sporthal Ter Biezen, Bissegem

D1B-0027  Za 29/10/2016 20:00 BEVO BEOBANK ROESELARE AALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELTSporthal Beveren-Roeselare

D1B-0028  Za 29/10/2016 20:30 AVANTI AALTERVC LENNIK DAMES Gem. Sportcentrum, Aalter

D1B-0029  Za 29/10/2016 17:30 VELVOC VELTEM-BEISEMNIDAK NIEUWKERKENWarotzaal Winksele

D1B-0030  Zo 30/10/2016 18:00 VC OUDEGEM BVDK GENT DAMES BSporthal Oudegem

D1B-0031  Za 05/11/2016 20:30 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELTAVANTI AALTERStedelijke Sporthal Tielt

D1B-0032  Za 05/11/2016 20:30 VC LENNIK DAMES BEVO BEOBANK ROESELARE AGem. Sporthal Jo Baetens, Lennik

D1B-0034  Za 05/11/2016 16:00 VDK GENT DAMES BVELVOC VELTEM-BEISEMEDUGO Arena, Oostakker

D1B-0035  Za 05/11/2016 20:30 HERMES VOLLEY OOSTENDE BBIDAVO BISSEGEM Mr. V. Arena, Oostende

D1B-0036  Za 05/11/2016 20:30 VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS MAVOC-MECHELENSporthal De sportstek,Stekene

D1B-0033  Zo 06/11/2016 18:00 NIDAK NIEUWKERKENVC OUDEGEM BSporthal De Mispelaer, Nieuwkerken

D1B-0037  Za 12/11/2016 20:30 MAVOC-MECHELENAVANTI AALTERSporthal De Plaon, Mechelen

D1B-0038  Za 12/11/2016 20:30 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELTVDK GENT DAMES BStedelijke Sporthal Tielt

D1B-0039  Za 12/11/2016 20:00 BIDAVO BISSEGEM VELVOC VELTEM-BEISEMSporthal Ter Biezen, Bissegem

D1B-0040  Za 12/11/2016 20:30 VC LENNIK DAMES HERMES VOLLEY OOSTENDE BGem. Sporthal Jo Baetens, Lennik

D1B-0041  Za 12/11/2016 20:00 BEVO BEOBANK ROESELARE AVC OUDEGEM BSporthal Beveren-Roeselare

D1B-0042  Zo 13/11/2016 18:00 NIDAK NIEUWKERKENVAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS Sporthal De Mispelaer, Nieuwkerken

D1B-0043  Za 19/11/2016 20:30 AVANTI AALTERBEVO BEOBANK ROESELARE AGem. Sportcentrum, Aalter

D1B-0044  Za 19/11/2016 16:00 VDK GENT DAMES BNIDAK NIEUWKERKENEDUGO Arena, Oostakker

D1B-0045  Za 19/11/2016 17:30 VELVOC VELTEM-BEISEMMAVOC-MECHELENWarotzaal Winksele

D1B-0046  Za 19/11/2016 20:30 HERMES VOLLEY OOSTENDE BALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELTMr. V. Arena, Oostende

D1B-0048  Za 19/11/2016 20:30 VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS VC LENNIK DAMES Sporthal De sportstek,Stekene

D1B-0047  Zo 20/11/2016 18:00 VC OUDEGEM BBIDAVO BISSEGEM Sporthal Oudegem

D1B-0049  Za 03/12/2016 20:30 MAVOC-MECHELENBIDAVO BISSEGEM Sporthal De Plaon, Mechelen

D1B-0050  Za 03/12/2016 20:30 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELTVC LENNIK DAMES Stedelijke Sporthal Tielt

D1B-0051  Za 03/12/2016 20:00 BEVO BEOBANK ROESELARE AVELVOC VELTEM-BEISEMSporthal Beveren-Roeselare

D1B-0053  Za 03/12/2016 20:30 AVANTI AALTERVC OUDEGEM BGem. Sportcentrum, Aalter

D1B-0054  Za 03/12/2016 16:00 VDK GENT DAMES BVAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS EDUGO Arena, Oostakker

D1B-0052  Zo 04/12/2016 18:00 NIDAK NIEUWKERKENHERMES VOLLEY OOSTENDE BSporthal De Mispelaer, Nieuwkerken

D1B-0055  Za 10/12/2016 20:30 MAVOC-MECHELENBEVO BEOBANK ROESELARE ASporthal De Plaon, Mechelen

D1B-0056  Za 10/12/2016 20:30 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELTNIDAK NIEUWKERKENStedelijke Sporthal Tielt

D1B-0057  Za 10/12/2016 20:00 BIDAVO BISSEGEM AVANTI AALTERSporthal Ter Biezen, Bissegem

D1B-0058  Za 10/12/2016 20:30 VC LENNIK DAMES VDK GENT DAMES BGem. Sporthal Jo Baetens, Lennik

D1B-0059  Za 10/12/2016 17:30 VELVOC VELTEM-BEISEMVC OUDEGEM BWarotzaal Winksele

D1B-0060  Za 10/12/2016 20:30 HERMES VOLLEY OOSTENDE BVAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS Mr. V. Arena, Oostende

D1B-0061  Za 17/12/2016 20:00 BEVO BEOBANK ROESELARE ABIDAVO BISSEGEM Sporthal Beveren-Roeselare

D1B-0063  Za 17/12/2016 20:30 AVANTI AALTERVELVOC VELTEM-BEISEMGem. Sportcentrum, Aalter

D1B-0064  Za 17/12/2016 16:00 VDK GENT DAMES BHERMES VOLLEY OOSTENDE BEDUGO Arena, Oostakker

D1B-0066  Za 17/12/2016 20:30 VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELTSporthal De sportstek,Stekene

D1B-0062  Zo 18/12/2016 18:00 NIDAK NIEUWKERKENVC LENNIK DAMES Sporthal De Mispelaer, Nieuwkerken

D1B-0065  Zo 18/12/2016 18:00 VC OUDEGEM BMAVOC-MECHELENSporthal Oudegem

D1B-0067  Za 14/01/2017 20:30 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELTMAVOC-MECHELENStedelijke Sporthal Tielt

D1B-0068  Za 14/01/2017 20:30 VC LENNIK DAMES BIDAVO BISSEGEM Gem. Sporthal Jo Baetens, Lennik

D1B-0070  Za 14/01/2017 16:00 VDK GENT DAMES BAVANTI AALTEREDUGO Arena, Oostakker

D1B-0071  Za 14/01/2017 20:30 HERMES VOLLEY OOSTENDE BVELVOC VELTEM-BEISEMMr. V. Arena, Oostende

D1B-0072  Za 14/01/2017 20:30 VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS VC OUDEGEM BSporthal De sportstek,Stekene

D1B-0069  Zo 15/01/2017 18:00 NIDAK NIEUWKERKENBEVO BEOBANK ROESELARE ASporthal De Mispelaer, Nieuwkerken

D1B-0073  Za 21/01/2017 20:30 MAVOC-MECHELENVC LENNIK DAMES Sporthal De Plaon, Mechelen

D1B-0074  Za 21/01/2017 20:00 BIDAVO BISSEGEM ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELTSporthal Ter Biezen, Bissegem

D1B-0075  Za 21/01/2017 20:00 BEVO BEOBANK ROESELARE AVDK GENT DAMES BSporthal Beveren-Roeselare

D1B-0076  Za 21/01/2017 20:30 AVANTI AALTERNIDAK NIEUWKERKENGem. Sportcentrum, Aalter

D1B-0077  Za 21/01/2017 17:30 VELVOC VELTEM-BEISEMVAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS Warotzaal Winksele

D1B-0078  Zo 22/01/2017 18:00 VC OUDEGEM BHERMES VOLLEY OOSTENDE BSporthal Oudegem

D1B-0079  Za 28/01/2017 20:30 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELTVELVOC VELTEM-BEISEMStedelijke Sporthal Tielt

D1B-0080  Za 28/01/2017 20:30 VC LENNIK DAMES VC OUDEGEM BGem. Sporthal Jo Baetens, Lennik

D1B-0082  Za 28/01/2017 16:00 VDK GENT DAMES BBIDAVO BISSEGEM EDUGO Arena, Oostakker

D1B-0083  Za 28/01/2017 20:30 HERMES VOLLEY OOSTENDE BBEVO BEOBANK ROESELARE AMr. V. Arena, Oostende

D1B-0084  Za 28/01/2017 20:30 VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS AVANTI AALTERSporthal De sportstek,Stekene

D1B-0081  Zo 29/01/2017 18:00 NIDAK NIEUWKERKENMAVOC-MECHELENSporthal De Mispelaer, Nieuwkerken

D1B-0085  Za 04/02/2017 20:30 MAVOC-MECHELENVDK GENT DAMES BSporthal De Plaon, Mechelen

D1B-0086  Za 04/02/2017 20:00 BIDAVO BISSEGEM NIDAK NIEUWKERKENSporthal Ter Biezen, Bissegem

D1B-0087  Za 04/02/2017 20:00 BEVO BEOBANK ROESELARE AVAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS Sporthal Beveren-Roeselare

D1B-0088  Za 04/02/2017 20:30 AVANTI AALTERHERMES VOLLEY OOSTENDE BGem. Sportcentrum, Aalter

D1B-0089  Za 04/02/2017 17:30 VELVOC VELTEM-BEISEMVC LENNIK DAMES Warotzaal Winksele

D1B-0090  Zo 05/02/2017 18:00 VC OUDEGEM BALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELTSporthal Oudegem

D1B-0091  Za 18/02/2017 20:30 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELTBEVO BEOBANK ROESELARE AStedelijke Sporthal Tielt

D1B-0092  Za 18/02/2017 20:30 VC LENNIK DAMES AVANTI AALTERGem. Sporthal Jo Baetens, Lennik

D1B-0094  Za 18/02/2017 16:00 VDK GENT DAMES BVC OUDEGEM BEDUGO Arena, Oostakker

D1B-0095  Za 18/02/2017 20:30 HERMES VOLLEY OOSTENDE BMAVOC-MECHELENMr. V. Arena, Oostende

D1B-0096  Za 18/02/2017 20:30 VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS BIDAVO BISSEGEM Sporthal De sportstek,Stekene

D1B-0093  Zo 19/02/2017 18:00 NIDAK NIEUWKERKENVELVOC VELTEM-BEISEMSporthal De Mispelaer, Nieuwkerken

D1B-0097  Za 25/02/2017 20:30 MAVOC-MECHELENVAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS Sporthal De Plaon, Mechelen

D1B-0098  Za 25/02/2017 20:00 BIDAVO BISSEGEM HERMES VOLLEY OOSTENDE BSporthal Ter Biezen, Bissegem

D1B-0099  Za 25/02/2017 20:00 BEVO BEOBANK ROESELARE AVC LENNIK DAMES Sporthal Beveren-Roeselare

D1B-0100  Za 25/02/2017 20:30 AVANTI AALTERALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELTGem. Sportcentrum, Aalter

D1B-0101  Za 25/02/2017 17:30 VELVOC VELTEM-BEISEMVDK GENT DAMES BWarotzaal Winksele

D1B-0102  Zo 26/02/2017 18:00 VC OUDEGEM BNIDAK NIEUWKERKENSporthal Oudegem

D1B-0103  Za 11/03/2017 20:30 AVANTI AALTERMAVOC-MECHELENGem. Sportcentrum, Aalter

D1B-0104  Za 11/03/2017 16:00 VDK GENT DAMES BALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELTEDUGO Arena, Oostakker

D1B-0105  Za 11/03/2017 17:30 VELVOC VELTEM-BEISEMBIDAVO BISSEGEM Warotzaal Winksele

D1B-0106  Za 11/03/2017 20:30 HERMES VOLLEY OOSTENDE BVC LENNIK DAMES Mr. V. Arena, Oostende

D1B-0108  Za 11/03/2017 20:30 VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS NIDAK NIEUWKERKENSporthal De sportstek,Stekene

D1B-0107  Zo 12/03/2017 18:00 VC OUDEGEM BBEVO BEOBANK ROESELARE ASporthal Oudegem

D1B-0109  Za 18/03/2017 20:30 MAVOC-MECHELENVELVOC VELTEM-BEISEMSporthal De Plaon, Mechelen

D1B-0110  Za 18/03/2017 20:30 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELTHERMES VOLLEY OOSTENDE BStedelijke Sporthal Tielt

D1B-0111  Za 18/03/2017 20:00 BIDAVO BISSEGEM VC OUDEGEM BSporthal Ter Biezen, Bissegem

D1B-0112  Za 18/03/2017 20:30 VC LENNIK DAMES VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS Gem. Sporthal Jo Baetens, Lennik

D1B-0113  Za 18/03/2017 20:00 BEVO BEOBANK ROESELARE AAVANTI AALTERSporthal Beveren-Roeselare

D1B-0114  Zo 19/03/2017 18:00 NIDAK NIEUWKERKENVDK GENT DAMES BSporthal De Mispelaer, Nieuwkerken

D1B-0115  Za 25/03/2017 20:00 BIDAVO BISSEGEM MAVOC-MECHELENSporthal Ter Biezen, Bissegem

D1B-0116  Za 25/03/2017 20:30 VC LENNIK DAMES ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELTGem. Sporthal Jo Baetens, Lennik

D1B-0117  Za 25/03/2017 17:30 VELVOC VELTEM-BEISEMBEVO BEOBANK ROESELARE AWarotzaal Winksele

D1B-0118  Za 25/03/2017 20:30 HERMES VOLLEY OOSTENDE BNIDAK NIEUWKERKENMr. V. Arena, Oostende

D1B-0120  Za 25/03/2017 20:30 VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS VDK GENT DAMES BSporthal De sportstek,Stekene

D1B-0119  Zo 26/03/2017 18:00 VC OUDEGEM BAVANTI AALTERSporthal Oudegem

D1B-0121  Za 08/04/2017 20:00 BEVO BEOBANK ROESELARE AMAVOC-MECHELENSporthal Beveren-Roeselare

D1B-0123  Za 08/04/2017 20:30 AVANTI AALTERBIDAVO BISSEGEM Gem. Sportcentrum, Aalter

D1B-0124  Za 08/04/2017 16:00 VDK GENT DAMES BVC LENNIK DAMES EDUGO Arena, Oostakker

D1B-0126  Za 08/04/2017 20:30 VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS HERMES VOLLEY OOSTENDE BSporthal De sportstek,Stekene

D1B-0122  Zo 09/04/2017 18:00 NIDAK NIEUWKERKENALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELTSporthal De Mispelaer, Nieuwkerken

D1B-0125  Zo 09/04/2017 18:00 VC OUDEGEM BVELVOC VELTEM-BEISEMSporthal Oudegem

D1B-0127  Za 22/04/2017 20:30 MAVOC-MECHELENVC OUDEGEM BSporthal De Plaon, Mechelen

D1B-0128  Za 22/04/2017 20:30 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELTVAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS Stedelijke Sporthal Tielt

D1B-0129  Za 22/04/2017 20:00 BIDAVO BISSEGEM BEVO BEOBANK ROESELARE ASporthal Ter Biezen, Bissegem

D1B-0130  Za 22/04/2017 20:30 VC LENNIK DAMES NIDAK NIEUWKERKENGem. Sporthal Jo Baetens, Lennik

D1B-0131  Za 22/04/2017 17:30 VELVOC VELTEM-BEISEMAVANTI AALTERWarotzaal Winksele

D1B-0132  Za 22/04/2017 20:30 HERMES VOLLEY OOSTENDE BVDK GENT DAMES BMr. V. Arena, Oostende
 
Wedstrijden 2de divisie dames A
Nr.DagDatumUurThuisBezoekersSporthal

D2A-0001  Za 17/09/2016 20:30 VC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLENKVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN Sporthal ´t Zand, Nijlen

D2A-0003  Za 17/09/2016 20:30 JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEELARVOC ARENDONKGemeentelijke Sportcomplex, Londerzeel

D2A-0004  Za 17/09/2016 20:30 HVC HELCHTERENV.C. HERENTHOUTGem. Sporthal, Helchteren

D2A-0005  Za 17/09/2016 17:00 JARACO AS BKONINKLIJKE MORTSEL VCGem. Sporthal, As

D2A-0006  Za 17/09/2016 18:30 V.C. KASTERLEEVC TESLA LINTSporthal Duineneind Kasterlee

D2A-0002  Zo 18/09/2016 17:30 VOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL BKIVOLA RIEMST Gea Happel Arena, St-Antonius Zoersel

D2A-0007  Za 01/10/2016 20:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN VOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL BGem. Sporthal, Rekem

D2A-0008  Za 01/10/2016 20:30 KIVOLA RIEMST VC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLENSporthal Op ´t Reeck, Riemst

D2A-0009  Za 01/10/2016 18:30 ARVOC ARENDONKHVC HELCHTERENSporthal Okido, Arendonk

D2A-0010  Za 01/10/2016 17:00 V.C. HERENTHOUTJEUGDVOLLEYBAL LONDERZEELSporthal ´t Kapelleke, Herenthout

D2A-0011  Za 01/10/2016 20:00 KONINKLIJKE MORTSEL VCV.C. KASTERLEESporthal Den Drab, Mortsel

D2A-0012  Za 01/10/2016 20:30 VC TESLA LINTJARACO AS BCentrum De Witte Merel, Lint

D2A-0013  Za 08/10/2016 20:30 VC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLENARVOC ARENDONKSporthal ´t Zand, Nijlen

D2A-0015  Za 08/10/2016 20:30 JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEELKONINKLIJKE MORTSEL VCGemeentelijke Sportcomplex, Londerzeel

D2A-0016  Za 08/10/2016 20:30 HVC HELCHTERENVC TESLA LINTGem. Sporthal, Helchteren

D2A-0017  Za 08/10/2016 17:00 JARACO AS BKVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN Gem. Sporthal, As

D2A-0018  Za 08/10/2016 18:30 V.C. KASTERLEEKIVOLA RIEMST Sporthal Duineneind Kasterlee

D2A-0014  Zo 09/10/2016 17:30 VOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL BV.C. HERENTHOUTGea Happel Arena, St-Antonius Zoersel

D2A-0019  Za 15/10/2016 20:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN V.C. KASTERLEEGem. Sporthal, Rekem

D2A-0020  Za 15/10/2016 20:30 KIVOLA RIEMST JARACO AS BSporthal Op ´t Reeck, Riemst

D2A-0021  Za 15/10/2016 18:30 ARVOC ARENDONKVOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL BSporthal Okido, Arendonk

D2A-0022  Za 15/10/2016 17:00 V.C. HERENTHOUTVC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLENSporthal ´t Kapelleke, Herenthout

D2A-0023  Za 15/10/2016 20:00 KONINKLIJKE MORTSEL VCHVC HELCHTERENSporthal Den Drab, Mortsel

D2A-0024  Za 15/10/2016 20:30 VC TESLA LINTJEUGDVOLLEYBAL LONDERZEELCentrum De Witte Merel, Lint

D2A-0025  Za 29/10/2016 20:30 VC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLENKONINKLIJKE MORTSEL VCSporthal ´t Zand, Nijlen

D2A-0027  Za 29/10/2016 20:30 JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEELKVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN Gemeentelijke Sportcomplex, Londerzeel

D2A-0028  Za 29/10/2016 20:30 HVC HELCHTERENKIVOLA RIEMST Gem. Sporthal, Helchteren

D2A-0029  Za 29/10/2016 17:00 JARACO AS BARVOC ARENDONKGem. Sporthal, As

D2A-0030  Za 29/10/2016 18:30 V.C. KASTERLEEV.C. HERENTHOUTSporthal Duineneind Kasterlee

D2A-0026  Zo 30/10/2016 17:30 VOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL BVC TESLA LINTGea Happel Arena, St-Antonius Zoersel

D2A-0031  Za 05/11/2016 20:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN HVC HELCHTERENGem. Sporthal, Rekem

D2A-0032  Za 05/11/2016 20:30 KIVOLA RIEMST JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEELSporthal Op ´t Reeck, Riemst

D2A-0033  Za 05/11/2016 18:30 ARVOC ARENDONKV.C. KASTERLEESporthal Okido, Arendonk

D2A-0034  Za 05/11/2016 17:00 V.C. HERENTHOUTJARACO AS BSporthal ´t Kapelleke, Herenthout

D2A-0035  Za 05/11/2016 20:00 KONINKLIJKE MORTSEL VCVOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL BSporthal Den Drab, Mortsel

D2A-0036  Za 05/11/2016 20:30 VC TESLA LINTVC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLENCentrum De Witte Merel, Lint

D2A-0037  Za 12/11/2016 20:30 VC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLENHVC HELCHTERENSporthal ´t Zand, Nijlen

D2A-0038  Za 12/11/2016 20:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN V.C. HERENTHOUTGem. Sporthal, Rekem

D2A-0040  Za 12/11/2016 20:30 KIVOLA RIEMST KONINKLIJKE MORTSEL VCSporthal Op ´t Reeck, Riemst

D2A-0041  Za 12/11/2016 20:30 JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEELV.C. KASTERLEEGemeentelijke Sportcomplex, Londerzeel

D2A-0042  Za 12/11/2016 18:30 ARVOC ARENDONKVC TESLA LINTSporthal Okido, Arendonk

D2A-0039  Zo 13/11/2016 17:30 VOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL BJARACO AS BGea Happel Arena, St-Antonius Zoersel

D2A-0043  Za 19/11/2016 20:30 HVC HELCHTERENJEUGDVOLLEYBAL LONDERZEELGem. Sporthal, Helchteren

D2A-0044  Za 19/11/2016 17:00 V.C. HERENTHOUTARVOC ARENDONKSporthal ´t Kapelleke, Herenthout

D2A-0045  Za 19/11/2016 17:00 JARACO AS BVC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLENGem. Sporthal, As

D2A-0046  Za 19/11/2016 20:00 KONINKLIJKE MORTSEL VCKVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN Sporthal Den Drab, Mortsel

D2A-0047  Za 19/11/2016 18:30 V.C. KASTERLEEVOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL BSporthal Duineneind Kasterlee

D2A-0048  Za 19/11/2016 20:30 VC TESLA LINTKIVOLA RIEMST Centrum De Witte Merel, Lint

D2A-0049  Za 03/12/2016 20:30 VC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLENVOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL BSporthal ´t Zand, Nijlen

D2A-0050  Za 03/12/2016 20:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN KIVOLA RIEMST Gem. Sporthal, Rekem

D2A-0051  Za 03/12/2016 20:30 JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEELJARACO AS BGemeentelijke Sportcomplex, Londerzeel

D2A-0052  Za 03/12/2016 18:30 ARVOC ARENDONKKONINKLIJKE MORTSEL VCSporthal Okido, Arendonk

D2A-0053  Za 03/12/2016 20:30 HVC HELCHTERENV.C. KASTERLEEGem. Sporthal, Helchteren

D2A-0054  Za 03/12/2016 17:00 V.C. HERENTHOUTVC TESLA LINTSporthal ´t Kapelleke, Herenthout

D2A-0055  Za 10/12/2016 20:30 VC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLENJEUGDVOLLEYBAL LONDERZEELSporthal ´t Zand, Nijlen

D2A-0056  Za 10/12/2016 20:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN ARVOC ARENDONKGem. Sporthal, Rekem

D2A-0058  Za 10/12/2016 20:30 KIVOLA RIEMST V.C. HERENTHOUTSporthal Op ´t Reeck, Riemst

D2A-0059  Za 10/12/2016 17:00 JARACO AS BV.C. KASTERLEEGem. Sporthal, As

D2A-0060  Za 10/12/2016 20:00 KONINKLIJKE MORTSEL VCVC TESLA LINTSporthal Den Drab, Mortsel

D2A-0057  Zo 11/12/2016 17:30 VOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL BHVC HELCHTERENGea Happel Arena, St-Antonius Zoersel

D2A-0061  Za 17/12/2016 20:30 JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEELVOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL BGemeentelijke Sportcomplex, Londerzeel

D2A-0062  Za 17/12/2016 18:30 ARVOC ARENDONKKIVOLA RIEMST Sporthal Okido, Arendonk

D2A-0063  Za 17/12/2016 20:30 HVC HELCHTERENJARACO AS BGem. Sporthal, Helchteren

D2A-0064  Za 17/12/2016 17:00 V.C. HERENTHOUTKONINKLIJKE MORTSEL VCSporthal ´t Kapelleke, Herenthout

D2A-0065  Za 17/12/2016 18:30 V.C. KASTERLEEVC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLENSporthal Duineneind Kasterlee

D2A-0066  Za 17/12/2016 20:30 VC TESLA LINTKVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN Centrum De Witte Merel, Lint

D2A-0067  Za 14/01/2017 20:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN VC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLENGem. Sporthal, Rekem

D2A-0068  Za 14/01/2017 20:30 KIVOLA RIEMST VOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL BSporthal Op ´t Reeck, Riemst

D2A-0069  Za 14/01/2017 18:30 ARVOC ARENDONKJEUGDVOLLEYBAL LONDERZEELSporthal Okido, Arendonk

D2A-0070  Za 14/01/2017 17:00 V.C. HERENTHOUTHVC HELCHTERENSporthal ´t Kapelleke, Herenthout

D2A-0071  Za 14/01/2017 20:00 KONINKLIJKE MORTSEL VCJARACO AS BSporthal Den Drab, Mortsel

D2A-0072  Za 14/01/2017 20:30 VC TESLA LINTV.C. KASTERLEECentrum De Witte Merel, Lint

D2A-0073  Za 21/01/2017 20:30 VC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLENKIVOLA RIEMST Sporthal ´t Zand, Nijlen

D2A-0075  Za 21/01/2017 20:30 JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEELV.C. HERENTHOUTGemeentelijke Sportcomplex, Londerzeel

D2A-0076  Za 21/01/2017 20:30 HVC HELCHTERENARVOC ARENDONKGem. Sporthal, Helchteren

D2A-0077  Za 21/01/2017 17:00 JARACO AS BVC TESLA LINTGem. Sporthal, As

D2A-0078  Za 21/01/2017 18:30 V.C. KASTERLEEKONINKLIJKE MORTSEL VCSporthal Duineneind Kasterlee

D2A-0074  Zo 22/01/2017 17:30 VOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL BKVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN Gea Happel Arena, St-Antonius Zoersel

D2A-0079  Za 28/01/2017 20:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN JARACO AS BGem. Sporthal, Rekem

D2A-0080  Za 28/01/2017 20:30 KIVOLA RIEMST V.C. KASTERLEESporthal Op ´t Reeck, Riemst

D2A-0081  Za 28/01/2017 18:30 ARVOC ARENDONKVC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLENSporthal Okido, Arendonk

D2A-0082  Za 28/01/2017 17:00 V.C. HERENTHOUTVOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL BSporthal ´t Kapelleke, Herenthout

D2A-0083  Za 28/01/2017 20:00 KONINKLIJKE MORTSEL VCJEUGDVOLLEYBAL LONDERZEELSporthal Den Drab, Mortsel

D2A-0084  Za 28/01/2017 20:30 VC TESLA LINTHVC HELCHTERENCentrum De Witte Merel, Lint

D2A-0085  Za 04/02/2017 20:30 VC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLENV.C. HERENTHOUTSporthal ´t Zand, Nijlen

D2A-0087  Za 04/02/2017 20:30 JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEELVC TESLA LINTGemeentelijke Sportcomplex, Londerzeel

D2A-0088  Za 04/02/2017 20:30 HVC HELCHTERENKONINKLIJKE MORTSEL VCGem. Sporthal, Helchteren

D2A-0089  Za 04/02/2017 17:00 JARACO AS BKIVOLA RIEMST Gem. Sporthal, As

D2A-0090  Za 04/02/2017 18:30 V.C. KASTERLEEKVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN Sporthal Duineneind Kasterlee

D2A-0086  Zo 05/02/2017 17:30 VOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL BARVOC ARENDONKGea Happel Arena, St-Antonius Zoersel

D2A-0091  Za 18/02/2017 20:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEELGem. Sporthal, Rekem

D2A-0092  Za 18/02/2017 20:30 KIVOLA RIEMST HVC HELCHTERENSporthal Op ´t Reeck, Riemst

D2A-0093  Za 18/02/2017 18:30 ARVOC ARENDONKJARACO AS BSporthal Okido, Arendonk

D2A-0094  Za 18/02/2017 17:00 V.C. HERENTHOUTV.C. KASTERLEESporthal ´t Kapelleke, Herenthout

D2A-0095  Za 18/02/2017 20:00 KONINKLIJKE MORTSEL VCVC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLENSporthal Den Drab, Mortsel

D2A-0096  Za 18/02/2017 20:30 VC TESLA LINTVOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL BCentrum De Witte Merel, Lint

D2A-0097  Za 25/02/2017 20:30 VC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLENVC TESLA LINTSporthal ´t Zand, Nijlen

D2A-0099  Za 25/02/2017 20:30 JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEELKIVOLA RIEMST Gemeentelijke Sportcomplex, Londerzeel

D2A-0100  Za 25/02/2017 20:30 HVC HELCHTERENKVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN Gem. Sporthal, Helchteren

D2A-0101  Za 25/02/2017 17:00 JARACO AS BV.C. HERENTHOUTGem. Sporthal, As

D2A-0102  Za 25/02/2017 18:30 V.C. KASTERLEEARVOC ARENDONKSporthal Duineneind Kasterlee

D2A-0098  Zo 26/02/2017 17:30 VOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL BKONINKLIJKE MORTSEL VCGea Happel Arena, St-Antonius Zoersel

D2A-0103  Za 11/03/2017 20:30 HVC HELCHTERENVC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLENGem. Sporthal, Helchteren

D2A-0104  Za 11/03/2017 17:00 V.C. HERENTHOUTKVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN Sporthal ´t Kapelleke, Herenthout

D2A-0105  Za 11/03/2017 17:00 JARACO AS BVOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL BGem. Sporthal, As

D2A-0106  Za 11/03/2017 20:00 KONINKLIJKE MORTSEL VCKIVOLA RIEMST Sporthal Den Drab, Mortsel

D2A-0107  Za 11/03/2017 18:30 V.C. KASTERLEEJEUGDVOLLEYBAL LONDERZEELSporthal Duineneind Kasterlee

D2A-0108  Za 11/03/2017 20:30 VC TESLA LINTARVOC ARENDONKCentrum De Witte Merel, Lint

D2A-0109  Za 18/03/2017 20:30 VC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLENJARACO AS BSporthal ´t Zand, Nijlen

D2A-0110  Za 18/03/2017 20:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN KONINKLIJKE MORTSEL VCGem. Sporthal, Rekem

D2A-0112  Za 18/03/2017 20:30 KIVOLA RIEMST VC TESLA LINTSporthal Op ´t Reeck, Riemst

D2A-0113  Za 18/03/2017 20:30 JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEELHVC HELCHTERENGemeentelijke Sportcomplex, Londerzeel

D2A-0114  Za 18/03/2017 18:30 ARVOC ARENDONKV.C. HERENTHOUTSporthal Okido, Arendonk

D2A-0111  Zo 19/03/2017 17:30 VOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL BV.C. KASTERLEEGea Happel Arena, St-Antonius Zoersel

D2A-0116  Za 25/03/2017 20:30 KIVOLA RIEMST KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN Sporthal Op ´t Reeck, Riemst

D2A-0117  Za 25/03/2017 17:00 JARACO AS BJEUGDVOLLEYBAL LONDERZEELGem. Sporthal, As

D2A-0118  Za 25/03/2017 20:00 KONINKLIJKE MORTSEL VCARVOC ARENDONKSporthal Den Drab, Mortsel

D2A-0119  Za 25/03/2017 18:30 V.C. KASTERLEEHVC HELCHTERENSporthal Duineneind Kasterlee

D2A-0120  Za 25/03/2017 20:30 VC TESLA LINTV.C. HERENTHOUTCentrum De Witte Merel, Lint

D2A-0115  Zo 26/03/2017 17:30 VOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL BVC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLENGea Happel Arena, St-Antonius Zoersel

D2A-0121  Za 08/04/2017 20:30 JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEELVC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLENGemeentelijke Sportcomplex, Londerzeel

D2A-0122  Za 08/04/2017 18:30 ARVOC ARENDONKKVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN Sporthal Okido, Arendonk

D2A-0123  Za 08/04/2017 20:30 HVC HELCHTERENVOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL BGem. Sporthal, Helchteren

D2A-0124  Za 08/04/2017 17:00 V.C. HERENTHOUTKIVOLA RIEMST Sporthal ´t Kapelleke, Herenthout

D2A-0125  Za 08/04/2017 18:30 V.C. KASTERLEEJARACO AS BSporthal Duineneind Kasterlee

D2A-0126  Za 08/04/2017 20:30 VC TESLA LINTKONINKLIJKE MORTSEL VCCentrum De Witte Merel, Lint

D2A-0127  Za 22/04/2017 20:30 VC FLAMINGO'S-HEIDESMASH NIJLENV.C. KASTERLEESporthal ´t Zand, Nijlen

D2A-0128  Za 22/04/2017 20:00 KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN VC TESLA LINTGem. Sporthal, Rekem

D2A-0130  Za 22/04/2017 20:30 KIVOLA RIEMST ARVOC ARENDONKSporthal Op ´t Reeck, Riemst

D2A-0131  Za 22/04/2017 17:00 JARACO AS BHVC HELCHTERENGem. Sporthal, As

D2A-0132  Za 22/04/2017 20:00 KONINKLIJKE MORTSEL VCV.C. HERENTHOUTSporthal Den Drab, Mortsel

D2A-0129  Zo 23/04/2017 17:30 VOC AMIGOS SINT ANTONIUS ZOERSEL BJEUGDVOLLEYBAL LONDERZEELGea Happel Arena, St-Antonius Zoersel
 
Wedstrijden 2de divisie dames B
Nr.DagDatumUurThuisBezoekersSporthal

D2B-0001  Za 17/09/2016 16:00 BEVO BEOBANK ROESELARE BGOVOK CAMMAERT GOOIK Sporthal Beveren-Roeselare

D2B-0002  Za 17/09/2016 20:30 GIMM-E WAASLAND KRUIBEKETOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BSporthal De Dulpop, Bazel

D2B-0004  Za 17/09/2016 20:30 VC HEBO BORSBEKE-HERZELE ASTERIX AVO BSporthal De Steenoven, Herzele

D2B-0007  Za 17/09/2016 20:00 MEVOC MEERBEKEKUROS ZULTE DAMESVOLLEYSporthal 't Sportstekske, Ninove

D2B-0003  Zo 18/09/2016 18:00 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN AVOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-BSporthal Korbeek-Lo, Leuven

D2B-0006  Zo 18/09/2016 15:00 VKT TORHOUT BLIZARDS LUBBEEK-LEUVEN BStedelijke Sporthal, Torhout

D2B-0008  Za 01/10/2016 20:30 ASTERIX AVO BGIMM-E WAASLAND KRUIBEKESporthal ´t Wit Zand, Melsele

D2B-0009  Za 01/10/2016 20:30 GOVOK CAMMAERT GOOIK VKT TORHOUT BSporthal Koornmolen, Gooik

D2B-0010  Za 01/10/2016 20:30 VC WIVO WINGENE VC HEBO BORSBEKE-HERZELE Sporthal Wingene

D2B-0012  Za 01/10/2016 20:30 KUROS ZULTE DAMESVOLLEYLIZARDS LUBBEEK-LEUVEN ASporthal Zulte

D2B-0014  Za 01/10/2016 20:30 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN BMEVOC MEERBEKESporthal Korbeek-Lo, Leuven

D2B-0011  Zo 02/10/2016 18:00 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-BBEVO BEOBANK ROESELARE BSportcomplex Haasrode

D2B-0015  Za 08/10/2016 16:00 BEVO BEOBANK ROESELARE BLIZARDS LUBBEEK-LEUVEN ASporthal Beveren-Roeselare

D2B-0016  Za 08/10/2016 20:30 GIMM-E WAASLAND KRUIBEKEVC HEBO BORSBEKE-HERZELE Sporthal De Dulpop, Bazel

D2B-0017  Za 08/10/2016 20:30 VC WIVO WINGENE TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BSporthal Wingene

D2B-0021  Za 08/10/2016 20:00 MEVOC MEERBEKEGOVOK CAMMAERT GOOIK Sporthal 't Sportstekske, Ninove

D2B-0018  Zo 09/10/2016 18:00 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-BLIZARDS LUBBEEK-LEUVEN BSportcomplex Haasrode

D2B-0020  Zo 09/10/2016 15:00 VKT TORHOUT BKUROS ZULTE DAMESVOLLEYStedelijke Sporthal, Torhout

D2B-0022  Za 15/10/2016 20:30 ASTERIX AVO BVOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-BSporthal ´t Wit Zand, Melsele

D2B-0023  Za 15/10/2016 20:30 GOVOK CAMMAERT GOOIK VC WIVO WINGENE Sporthal Koornmolen, Gooik

D2B-0026  Za 15/10/2016 20:30 KUROS ZULTE DAMESVOLLEYBEVO BEOBANK ROESELARE BSporthal Zulte

D2B-0028  Za 15/10/2016 20:30 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN BGIMM-E WAASLAND KRUIBEKESporthal Korbeek-Lo, Leuven

D2B-0024  Zo 16/10/2016 18:00 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN AVKT TORHOUT BSporthal Korbeek-Lo, Leuven

D2B-0027  Zo 16/10/2016 15:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BMEVOC MEERBEKEEVC Vilvoorde

D2B-0029  Za 29/10/2016 16:00 BEVO BEOBANK ROESELARE BVC HEBO BORSBEKE-HERZELE Sporthal Beveren-Roeselare

D2B-0030  Za 29/10/2016 20:30 GIMM-E WAASLAND KRUIBEKELIZARDS LUBBEEK-LEUVEN ASporthal De Dulpop, Bazel

D2B-0031  Za 29/10/2016 20:30 VC WIVO WINGENE LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN BSporthal Wingene

D2B-0035  Za 29/10/2016 20:00 MEVOC MEERBEKEVKT TORHOUT BSporthal 't Sportstekske, Ninove

D2B-0032  Zo 30/10/2016 18:00 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-BKUROS ZULTE DAMESVOLLEYSportcomplex Haasrode

D2B-0034  Zo 30/10/2016 15:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BASTERIX AVO BEVC Vilvoorde

D2B-0036  Za 05/11/2016 20:30 ASTERIX AVO BVC WIVO WINGENE Sporthal ´t Wit Zand, Melsele

D2B-0037  Za 05/11/2016 20:30 GOVOK CAMMAERT GOOIK VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-BSporthal Koornmolen, Gooik

D2B-0039  Za 05/11/2016 20:30 VC HEBO BORSBEKE-HERZELE TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BSporthal De Steenoven, Herzele

D2B-0040  Za 05/11/2016 20:30 KUROS ZULTE DAMESVOLLEYGIMM-E WAASLAND KRUIBEKESporthal Zulte

D2B-0038  Zo 06/11/2016 18:00 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN AMEVOC MEERBEKESporthal Korbeek-Lo, Leuven

D2B-0041  Zo 06/11/2016 15:00 VKT TORHOUT BBEVO BEOBANK ROESELARE BStedelijke Sporthal, Torhout

D2B-0043  Za 12/11/2016 20:30 ASTERIX AVO BLIZARDS LUBBEEK-LEUVEN BSporthal ´t Wit Zand, Melsele

D2B-0044  Za 12/11/2016 20:30 GIMM-E WAASLAND KRUIBEKEBEVO BEOBANK ROESELARE BSporthal De Dulpop, Bazel

D2B-0045  Za 12/11/2016 20:30 VC WIVO WINGENE KUROS ZULTE DAMESVOLLEYSporthal Wingene

D2B-0046  Za 12/11/2016 20:30 VC HEBO BORSBEKE-HERZELE LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN ASporthal De Steenoven, Herzele

D2B-0049  Za 12/11/2016 20:00 MEVOC MEERBEKEVOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-BSporthal 't Sportstekske, Ninove

D2B-0048  Zo 13/11/2016 15:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BGOVOK CAMMAERT GOOIK EVC Vilvoorde

D2B-0050  Za 19/11/2016 16:00 BEVO BEOBANK ROESELARE BMEVOC MEERBEKESporthal Beveren-Roeselare

D2B-0051  Za 19/11/2016 20:30 GOVOK CAMMAERT GOOIK ASTERIX AVO BSporthal Koornmolen, Gooik

D2B-0054  Za 19/11/2016 20:30 KUROS ZULTE DAMESVOLLEYVC HEBO BORSBEKE-HERZELE Sporthal Zulte

D2B-0056  Za 19/11/2016 20:30 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN BTOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BSporthal Korbeek-Lo, Leuven

D2B-0053  Zo 20/11/2016 18:00 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-BVC WIVO WINGENE Sportcomplex Haasrode

D2B-0055  Zo 20/11/2016 15:00 VKT TORHOUT BGIMM-E WAASLAND KRUIBEKEStedelijke Sporthal, Torhout

D2B-0057  Za 26/11/2016 20:30 ASTERIX AVO BKUROS ZULTE DAMESVOLLEYSporthal ´t Wit Zand, Melsele

D2B-0058  Za 26/11/2016 20:30 GIMM-E WAASLAND KRUIBEKEMEVOC MEERBEKESporthal De Dulpop, Bazel

D2B-0059  Za 26/11/2016 20:30 VC WIVO WINGENE LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN ASporthal Wingene

D2B-0060  Za 26/11/2016 20:30 VC HEBO BORSBEKE-HERZELE GOVOK CAMMAERT GOOIK Sporthal De Steenoven, Herzele

D2B-0063  Za 26/11/2016 20:30 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN BBEVO BEOBANK ROESELARE BSporthal Korbeek-Lo, Leuven

D2B-0062  Zo 27/11/2016 15:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BVKT TORHOUT BEVC Vilvoorde

D2B-0065  Za 03/12/2016 20:30 GOVOK CAMMAERT GOOIK LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN BSporthal Koornmolen, Gooik

D2B-0068  Za 03/12/2016 20:30 KUROS ZULTE DAMESVOLLEYTOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BSporthal Zulte

D2B-0070  Za 03/12/2016 20:00 MEVOC MEERBEKEVC WIVO WINGENE Sporthal 't Sportstekske, Ninove

D2B-0066  Zo 04/12/2016 18:00 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN AASTERIX AVO BSporthal Korbeek-Lo, Leuven

D2B-0067  Zo 04/12/2016 18:00 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-BGIMM-E WAASLAND KRUIBEKESportcomplex Haasrode

D2B-0069  Zo 04/12/2016 15:00 VKT TORHOUT BVC HEBO BORSBEKE-HERZELE Stedelijke Sporthal, Torhout

D2B-0071  Za 10/12/2016 20:30 ASTERIX AVO BVKT TORHOUT BSporthal ´t Wit Zand, Melsele

D2B-0072  Za 10/12/2016 20:30 GIMM-E WAASLAND KRUIBEKEGOVOK CAMMAERT GOOIK Sporthal De Dulpop, Bazel

D2B-0073  Za 10/12/2016 20:30 VC WIVO WINGENE BEVO BEOBANK ROESELARE BSporthal Wingene

D2B-0074  Za 10/12/2016 20:30 VC HEBO BORSBEKE-HERZELE MEVOC MEERBEKESporthal De Steenoven, Herzele

D2B-0077  Za 10/12/2016 20:30 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN BLIZARDS LUBBEEK-LEUVEN ASporthal Korbeek-Lo, Leuven

D2B-0076  Zo 11/12/2016 15:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BVOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-BEVC Vilvoorde

D2B-0078  Za 17/12/2016 16:00 BEVO BEOBANK ROESELARE BTOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BSporthal Beveren-Roeselare

D2B-0081  Za 17/12/2016 20:30 VC HEBO BORSBEKE-HERZELE VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-BSporthal De Steenoven, Herzele

D2B-0082  Za 17/12/2016 20:30 KUROS ZULTE DAMESVOLLEYLIZARDS LUBBEEK-LEUVEN BSporthal Zulte

D2B-0084  Za 17/12/2016 20:00 MEVOC MEERBEKEASTERIX AVO BSporthal 't Sportstekske, Ninove

D2B-0080  Zo 18/12/2016 18:00 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN AGOVOK CAMMAERT GOOIK Sporthal Korbeek-Lo, Leuven

D2B-0083  Zo 18/12/2016 15:00 VKT TORHOUT BVC WIVO WINGENE Stedelijke Sporthal, Torhout

D2B-0085  Za 07/01/2017 20:30 ASTERIX AVO BBEVO BEOBANK ROESELARE BSporthal ´t Wit Zand, Melsele

D2B-0086  Za 07/01/2017 20:30 GOVOK CAMMAERT GOOIK KUROS ZULTE DAMESVOLLEYSporthal Koornmolen, Gooik

D2B-0087  Za 07/01/2017 20:30 VC WIVO WINGENE GIMM-E WAASLAND KRUIBEKESporthal Wingene

D2B-0091  Za 07/01/2017 20:30 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN BVC HEBO BORSBEKE-HERZELE Sporthal Korbeek-Lo, Leuven

D2B-0088  Zo 08/01/2017 18:00 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-BVKT TORHOUT BSportcomplex Haasrode

D2B-0090  Zo 08/01/2017 15:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BLIZARDS LUBBEEK-LEUVEN AEVC Vilvoorde

D2B-0092  Za 14/01/2017 20:30 GOVOK CAMMAERT GOOIK BEVO BEOBANK ROESELARE BSporthal Koornmolen, Gooik

D2B-0095  Za 14/01/2017 20:30 ASTERIX AVO BVC HEBO BORSBEKE-HERZELE Sporthal ´t Wit Zand, Melsele

D2B-0097  Za 14/01/2017 20:30 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN BVKT TORHOUT BSporthal Korbeek-Lo, Leuven

D2B-0098  Za 14/01/2017 20:30 KUROS ZULTE DAMESVOLLEYMEVOC MEERBEKESporthal Zulte

D2B-0093  Zo 15/01/2017 15:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BGIMM-E WAASLAND KRUIBEKEEVC Vilvoorde

D2B-0094  Zo 15/01/2017 18:00 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-BLIZARDS LUBBEEK-LEUVEN ASportcomplex Haasrode

D2B-0099  Za 21/01/2017 20:30 GIMM-E WAASLAND KRUIBEKEASTERIX AVO BSporthal De Dulpop, Bazel

D2B-0101  Za 21/01/2017 20:30 VC HEBO BORSBEKE-HERZELE VC WIVO WINGENE Sporthal De Steenoven, Herzele

D2B-0102  Za 21/01/2017 16:00 BEVO BEOBANK ROESELARE BVOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-BSporthal Beveren-Roeselare

D2B-0105  Za 21/01/2017 20:00 MEVOC MEERBEKELIZARDS LUBBEEK-LEUVEN BSporthal 't Sportstekske, Ninove

D2B-0100  Zo 22/01/2017 15:00 VKT TORHOUT BGOVOK CAMMAERT GOOIK Stedelijke Sporthal, Torhout

D2B-0103  Zo 22/01/2017 18:00 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN AKUROS ZULTE DAMESVOLLEYSporthal Korbeek-Lo, Leuven

D2B-0107  Za 28/01/2017 20:30 VC HEBO BORSBEKE-HERZELE GIMM-E WAASLAND KRUIBEKESporthal De Steenoven, Herzele

D2B-0109  Za 28/01/2017 20:30 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN BVOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-BSporthal Korbeek-Lo, Leuven

D2B-0111  Za 28/01/2017 20:30 KUROS ZULTE DAMESVOLLEYVKT TORHOUT BSporthal Zulte

D2B-0112  Za 28/01/2017 20:30 GOVOK CAMMAERT GOOIK MEVOC MEERBEKESporthal Koornmolen, Gooik

D2B-0106  Zo 29/01/2017 18:00 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN ABEVO BEOBANK ROESELARE BSporthal Korbeek-Lo, Leuven

D2B-0108  Zo 29/01/2017 15:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BVC WIVO WINGENE EVC Vilvoorde

D2B-0114  Za 04/02/2017 20:30 VC WIVO WINGENE GOVOK CAMMAERT GOOIK Sporthal Wingene

D2B-0117  Za 04/02/2017 16:00 BEVO BEOBANK ROESELARE BKUROS ZULTE DAMESVOLLEYSporthal Beveren-Roeselare

D2B-0118  Za 04/02/2017 20:00 MEVOC MEERBEKETOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BSporthal 't Sportstekske, Ninove

D2B-0119  Za 04/02/2017 20:30 GIMM-E WAASLAND KRUIBEKELIZARDS LUBBEEK-LEUVEN BSporthal De Dulpop, Bazel

D2B-0113  Zo 05/02/2017 18:00 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-BASTERIX AVO BSportcomplex Haasrode

D2B-0115  Zo 05/02/2017 15:00 VKT TORHOUT BLIZARDS LUBBEEK-LEUVEN AStedelijke Sporthal, Torhout

D2B-0120  Za 18/02/2017 20:30 VC HEBO BORSBEKE-HERZELE BEVO BEOBANK ROESELARE BSporthal De Steenoven, Herzele

D2B-0122  Za 18/02/2017 20:30 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN BVC WIVO WINGENE Sporthal Korbeek-Lo, Leuven

D2B-0123  Za 18/02/2017 20:30 KUROS ZULTE DAMESVOLLEYVOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-BSporthal Zulte

D2B-0125  Za 18/02/2017 20:30 ASTERIX AVO BTOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BSporthal ´t Wit Zand, Melsele

D2B-0121  Zo 19/02/2017 18:00 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN AGIMM-E WAASLAND KRUIBEKESporthal Korbeek-Lo, Leuven

D2B-0126  Zo 19/02/2017 15:00 VKT TORHOUT BMEVOC MEERBEKEStedelijke Sporthal, Torhout

D2B-0127  Za 25/02/2017 20:30 VC WIVO WINGENE ASTERIX AVO BSporthal Wingene

D2B-0129  Za 25/02/2017 20:00 MEVOC MEERBEKELIZARDS LUBBEEK-LEUVEN ASporthal 't Sportstekske, Ninove

D2B-0131  Za 25/02/2017 20:30 GIMM-E WAASLAND KRUIBEKEKUROS ZULTE DAMESVOLLEYSporthal De Dulpop, Bazel

D2B-0132  Za 25/02/2017 16:00 BEVO BEOBANK ROESELARE BVKT TORHOUT BSporthal Beveren-Roeselare

D2B-0128  Zo 26/02/2017 18:00 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-BGOVOK CAMMAERT GOOIK Sportcomplex Haasrode

D2B-0130  Zo 26/02/2017 15:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BVC HEBO BORSBEKE-HERZELE EVC Vilvoorde

D2B-0134  Za 04/03/2017 20:30 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN BASTERIX AVO BSporthal Korbeek-Lo, Leuven

D2B-0135  Za 04/03/2017 16:00 BEVO BEOBANK ROESELARE BGIMM-E WAASLAND KRUIBEKESporthal Beveren-Roeselare

D2B-0136  Za 04/03/2017 20:30 KUROS ZULTE DAMESVOLLEYVC WIVO WINGENE Sporthal Zulte

D2B-0139  Za 04/03/2017 20:30 GOVOK CAMMAERT GOOIK TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BSporthal Koornmolen, Gooik

D2B-0137  Zo 05/03/2017 18:00 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN AVC HEBO BORSBEKE-HERZELE Sporthal Korbeek-Lo, Leuven

D2B-0140  Zo 05/03/2017 18:00 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-BMEVOC MEERBEKESportcomplex Haasrode

D2B-0141  Za 11/03/2017 20:00 MEVOC MEERBEKEBEVO BEOBANK ROESELARE BSporthal 't Sportstekske, Ninove

D2B-0142  Za 11/03/2017 20:30 ASTERIX AVO BGOVOK CAMMAERT GOOIK Sporthal ´t Wit Zand, Melsele

D2B-0144  Za 11/03/2017 20:30 VC WIVO WINGENE VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-BSporthal Wingene

D2B-0145  Za 11/03/2017 20:30 VC HEBO BORSBEKE-HERZELE KUROS ZULTE DAMESVOLLEYSporthal De Steenoven, Herzele

D2B-0146  Za 11/03/2017 20:30 GIMM-E WAASLAND KRUIBEKEVKT TORHOUT BSporthal De Dulpop, Bazel

D2B-0147  Zo 12/03/2017 15:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BLIZARDS LUBBEEK-LEUVEN BEVC Vilvoorde

D2B-0148  Za 18/03/2017 20:30 KUROS ZULTE DAMESVOLLEYASTERIX AVO BSporthal Zulte

D2B-0149  Za 18/03/2017 20:00 MEVOC MEERBEKEGIMM-E WAASLAND KRUIBEKESporthal 't Sportstekske, Ninove

D2B-0151  Za 18/03/2017 20:30 GOVOK CAMMAERT GOOIK VC HEBO BORSBEKE-HERZELE Sporthal Koornmolen, Gooik

D2B-0154  Za 18/03/2017 16:00 BEVO BEOBANK ROESELARE BLIZARDS LUBBEEK-LEUVEN BSporthal Beveren-Roeselare

D2B-0150  Zo 19/03/2017 18:00 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN AVC WIVO WINGENE Sporthal Korbeek-Lo, Leuven

D2B-0153  Zo 19/03/2017 15:00 VKT TORHOUT BTOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BStedelijke Sporthal, Torhout

D2B-0156  Za 25/03/2017 20:30 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN BGOVOK CAMMAERT GOOIK Sporthal Korbeek-Lo, Leuven

D2B-0157  Za 25/03/2017 20:30 ASTERIX AVO BLIZARDS LUBBEEK-LEUVEN ASporthal ´t Wit Zand, Melsele

D2B-0158  Za 25/03/2017 20:30 GIMM-E WAASLAND KRUIBEKEVOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-BSporthal De Dulpop, Bazel

D2B-0160  Za 25/03/2017 20:30 VC HEBO BORSBEKE-HERZELE VKT TORHOUT BSporthal De Steenoven, Herzele

D2B-0161  Za 25/03/2017 20:30 VC WIVO WINGENE MEVOC MEERBEKESporthal Wingene

D2B-0159  Zo 26/03/2017 15:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BKUROS ZULTE DAMESVOLLEYEVC Vilvoorde

D2B-0163  Za 01/04/2017 20:30 GOVOK CAMMAERT GOOIK GIMM-E WAASLAND KRUIBEKESporthal Koornmolen, Gooik

D2B-0164  Za 01/04/2017 16:00 BEVO BEOBANK ROESELARE BVC WIVO WINGENE Sporthal Beveren-Roeselare

D2B-0165  Za 01/04/2017 20:00 MEVOC MEERBEKEVC HEBO BORSBEKE-HERZELE Sporthal 't Sportstekske, Ninove

D2B-0162  Zo 02/04/2017 15:00 VKT TORHOUT BASTERIX AVO BStedelijke Sporthal, Torhout

D2B-0167  Zo 02/04/2017 18:00 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-BTOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BSportcomplex Haasrode

D2B-0168  Zo 02/04/2017 18:00 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN ALIZARDS LUBBEEK-LEUVEN BSporthal Korbeek-Lo, Leuven

D2B-0171  Za 08/04/2017 20:30 GOVOK CAMMAERT GOOIK LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN ASporthal Koornmolen, Gooik

D2B-0173  Za 08/04/2017 20:30 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN BKUROS ZULTE DAMESVOLLEYSporthal Korbeek-Lo, Leuven

D2B-0174  Za 08/04/2017 20:30 VC WIVO WINGENE VKT TORHOUT BSporthal Wingene

D2B-0175  Za 08/04/2017 20:30 ASTERIX AVO BMEVOC MEERBEKESporthal ´t Wit Zand, Melsele

D2B-0169  Zo 09/04/2017 15:00 TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BBEVO BEOBANK ROESELARE BEVC Vilvoorde

D2B-0172  Zo 09/04/2017 18:00 VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-BVC HEBO BORSBEKE-HERZELE Sportcomplex Haasrode

D2B-0176  Za 22/04/2017 16:00 BEVO BEOBANK ROESELARE BASTERIX AVO BSporthal Beveren-Roeselare

D2B-0177  Za 22/04/2017 20:30 KUROS ZULTE DAMESVOLLEYGOVOK CAMMAERT GOOIK Sporthal Zulte

D2B-0178  Za 22/04/2017 20:30 GIMM-E WAASLAND KRUIBEKEVC WIVO WINGENE Sporthal De Dulpop, Bazel

D2B-0182  Za 22/04/2017 20:30 VC HEBO BORSBEKE-HERZELE LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN BSporthal De Steenoven, Herzele

D2B-0179  Zo 23/04/2017 15:00 VKT TORHOUT BVOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL)-BStedelijke Sporthal, Torhout

D2B-0181  Zo 23/04/2017 18:00 LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN ATOPSPORT SCHOOL VILVOORDE BSporthal Korbeek-Lo, Leuven